malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
ambitny krab
.
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Sofia Karlberg - Crazy In Love przez podpis, ale też bardzo mocno lubię tę wersję, no i pasuje do burzliwych związków :oops:
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Jessie Murph - If I Died Last Night - Wiem, że Ty kiedyś mi to podesłałaś, ale no... mega pasuje :lol:

A do tego dodam jeszcze LITTLE BIG — I'M OK - :lol: żeby nie było za ckliwie ;>
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Toby Sebastian - Midnight ft. Florence Pugh - bo jakoś kojarzy mi się z vibe Remka i ktoś tam na niego czeka i wspomina jak wspólnie tańczyli :hihihi:
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Musiałam to wpaść! Dermot Kennedy - Innocence and Sadness, akurat włączyło mi się teraz, kiedy jestem na forum i jakoś tak skojarzyło z Divinką i jej relacją z Nate'm <3
obecnie nie pracuje — siedząc całymi dniami w domu
31 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
There is no greater sorrow than to recall in misery the time when we were happy
nie znam co prawda Ainsley, ale jakoś pasuje mi do tej nuty lesley gore - you don't own me
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Ktoś może mi zarzucić, że to przez tytuł i cóż... nie będę mogła z tym polemizować, ale! Ale tekst też jak najbardziej może pasować do Dante! Låpsley - Love is Blind
easy rider — farma hawkinsów
25 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wielokulturowy wagabunda, który niespodziewanie przedłużył pobyt w Lorne za sprawą splotu kilku zupełnie nieoczekiwanych wydarzeń. Od niedawna uczy się nie tylko sztuki rodeo, ale także jak każdego dnia budzić się pod tym samym adresem, i u boku tego samego człowieka.
jezu, serce mi pęka na myśl o Remigiusie (tak się to, do diabła, odmienia?) tak bardzo, że aż mi się rozdźwięczył w głowie ten oto piękny hit mojej wczesnej młodości xd
the kooks - i want you
Miloud
harper
bellamy
recepcjonista — Animal Wellness Center
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Hold on, let me overthink this.
Do Lou słyszę co najmniej kilka różnych kawałków, ale ten to chyba to:
You Me At Six - I O U
ambitny krab
Ricotta
Nico
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Patrzę na Emery'ego i słyszę Hoziera, ale chyba najbardziej Wasteland, Baby
death by overthinking
mvximov.
Jethro
stockman — pracuje na rodzinnej farmie
34 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Al wyszedł na wolność po pięciu latach spędzonych w więzieniu. Od kwietnia pracuje na rodzinnej farmie i próbuje nadążyć za światem, który przez ten czas ani myślał na niego czekać.
Alex
dc: vulminth
pisarka — -
33 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
and i want to be pinned between him and the mattress, like a flower pressed in a book.
and i want to say his name, over and over, like it's the only word written on the pages.
sumienny żółwik
różal
brak multikont
ODPOWIEDZ