100 yo 100 cm lorne bay lorne bay
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
zaraz wracam
krótkie nieobecności
W tym temacie możesz podzielić się z użytkownikami informacjami na temat Twojej aktywności. Odpiszesz dopiero w weekend? A może wyszedłeś na czysto i chciałbyś o tym poinformować współgraczy? Jeśli jakąkolwiek kwestią chciałbyś dotrzeć do jak największej liczby użytkowników, skorzystaj śmiało z tego miejsca. Pamiętaj jednak, że wpis w tym temacie nie jest zamiennikiem zgłoszenia nieobecności i nie chroni przed ewentualną utratą koloru.
mów mi: lorne bay
zaradny kameleon
36 yo 189 cm kapitan HMAS "Adelaide" w Royal Australian Navy
Awatar użytkownika
about
My story? It’s exactly the same as your story, just one chapter behind. I chased a man across the seven seas. The pursuit cost me my crew... my commission... and my life.
zwalniam tempo, bo jestem u dziadków jeszcze tydzień, nadganiam materiał akademicki i na forum mam mniej czasu. posty będą wpadać, gdy znajdę na to czas. proszę o cierpliwość :error:
mów mi: ☜-(ΘLΘ)-☞
easter bunny
30 yo 172 cm Trenerka i instruktorka A po godzinach barmanka
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Pochorowałam się, więc moje posty będą z opóźnieniem pod koniec tygodnia. Myśle, że jutro już coś z siebie wyrzucę. Wybaczcie poślizg <3
mów mi: nick
ambitny krab
29 yo 185 cm Barman Shadow
Awatar użytkownika
about
Po zgubieniu przez biologicznych starych przygarnięty przez Winfieldów. Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus. W Shadow nalewa drinki i bawi się w terapeutę. Im bardziej Cię lubi, tym bardziej obraża. Zdrowego rozsądku i instynktu samozachowawczego nie stwierdzono
Czeka mnie weekend w rozjazdach i nie będę miała za bardzo możliwości pisania, wracam do postowania od poniedziałku <3
27 yo 157 cm ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo i Milly. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
hej! czeka mnie powrót do szarego życia, więc postki ode mnie będą pojawiać się rzadziej w kolejnych dniach </3
ajm sorri
mów mi: anu
niesamowity odkrywca
33 yo 169 cm adwokat, współwłaścicielka kancelarii Fitzgerald & Hargrove
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Dwa lata temu straciła męża. Kiedyś była niezłym prawnikiem. Od czasu wypadku nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię i powoli staje na nogi.
Trafił mi się mocno pracujący początek miesiąca (48 godzin w 4 dni :faint: ). Spróbuję dziś napisać jeszcze kilka postów, reszta będzie w środę, może coś wleci we wtorek przed nocką, może coś napiszę wcześniej, ale nic nie gwarantuję :faint:
I jako admina też mnie raczej nie będzie :faint:
27 yo 188 cm inspicjent w lorne bay radio instruktor krav magi w lb gym
Awatar użytkownika
about
inspicjent w rozgłośni radiowej, instruktor KM na tutejszej siłowni, wnuk znanego w całym Queensland bossa mafii. Wcześniej marzył o zostaniu policjantem, teraz przeszedł na ciemną stronę mocy, bo na niej można się ładniej ubierać.
Październik jest wstępem do piekła, a listopad piekłem samym w sobie, więc znowu będzie mnie mniej. Nie wiem, jak to dokładnie będzie wyglądać i czy jakoś pociągnę w tym układzie zawalonego nieustannie czasu, dlatego jak komuś przeszkadza ślimacze tempo, to zapraszam na pw i ładnie zakończymy nasze wątki <3
29 yo 166 cm pielęgniarka cairns hospital
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miałam ciężkie ostatnie dni i potrzebuję chwili odpoczynku, aby zregenerować energię, więc posty po weekendzie dopiero </3
mów mi: milly
brak multikont
powitalny kokos
32 yo 170 cm weterynarz oraz opiekun lwów cairns zoo
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi.
Przyszedł z październikiem ten paskudny okres, jakim jest nowy rok akademicki, więc teraz będzie mnie trochę mniej. Przechodzę w tryb marnego gracza i mogę teraz paskudnie mulić. Szipowe gry też pewnie będą miały pierwszeństwo, więc jeśli komuś nie będzie się chciało czekać na odpis, śmiało dawajcie znać i będziemy sobie kończyć <3
28 yo 163 cm samotna mama na bezrobociu
Awatar użytkownika
about
Ma roczną córeczkę, której ojciec zwiał pozostawiając za sobą szereg dłużników. Wraca do rodzinnego Lorne, jednak żyje na bezrobociu, bo cały swój czas poświęca małej Ruthie i ledwo wiąże koniec z końcem. Mieszka z Noel, która zgodziła się przygarnąć je pod swój dach.
postaram się dziś/jutro przysiąść do postów ale mam trochę pracy bo ruszyła rejestracja na zajęcia i nowy rok akademicki, a dodatkowo choruje sobie :pleading:
mów mi: rejwen#6729
brak multikont
sapphire river
ODPOWIEDZ