100 yo 100 cm lorne bay lorne bay
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
zaraz wracam
krótkie nieobecności
W tym temacie możesz podzielić się z użytkownikami informacjami na temat Twojej aktywności. Odpiszesz dopiero w weekend? A może wyszedłeś na czysto i chciałbyś o tym poinformować współgraczy? Jeśli jakąkolwiek kwestią chciałbyś dotrzeć do jak największej liczby użytkowników, skorzystaj śmiało z tego miejsca. Pamiętaj jednak, że wpis w tym temacie nie jest zamiennikiem zgłoszenia nieobecności i nie chroni przed ewentualną utratą koloru.
mów mi: lorne bay
zaradny kameleon
33 yo 169 cm adwokat, współwłaścicielka kancelarii Fitzgerald & Hargrove
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Dwa lata temu straciła męża. Kiedyś była niezłym prawnikiem. Od czasu wypadku nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię i powoli staje na nogi.
Przyszły tydzień mocno da mi kość. Dziś spróbuję napisać jeszcze kilka postów, ale potem porwie mnie wir pracy i do 08.02 prawie mnie będzie :faint:
32 yo 157 cm instruktorka jogi the deep retreat & deep yoga studio
Awatar użytkownika
about
Maybe I just missed the familiar contours of your body under the chalk white sheets of my bed.
I don’t know maybe this is normal.
Maybe I stopped being myself after you left.
Maybe this is all a test.
Maybe I failed and I couldn’t clean up the mess.
Maybe that’s why the rain suddenly feels colder on my skin.
Chciałam tylko przekazać, ze mam przeprowadzkę i raczej będzie ciężko, abym skupiła się na postach do końca następnego tygodnia, wybaczcie </3

Ephraim Burnett keith wallace Bradley U. Weatherly Laurissa Soriente Sarah McGowan abraham goldschlag Leighton Wyatt Athena Rahmani priscilla mcfarlane Zoey McTavish Gage Forsberg
mów mi: 50 shades of różal
ambitny krab
24 yo 167 cm Studentka Farmacji James Cook University
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Zgłaszam drobną niedyspozycję i wracam z ogarnianiem na bieżąco w okolicy weekendu, sorki
34 yo 186 cm Właściciel i barman w Rudd's Pub
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zaczyna podrywać wstawione klientki.
Cześć <3
Wybywam do Krakowa oglądać – chyba nikogo to już nie dziwi – jak się youtuberzy biją po twarzach D:
Posty ode mnie najwcześniej w niedzielę po południu.

Tęsknijcie :hihihi:
53 yo 184 cm dziennikarz śledczy freelance
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Halo halo, znikam sobie na weekend, więc posty jak już to w niedzielę wieczorem wpadną <2
...a potem po dwóch dniach znowu znikam prawie na cały tydzień i w sumie biorę laptopa, ale ciężko przewidzieć ile napiszę, bo jestem debsem i będę mieć milion rzeczy do odhaczenia i ogarnięcia, bo oczywka że tak. I no, potem już będę normalnie, taki jest plan! 8)
34 yo 188 cm komendant Lorne Bay Fire Station
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, który ma słabość do kokainy, aktów przemocy i chrześcijaństwa, obecnie zaś próbuje ułożyć sobie życie z dawną miłością z dzieciństwa, z którą nieoczekiwanie wziął ślub
posty zaczną pojawiać się jutro, ewentualnie w niedzielę, potrzebuję złapać trochę weny <3
38 yo 186 cm dyrektor generalny prywatnej firmy wojskowej
Awatar użytkownika
about
tragedię ma wpisaną w imię
w lutym mogę już trochę odsapnąć chyba, także odezwę się w sprawie obiecanych gier niebawem, a na tę niewielką ilość obecnych na pewno w końcu odpiszę <33
38 yo 190 cm Producent || Prezenter Eclipse Pictures
Awatar użytkownika
about
Producent filmowy, który po tragicznej śmierci siostry wpadł w depresję i dopiero od pewnego czasu powoli staje na nogi.
Hejka! <3

Obiecuję, że w nadchodzącym tygodniu ogarnę wszystkie zaległe posty i rozpocznę planowane gierki D:
walter wainwright jude westbrook Chris Haynes priscilla mcfarlane Zoya Henderson
23 yo 168 cm studentka i asystentka Flemming and partners
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
Dzisiaj intensywnie się uczyłam, jutro postaram się na wszystko odpisać, buziaki <3
26 yo 161 cm sekretarka/pisarka James Cook University
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która postanowiła porzucić archeologiczne wyjazdy i ekscytującą pracę na rzecz powrotu w rodzinne strony. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą. Poza tym bywa na uniwerku jako super pani sekretarka.
scarlet callaway pisze: 05 lut 2023, 01:24
Część postków już trochę wleciała, reszta jutro! – pardon – dzisiaj, bo niedzielka. :lol:
Średnio mi się udało, ale uda się na dniach! </3 :tear:
mów mi: anu
w_serduszka
33 yo 170 cm trenuje jeździectwo, hodowca koni lorne bay i świat
Awatar użytkownika
about
szkotka, która w jeździectwie zdobyła już wszystko, co było do zdobycia. w życiu prywatnym za to serce pewnego strażaka, którego w dość nieoczekiwany sposób została żoną.
Misie, muszę się spotkać ze swoimi zaległymi postami, powinny się zacząć pojawiać dzisiaj w nocy albo jutro! <3 Przepraszam czekających <3
ODPOWIEDZ