lorne bay lorne bay
sprytny wąż
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
100 yo
100 cm

zaraz wracam
krótkie nieobecności
W tym temacie możesz podzielić się z użytkownikami informacjami na temat Twojej aktywności. Odpiszesz dopiero w weekend? A może wyszedłeś na czysto i chciałbyś o tym poinformować współgraczy? Jeśli jakąkolwiek kwestią chciałbyś dotrzeć do jak największej liczby użytkowników, skorzystaj śmiało z tego miejsca. Pamiętaj jednak, że wpis w tym temacie nie jest zamiennikiem zgłoszenia nieobecności i nie chroni przed ewentualną utratą koloru.
hej, jestem lorne bay
moje konta brak multikont
Weterynarz, właściciel Sanktuarium Koali
dziarska papuga
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
23 yo
172 cm

Próbuję ogarnąć nową pracę przez co w tym tygodniu mogę mulić trochę z postami, ale wszystko nadrobię w weekend jeśli się nie uda :c
hej, jestem Sorbet Malinowy
moje konta H.O. Terrell
obecnie nie pracuje siedząc całymi dniami w domu
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
28 yo
184 cm

Powoli wracam z nieobki, do końca tygodnia powinnam odpisać na wszystkie zaległości. Niektóre z gier pozwolę sobie zakończyć (te, które długo się już ciągną), ale będę jeszcze wszystkich zaczepiać na pw i osobiście przepraszać :lol: Dzięki za wyrozumiałość i buzi <3
hej, jestem katastrofa
moje konta ben | jude | leon | perry | theo | vince
inspicjent w lorne bay radio instruktor krav magi w lb gym
sumienny żółwik
Awatar użytkownika
about
inspicjent w rozgłośni radiowej, instruktor KM na tutejszej siłowni, wnuk znanego w całym Queensland bossa mafii. Wcześniej marzył o zostaniu policjantem, teraz przeszedł na ciemną stronę mocy, bo na niej można się ładniej ubierać.
27 yo
188 cm

Kwiecień zdecydowanie nie był moim forumowym miesiącem i choć mam już troszkę więcej czasu na posty, tak do połowy czerwca i tak będzie mnie mało. Żeby więc nikogo nie blokować, większość gier zakończę (nawet te, które niedawno się zaczęły, a które naturalnie z mojej winy stoją, przez co nie wiem już nawet, o czym są D: ), licząc na to, że jak już kiedyś się życiowo ogarnę, przyjmiecie mnie na inne rozgrywki <3 Prawdopodobnie odezwę się jeszcze na pw, ale tutaj też łapcie moje przeprosiny, bo jednak serce mocno boli, jak się kończy takie piękne wątki :crying:
hej, jestem z.
moje konta achilles, finneas, francois, geordan, walter
strażak LORNE BAY FIRE STATION
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about
Przez większość czasu ratuje studentów i gasi pożary.
28 yo
173 cm

próbuję przeżyć ten tydzień w pracy, w weekend jadę do Wrocławia, ale przyszły tydzień mam wolny, więc WYJDĘ NA CZYSTO, SERIO <3
hej, jestem anu
moje konta Poppy & Ezra & Percy & Scarlet
wykładowca bezpieczeństwa narodowego Cairns University
powitalny kokos
Awatar użytkownika
about
What a strange time to be alive.
36 yo
170 cm

Odpisy koło niedzieli, delegacja weekendowa. :dance:
hej, jestem NOSTROMO
student fotografii + freelancer lorne bay
powitalny kokos
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
21 yo
171 cm

Krejzi tydzień, ale jutro siadam do postów. <3
hej, jestem Noah
doradca klienta bendigo bank
przyjazna koala
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
23 yo
180 cm

Wracam jakoś po weekendzie
hej, jestem bubek#2094
moje konta presley & otis
weterynarz oraz opiekun lwów cairns zoo
ambitny krab
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi.
32 yo
170 cm

Marny ze mnie ostatnio gracz, ale mój nadmiar obowiązków w końcu odszedł na moment na dalszy plan, więc jutro WSZYSTKO powinnam nadrobić :welcome:
hej, jestem Magda
moje konta gia faraday
ODPOWIEDZ