lorne bay lorne bay
sprytny wąż
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
100 yo
100 cm

kto zagra?
poszukiwania gier
Chciałbyś zagrać coś konkretnego, ale nie masz z kim? A może po prostu poszukujesz nowego towarzysza do wspólnych wątków? Jeśli tak, wypełnij poniższy kod i daj znać innym, że jesteś gotowy na przyjęcie dodatkowych rozgrywek!

Zgłoszenia będą kasowane po 10 dniach.

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Opis:[/b] txt
[b]Status:[/b] [b][color=#008000]aktualne[/color][/b] / [b][color=#BF0040]nieaktualne[/color][/b] 
hej, jestem lorne bay
moje konta brak multikont
studentka mechatroniki/baristka przyszły technik turbin/Hungry Hearts
raine barlowe
Awatar użytkownika
about
Studentka mechatroniki i fanka turbin wiatrowych, baristka w Hungry Hearts. Jeździ po Lorne pożyczonym Jaguarem i całuje się z Archiem
21 yo
172 cm

Imię i nazwisko postaci: Raine, Ryder & Ryan
Opis: trochę gier i wątków mi się rozmyło, więc chętnie przyjmę coś nowego, albo zapomniane relacje, których nigdy nie rozegraliśmy. Wolę wymyślić grę już pod konkretne postaci, możemy też coś zagrać od nowa, albo któraś z moich się do czegoś akurat przyda (Raine jest jest studentką i złotą rączką, Ryder stoi za barem w Moonlight i kręci blanty, a Ryan świetnie gotuje, będąc księgową w policji)? Chętnie przygarnę coś na dłużej i mocno zapraszam na dc/pw <3
Status: aktualne
hej, jestem nata#9784
moje konta Ryder, Rusty, Ryan
doktorantka psychologii uniwersytet
dziarska papuga
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii prowadząca zajęcia na uniwersytecie, która niedawno dowiedziała się, że jest w ciąży, a w międzyczasie pomaga bratu w prowadzeniu szkoły nurkowania.
30 yo
161 cm

Imię i nazwisko postaci: Zoya Henderson
Opis: przygarnę tak naprawdę wszystko, chociaż fajnie by było gdyby była to relka nie na jedną grę tylko jakiś dłuższy wątek, ale to jest do dogadania <3 Mogę na spokojnie zacząć jak sobie już wszystko ustalimy <3
hej, jestem catlady#7921
moje konta inej - gin - luna - james - malva
Treserka i przewodniczka psów K9 Ośrodek szkoleniowy
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów.
34 yo
173 cm

Imię i nazwisko postaci: Eve Paxton
Opis: Sprzedam Eve do gry lub dwóch. Najlepiej, jak ustalimy sobie jakąś relację, powiązanie lub możliwość rozgrywki na parę fabuł a nie tylko na jedną. Jeżeli nie masz pomysłów, to postaram się coś spłodzić (a resztę wspólnie rozwiniemy).
Gram, nie uciekam i jestem otwarta na dosłownie wszystko. Od grania retrospekcji i randek po fabuły związane z pracą (niekoniecznie legalną).
hej, jestem Lorde
moje konta Joan D. Terrell
robi świeczki i stawia tarota gia's candlewick
powitalny kokos
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki
25 yo
170 cm

Imię i nazwisko postaci: Gia Faraday
Opis: mogę przygarnąć jeszcze tak ze dwie gry, najchętniej jakieś niezobowiązujące randki, które zakończyłyby się jakaś katastrofą - chętne wymyślę, zacznę, na pewno się dogadamy <3
hej, jestem Magda
moje konta gem fernwell
zabójczyni na zlecenie gdzie tylko chcesz
dzielny krokodyl
Awatar użytkownika
about
Płatna morderczyni, szukająca kogoś kto sprawi, że jej życie stanie się piękne i spokojne.
27 yo
165 cm

Imię i nazwisko postaci: Inej Marlowe
Opis: przygarnę gre lub dwie na Inej, możemy sobie wspólnie ustalic relki, albo zrobić coś na spontanie. Może to być jakaś randka, Inej może kogoś uratować z nieciekawej sytuacji, może być jakaś sąsiedzka gra. Dogadamy się!
hej, jestem catlady#7921
moje konta zoya - gin - luna -james - malva
psycholog/helpline ośrodek pomocy psychologicznej / telefon zaufania
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Powróciła do Lorne wyremontować i sprzedać dom po matce. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. W efekcie trafiła do ciemnego półświatka dowiadując się rzeczy, o których wiedzieć nie powinna.
35 yo
168 cm

Imię i nazwisko postaci: Joan D. Terrell
Opis: Przygarnę wszystko. Relacje się wymyśli. Pomysły poniżej są tylko poglądowe.
- Osobę z policji, która wie o jej przeszłości (bo na posterunku dużo mówi się o jej powrocie do Lorne).
- Kogoś, kto zna się na remontach albo mechanice, bo nie tylko dom trzeba naprawić, ale i gruchota, którym jeździ.
- Personę, która ma pokój do wynajęcia (po taniości), bo mieszkanie w motelu przestało się opłacać (zwłaszcza, że za ścianą ciągle hałasują).
- Może być poznanie w barze, które zakończy się wypadkiem/czymś śmiesznym/dziką imprezą/lub kłótnią za śmiałość.

Wszystko inne również przyjmę. Joan nie gryzie, co najwyżej wspomoże emocjonalnie.

hej, jestem Lorde
moje konta Eve Paxton
właściciel kasyn gdzie pierze brudne pieniądze
powitalny kokos
Awatar użytkownika
about
with her ultraviolence, she hit me and it felt like a kiss
36 yo
184 cm

Imię i nazwisko postaci: Michael Whiteford
Opis: Michael dopiero parę dni temu przyjechał do Lorne Bay, dlatego nie zna okolicy. Mógł się gdzieś zgubić na wypizdowie i potrzebować pomocy... albo coś innego. Na pewno coś wymyślimy ^^

hej, jestem nick
moje konta sierra
mechanik/właścicielka Lorne Bay Mechanic
powitalny kokos
Awatar użytkownika
about
Ciemna jest noc
Rój gwiazd nad nami
Po niebie płynie
Ciasto z rodzynkami
30 yo
170 cm

Imię i nazwisko postaci: Helen Goldsworthy
Opis: Muszę rozruszać Helenkę, więc wezmę praktycznie wszystko - najchętniej coś, co będzie można pociągnąć przez więcej niż jeden wątek. Wszystkie szczegóły do wspólnego ustalenia, jestem otwarta na propozycje, sama również chętnie nad czymś pomyślę <3
hej, jestem Brysia
moje konta Blair
kurator sztuki gdzie sztuka, tam i ona
powitalny kokos
Awatar użytkownika
about
you could say it's mental, dancing in your blood, but all is fair in war and love
32 yo
172 cm

Imię i nazwisko postaci: Astoria Maeve
Opis: Muszę rozruszać Ast, także przyjmę wszystko! Lubię relacje, które można pociągnąć na kilka gier, ale takie luźne, zabawne także możemy napisać. Dogadamy się <3
hej, jestem ata
moje konta nie zmusicie mnie
ODPOWIEDZ