100 yo 100 cm lorne bay lorne bay
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
kto zagra?
poszukiwania gier
Chciałbyś zagrać coś konkretnego, ale nie masz z kim? A może po prostu poszukujesz nowego towarzysza do wspólnych wątków? Jeśli tak, wypełnij poniższy kod i daj znać innym, że jesteś gotowy na przyjęcie dodatkowych rozgrywek!

Zgłoszenia będą kasowane po 10 dniach.

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Opis:[/b] txt
[b]Status:[/b] [b][color=#008000]aktualne[/color][/b] / [b][color=#BF0040]nieaktualne[/color][/b] 
mów mi: lorne bay
zaradny kameleon
27 yo 193 cm pizzaman julius pizzeria
Awatar użytkownika
about
Robi najlepszą pizzę w mieście, choć od kilku lat marzy o otworzeniu własnej restauracji. W międzyczasie próbuje też rozpracować swój związek.
Imię i nazwisko postaci: Gaz Foggart
Opis: odpadł mi jeden z istotniejszych wątków, więc chętnie zagram coś na dłużej; jak najbardziej może być to coś o podłożu romantycznym, a co dokładnie, to już wymyślimy sobie razem :hihihi:
Status: aktualne
26 yo 180 cm lorne bay lorne bay
Awatar użytkownika
about
you're mistaken if you think I haven't been called cold before
Imię i nazwisko postaci: adan atwood
Opis: Adan jak za dużo wypije, albo za dużo wypali to ma naprawdę bardzo brzydki nawyk zabierania ludziom ozdób z ich ogródków. Nie wie dlaczego tak robi. Jest jednak uczciwym obywatelem, więc jak tylko odnajdzie na terenie swojego domu wszystkie zguby to zamieszcza w Internecie ogłoszenia i prosi ludzi, żeby zabrali od niego swoje skarby. Zwrócenie kandydatki numer cztery przyjdzie mu z naprawdę ciężkim sercem.
Nie musimy mieć ustalonej relacji. Myślę, że zwrot takich cuakdów może być początkiem czegoś nowego i pięknego.

Kandydatka numer 1:
Spoiler
Obrazek
Kandydatka numer 2:
Spoiler
Obrazek
Kandydatka numer 3:
Spoiler
Obrazek
Kandydatka numer 4:
Spoiler
Obrazek
Status: aktualne 2/4
mów mi: alemalpa#7279
powitalny kokos
29 yo 166 cm pielęgniarka cairns hospital
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko postaci: milly fairweather
Opis: Złapię kilka mniej lub bardziej luźnych gier, aby nieco rozruszać postać. Nasze postacie mogą się znać, mogą się też dopiero poznać - na pewno wspólnie razem coś wymyślimy <33
mów mi: milly
brak multikont
powitalny kokos
30 yo 168 cm aktorka eclipse pictures
Awatar użytkownika
about
pull me close, wrap me in your aching arms i see that you're hurtin', why'd you take so long to tell me you need me?
Imię i nazwisko postaci: flori
Opis: cokolwiek, śmieszna - poważna, bez różnicy, omówimy pomysł, zacznę!
mów mi: nick
powitalny kokos
35 yo 178 cm projektantka mody, exmodelka lorne bay
Awatar użytkownika
about
I'm here again, a thousand miles away from you, a broken mess, just scattered pieces of who I am.
Imię i nazwisko postaci: Leonie Turner
Opis: Może ktoś chciałby zagrać ze mną NPC jako ojciec mojej Leo? Mam pomysł na spotkanie tej dwójki po latach, chciałabym wykorzystać to w późniejszej fabule, a nie ukrywam, że rozegranie takiego wątku pomogłoby mi z emocjami mojej blondyny, więc jeśli ktoś chciałby się podjąć i wesprzeć mnie to zapraszam po więcej szczegółów ;)

Imię i nazwisko postaci: Leonie Turner
Opis: dowolna tematyka, może czegoś potrzebujecie, a może na coś wpadniemy razem, generalnie jestem otwarta na właściwie dowolną tematykę, choć ostatnio Leo jest dość depresyjna więc początek może być trudny, ale damy radę, przekuć to w coś i pozytywnego w razie "w", prawda? :lol:
mów mi: leośka#3525
towarzyska meduza
28 yo 189 cm właściciel i weterynarz animal wellness center
Awatar użytkownika
about
weterynarz, który stara się ułożyć sobie życie
Imię i nazwisko postaci: Leonard Callaway
Opis: przygarnę jakąś grę dla Leosia, może to być jednorazowa gierka albo jakas dłuższa relka. Leo może leczyć twojego zwierzaka, albo mogą spotkać się w klubie, a później przytrzyma Ci włosy w kiblu. Może tez być jakiś męski wypad na siłownie lub granie w piłkę. Coś wymyślimy wspólnie <3
mów mi: catlady#7921
powitalny kokos
29 yo 172 cm przyjmuje gości w Charlotte Guesthouse
Awatar użytkownika
about
Pochowała narzeczonego, który po sześciu miesiącach w śpiączce, zmarł. Teraz znalazła się w gronie podejrzanych o morderstwo. I prawdopodobnie po raz drugi straciła Nicholasa.
Imię i nazwisko postaci: Harriet L. Pemberton
Opis: Wykruszyły mi się gry i obecnie mam zastój na tej postaci, więc przygarnę wszystko! Zarówno jakieś wesołe gry, jak i bardziej zobowiązujące, smutkowe czy poważne. Dogadamy się w zależności od postaci i pomysłu na powiązanie ich <33
29 yo 170 cm kryminolog bez pracy
Awatar użytkownika
about
29 letnia wdowa, która wróciła do Lorne Bay po latach, żeby załatać złamane serce i otworzyć w okolicy szkołę sztuk walki. Ale czy to jej się uda?
Imię i nazwisko postaci: Mara!
Opis: Mara właśnie wróciła do miasta, więc poszukuję nowych znajomości i starych, możemy też się poznać po sąsiedzku albo... no nie wiem w sumie, ale na pewno wymyślimy razem coś super <3
30 yo 182 cm instruktor jazdy konnej a nocą fotograf
Awatar użytkownika
about
I started a joke which started the whole world crying, but I didn't see that the joke was on me.
Imię i nazwisko postaci: Jonesy
Opis: Jestem zupełnie nowym użyszkodnikiem, dlatego chętnie napisałbym coś lekkiego, wesołego i może z przyrodą w tle. I mogę nawet go wysłać na randkę pełną jakiś śmiesznych pomyłek :lol:
mów mi: Jon
powitalny kokos
ODPOWIEDZ