może być każdym i wszystkim — jeśli mu za to zapłacisz
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Ον γαρ οι Θεοί φιλούσιν, αποθνήσκει νέος.
do raju - hanya yanagihara
you had me at ho ho ho
belzebub
benjamin | jude | othello | pericles | vincent | dante | cassius | leonidas | monty
social media manager — disney
27 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
when she bites her lip, looks at me like that, i wanna be more than a friend
does she feel the same? does she want me back?
król z bliznami - leigh bardugo
easy rider — farma hawkinsów
25 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wielokulturowy wagabunda, który niespodziewanie przedłużył pobyt w Lorne za sprawą splotu kilku zupełnie nieoczekiwanych wydarzeń. Od niedawna uczy się nie tylko sztuki rodeo, ale także jak każdego dnia budzić się pod tym samym adresem, i u boku tego samego człowieka.
Gabrielle Zevin - Tomorrow, and Tomorrow, and Tomorrow
Miloud
harper
bellamy
króluje jako developer i współ-króluje w barze — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT/the bob
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
We always almost, again and again. We were always on the verge of almost. Never nothing, never something.
Krew i popiół - Jennifer L. Armentrout
sumienny żółwik
różal
brak multikont
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Małe preludia Helen Garner - bardzo mi się podoba to, jak Garner pisze, ale końcówka trochę się tu rozjechała

Zadie Smith przedstawia: Księga innych ludzi - pomysł wydaje mi się ciekawszy niż wykonanie, jest dość nierówna i momentami zwyczajnie nudna (i śmieszne jest to, że w tłumaczeniu mocno widać, że to książka przełożona ładnych kilka lat temu - dawno już nie widziałam pisania o jednej osobieautorka i redaktor :lol: )
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
kardiochirurg dziecięcy — cairns hospital
38 yo — 999 cm
Awatar użytkownika
about
Send somebody to me tonight
send somebody bolder
send someone not likely to break
send someone who’s older
send a soldier.
Drobny szczegół Adani Shibli - rozumiem nominacje, ale coś mi z tą książką nie zagrało (chociaż doceniam, że jest bardzo ładnie napisana i przetłumaczona)
you had me at ho ho ho
sekunda
tove, carson
pośrednik turystyczny — Helloworld Travel
30 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
DŻENTELMEN. Miłośnik podróży z plecakiem, który sprzedaje ludziom wycieczki i marzy o tym, że kiedyś Stasia zostanie matką jego dzieci
Michał Jakiśtam - Ewa Nowak
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Moja ukochana i ja Renaty Lis
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
stolarz, właściciel — plane wood carpenter
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
nigdy nie byłem szalony, nie tak naprawdę; może z wyjątkiem chwil, kiedy wzruszało mnie serce
michał paweł urbaniak — doll story :zzz:
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Silimarilion - J.R.R. Tolkien
Tak jakby ukrywa się przed światem — sprzedając w antykwariacie
31 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Izabela Janiszewska - W szponach
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Kiedyś na pewno - Ewa Nowak
ODPOWIEDZ
cron