Książę Sycylijskiej Mafii — Właściciel Kuranda Hotel i studia tatuażu
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
I'm an Italian Mafia King who lives in Asutralia So baby don't smile to me if you don't like dangerous game
Ares Kennedy
Możesz mnie znać jako tego dziwnego inwestora, który przyjechał 7 lat temu do twojego miasteczka, kupił tu dom, hotel, studio tatuażu i od czasu do czasu organizuje świetne imprezy. Tak naprawdę jestem synem Sycylijskiego mafiozy na małych przymusowych wakacjach, choć kto wie, czy nie do końca życia...
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

zdolny delfin
Twój koszmar
brak multikont
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ares Kennedy Totalnie moje postacie nie pasują do takiej postaci, ale chętniej jeszcze kogoś podrzucę! India Norris mogłaby wpaść po jakaś nową dziarkę ewentualnie, Rosie Shaughnessy mogłaby szukać u niego odpowiedzi w co jej siotra się wpakowała w przeszłości, że zaginęła i zginęła - Nina za to totalnie zbyt grzeczna na jakiekolwiek relacje :hm:
Książę Sycylijskiej Mafii — Właściciel Kuranda Hotel i studia tatuażu
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
I'm an Italian Mafia King who lives in Asutralia So baby don't smile to me if you don't like dangerous game
Nina Peterson to mogę przygarnąć Rosie Shaughnessy z jej problemem :welcome: Jeżeli chcesz, to Ares może mieć z tym jakieś powiązanie. Policja może milczeć, bo została opłacona... może masz ochotę wplątać siostrę w jakieś konszachty przypadkowe z mafią? 8) ywiście Ares wtedy Rosie nie pomoże, będzie ukrywał to jak się tylko da.
Druga opcja też jest taka, jak proponujesz! Rosie pomyśli, że Ares musi być bardzo wpływowym człowiekiem, znać ludzi i tak dalej, więc może przyjść do niego po pomoc i jeżeli siostra tutaj nie będzie połączona z jego rodziną, to wtedy pomoże dziewczynie w potrzebie! To też zależy jaki ty masz koncept na te zaginięcie siostry? ^^
zdolny delfin
Twój koszmar
brak multikont
ODPOWIEDZ