Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Obrazek

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/f9/77/06/f977069cb585a54c1abc3c462250286c.gif][/telimg1]
[tel5]Nina P.
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/originals/f9/77/06/f977069cb585a54c1abc3c462250286c.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]text[/teltxt]
[teltxt]text[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Hej! Robisz coś wieczorem?
Nina Peterson
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Pewnie. Spotkamy się na mieście?
Nina Peterson
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
19 jak najbardziej!
Nina Peterson
and suddenly — all the songs were about you
24 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
je suis
pianist / french / swimmer / hobo / lil psycho / rainbow kitten surprise
semra
puchatego?
semra?
to jeden z tych wirusów, na które nie można odpisywać, bo zeżrą ci cały hajs z konta?
czy po prostu ktoś się pomylił z jakimś sextingiem?
wysłano do Nina Peterson
cute but psycho
give me a break
achilles, bruce, danny, finn, hesille, orphy, terence, tillius, walter
and suddenly — all the songs were about you
24 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
je suis
pianist / french / swimmer / hobo / lil psycho / rainbow kitten surprise
semra
och, to dobrze, że nie wirus, już kilka razy sprawdziłem stan konta
nie żeby mieli co kraść, ale zostało mi akurat na pizzę z orzechami z julius pizzeria, jadłaś?
jak nie to polecam, tylko nie bierz od nich sosu pomidorowego
a co do tego niebezpiecznego zwierza, to muszę zapytać… twoja mama naprawdę lubi takie raw klimaty?
słuchaj, BARDZO mi przykro, ale żadnej semry ze mną nie ma (sprawdzałem). Musiałaś źle zapisać jej numer. Na zbyciu jest tylko dwudziestoczteroletni Francuz, który zastanawia się nad preferencjami twojej mamy…
wysłano do Nina Peterson
cute but psycho
give me a break
achilles, bruce, danny, finn, hesille, orphy, terence, tillius, walter
and suddenly — all the songs were about you
24 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
je suis
pianist / french / swimmer / hobo / lil psycho / rainbow kitten surprise
semra
mam uczulenie na gruszkę, nawet już nie pamiętam, jak smakuje. opiszesz mi?
jak dla mnie to gotowanie pizzy właśnie brzmi dziwnie. zostańmy może przy pieczeniu. w końcu robi się ciasto na pizzę, nawet na naleśniki robi się ciasto, ktoś po prostu zjebał przy nazewnictwie
u mnie w domu zawsze robiło się taką ogromną, w prostokątnej blasze, wyglądała bardziej jak zapiekanka, czasem nawet jak duża kanapka. wolę jednak te tradycyjne, płaskie i zgrabne…
czyli bez wiedzy twojej mamy adoptowałaś jej jakieś żądne krwi ptaszysko? a nie wolałaś po prostu kupić jej kwiatów?
ale skoro ma wszystko, to znaczy, że jesteś z jakiejś dzianej rodziny?
co to znaczy „tylko trochę starsza”? ja wiem, że wiek to tylko liczba (a azkaban to tylko miejsce), ale wiesz, to tak subiektywne, że dla ciebie to trochę może oznaczać, że masz pięćdziesiąt lat
więc to może ja trafiłem na zboczeńca?
to by wyjaśniało ten sexting z początkowych wiadomości
odpowiedź na wiadomość
Jakby co, to jestem tylko trochę od Ciebie starsza i miejscowa
w sensie że jesteś z lorne bay? serio? to co najmniej dziwne… teraz zaczynam się zastanawiać, czy tak naprawdę nie siedzisz pod moim oknem i czy cała ta opowieść o dzikim ptaszysku nie była od samego początku tylko pretekstem do zagadania do mnie
a wystarczyłoby tylko zaprosić mnie na pizzę :roll:
wysłano do Nina Peterson
cute but psycho
give me a break
achilles, bruce, danny, finn, hesille, orphy, terence, tillius, walter
and suddenly — all the songs were about you
24 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
je suis
pianist / french / swimmer / hobo / lil psycho / rainbow kitten surprise
semra
opisywanie smaku gruszki to sexting? robisz to z owocami? nie żebym oceniał, w sumie to ciekawe. może być każdy owoc, czy tylko gruszka? i bierze cię ich smak czy na przykład kształty? twoja mama lubi dzikie ptaki, a ty owoce, ciekawe
spodziewałem się przyrównania smaku gruszki do smaku jabłka albo melona, nie wiem, nie chciałem wywołać w tobie żadnych szczegółowych fantazji
ale śmiało, to ludzkie i tak dalej. znaczy raczej nie śmiało tutaj, bo jeszcze ktoś posądzi mnie o zdradę
jak jest płaska blacha, to można samemu wyrzeźbić bardziej okrągłe kształty, ale nie trzeba upychać wszystkiego do takiej głębokiej, to zbrodnia wobec pizzy!
ale widzę, że jesteś z typu tych pouczających, albo po prostu sprawy kuchenne to dla ciebie drażliwy temat :lol:
to dobrze, że ptak siedzi w zamknięciu, bo zastanawiałem się już, czy kogoś powiadomić, że jakaś laska odtwarza w realu park jurajski i wypuszcza potomka dinozaura
australijską lokalizację łatwo było odgadnąć po kierunkowym, ale potem skojarzyłaś nazwę naszej małej miejscowej pizzerii, drugim strzałem było tylko brisbane i widzisz, nie mogłem nie zapytać… naprawdę super ciekawe zrządzenie losu!
skoro też 24, to skąd pomysł, że jesteś ode mnie starsza? :lol:
i okej, okej, niech ci już będzie… nawet nie będę pytać, czy możemy kojarzyć się z JCU, bo jeszcze przez przypadek wydałbym twój sekret o owocach. chociaż teraz będę wypatrywać laski patrzącej z pożądaniem na drzewka cytrusowe rosnące przy błoniach, nawet jeśli wcale już nie studiujesz i jeśli akurat cytrusy do ciebie nie trafiają :lol:
wysłano do Nina Peterson
cute but psycho
give me a break
achilles, bruce, danny, finn, hesille, orphy, terence, tillius, walter
and suddenly — all the songs were about you
24 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
je suis
pianist / french / swimmer / hobo / lil psycho / rainbow kitten surprise
semra
:lol: :lol: :lol:
pamiętaj, żeby jeszcze raz wziąć od semry numer i tym razem zapisz go UWAŻNIE
i powodzenia na stażu, mam nadzieję, że będzie tam dużo hot gruszek ^^
wysłano do Nina Peterson
cute but psycho
give me a break
achilles, bruce, danny, finn, hesille, orphy, terence, tillius, walter
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive
20:00
Dżizas...Nina! Nie mogłabyś mi opowiedzieć jakieś przyjemniejszej historii na dobranoc?
O jakimś przystojnym studencie farmacji, z którym masz do zrobienia projekt po godzinach? :lol:
Przez Ciebie zejdę na zawał w tak młodym wieku! Będziesz mieć trupa na sumieniu
wysłano do Nina Peterson
wystrzałowy jednorożec
Miło
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive
20:30
Po moich ostatnich przebojach ta historia jednak nie jest przyjemna, a współlokatorem to mnie nie strasz, bo przyślę go do Ciebie :lol:
To jeszcze lepiej! Przystojny lekarz? ^^
Panie doktorze, jestem taka rozpalona...
wysłano do Nina Peterson
wystrzałowy jednorożec
Miło
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive
20:37
Nie gadaj, że w Twoim szpitalu nie ma takiego Dereka! ^^
I robisz ten staż w szpitalu czy aptece??
wysłano do Nina Peterson
wystrzałowy jednorożec
Miło
ODPOWIEDZ