Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nina Peterson
Spokojna dziewczyna, wychowana w "wyższych sferach". Nosa nie zadziera, nie czuje się lepsza, ale przyzwyczajenia są głęboko osadzone w niej. Studentka, introwertyczka, ale na pewno świetna przyjaciółka z niej
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Hejka Nina Peterson! <3
W sumie mam dużo starszych panów, ale jak z wyższych sfer i studentka, to może Jonathan dałby radę? Pewnie niekoniecznie na farmacji, ale na medycynie czasem zdarza mu się wpaść goscinnie, więc może Nina była na takim wykładzie, albo cokolwiek innego, jeśli masz lepszy plan xP
Możesz też sobie wybrać kogoś innego ode mnie, jeśli chcesz <33
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
to tak, jonathan wainwright , ja to widzę może tak: Szpitale mają swoje apteki czy inne działy zarządzania lekami, nie? Więc załóżmy że choć przez moment pracowali wspólnie, w jednym miejscu. I teraz tak: albo znasz rodziców Niny, i wiesz że to złote dziecko, anioł i tak dalej (a może nie wierzyć, sądzić że baluje jak wszystkie bananowe dzieci itp), więc jakieś wsparcie okazujesz i tu relacje mogą się dalej potoczyć jakoś :D albo uważasz, że nie nadaje się do tej roli, bla bla i idziemy nieco w bardziej negatywną relację :D
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Witam Nina Peterson! <33
Wiekowo mogę dać Divine, alw ona jest mocno specyficzna. Bardzo ją gnebiono w wieku szkolnym, raczej nikt jej wtedy nie pomagał, ale jak Nina się nie wywyższała, to może przynajmniej nie dokładała się do żartów i zaczepek :lol:
Mogę też dać Mari na coś, a widzę, że Jona się wpisał, to to też mógłby być może jakiś punkt zaczepienia. Ona jest bardzo chora, więc bierze dużo leków, a to już coś XDDDDDD przepraszam, nie jestem mistrzem wymyślania, ale się staram :tear:
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Divina Norwood na pewno nie była dręczona przez Ninę, ona totalnie nie z tych! Pewnie gdzieś pośrednio mogła ją wspierać, czy wtedy, czy teraz, gdzie na pewno Nina mogła mieć wyrzuty sumienia i tak dalej :hm:

A co do Jonathana, to poczekajmy co się odezwie. Bo na pewno jest to jakieś zaczepienie, mogła coś pomieszać, skoro nowa jest, nie? :lol:
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Nina Peterson podoba mi się propozycja, w której Jona zna rodziców Niny, więc także. W zasadzie Wainwright jest dość powściągliwy w jakichkolwiek kontaktach, więc to jak będzie postrzegał Ninę w głównej mierze zależy od niej samej. Widzę Maryśka już też wpisała się po wyżej i coś wspomniałaś, że Peterson mogłaby pokręcić leki, taka sytuacja na pewno nie wprawiłaby Jony w najlepszy nastrój; mógłby więc z pewną dozą rezerwy traktować Ninę, bacznie się jej przyglądając ;>
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
jonathan wainwright Mari Chambers to może tak zróbmy? to musiałoby mieć miejsce w szpitalu, nie? Że wyda jakieś złe leki, potem Jonathan to odkryje i przyjdzie zjebać Ninę? :lol:
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Dla mnie jak najbardziej spoko... mogłaby dać Mari jagodowe Tic Taci, a ona by się totalnie nie zorientowała :lol: Potem może próbować łagodzić i tłumaczyć Jonie, że żyje, więc nie ma problem :idiot:
Nina Peterson
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Nina Peterson spoczko! Mi pasuje :lol: pewnie też ze względu na "znajomość' nie będzie, aż tak surowy i okropny, ale zadowolony także nie... I nawet Marysiowe wstawiennictwo może niewiele pomóc D:
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
spoko, Nina jest gotowa na zmierzenie się z tym, że nawet w pracy sobie nie radzi, w końcu urodziła się w nie tej epoce, co wypada :lol: jonathan wainwright Mari Chambers
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
coś było już zaczepiane przeze mnie ^ ^ Nina Peterson
przyjazna koala
nick
brak multikont
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
owszem Bastian Hendrix ale z tego co pamiętam, to bez powodzenia? :lol:
ODPOWIEDZ