uczeń uciekinier — szlachta nie pracuje
16 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Am I permanently broken?
Or is it just the sunshine blues?
Could you keep those arms wide open?
In case I get these legs to move
bellamy atwood
wychowany w Wielkiej Brytanii, w Cairns, które pamięta z dzieciństwa, zjawia się właśnie spontanicznie i bez planu, za to w żałobie po pierwszej miłości, i ze złamaną ręką. ma tutaj tylko siostrę, i zero znajomych - chętnie więc przygarnie zarówno rówieśnicze relacje, jak i znajomości z osobami starszymi od siebie. krótkie uprzedzenie: Bellamy nie należy do najpogodniejszych dzieciaków na świecie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
harper
-
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
Bellamy Atwood Aspen to Twoja kuzynka, która od dziecka trzymała się z Ainsley, ale pewnie tego nie pamięta Bellamy, bo był za młody.
Wren, to znowu twój przyrodni brat, ale o nim nikt nie wie poza tatusiem

A Nina również się zna z Atwoodami, bo jej ojciec pracuje w kancelarii Atwooda i trochę traktuje Ainsley jak starszą siostrę
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka Bellamy Atwood <3
Najmłodszą mam Lisbeth, potem Divinę, ale może którakolwiek z moich pań się Ci do czegoś przyda? Jak tak, to je polecam, wybacz, że bez pomysłu, ale miałam dzisiaj mocno ciężki dzień :(
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Nieskromnie przypomnę jedynie o swojej egzystencji.
Bellamy Atwood
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
melduję się jako szwagier marnotrawny! Bellamy Atwood
uczeń uciekinier — szlachta nie pracuje
16 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Am I permanently broken?
Or is it just the sunshine blues?
Could you keep those arms wide open?
In case I get these legs to move
No, wreszcie się do wszystkiego poodnoszę!

India Norris
Bardzo chętnie rozegram zatem jakieś około-rodzinne wątki z Aspen, którą Bellamy pewnie pamięta dosłownie jak przez mgłę, ale skoro teraz będzie mieszkał u Ainsley, to pewnie nadarzy się okazja do spotkania!
To samo tyczy się Niny - mimo różnicy wieku mogą się dogadać, bo mają chyba podobne doświadczenia (wnioskując z tego, co wyczytuję w KP Niny), dotyczące konieczności bycia perfekcyjnym dzieckiem wymagających rodziców. Różnica jest tylko taka, że Ninie przypadł balet i fortepian, a Bellamy'emu skrzypce i szermierka...
Na ogół lubię grać dość spontanicznie, ale na jakimś fabularnym haczyku, o który można by się zaczepić. Dlatego myślę, że jak Bellamy rozgości się trochę w Lorne, mógłby się wdać w jakieś tarapaty i przypadkiem zostać z nich wyciągnięty przez którąś z dziewczyn!
A co do Wrena, to bardzo czy cały ten sekret ma się kiedyś wydać!? Bo jeśli tak, to można by pocisnąć w jakąś większą dramę! <3 Ale to pewnie w odległejszej perspektywie!

Lisbeth Westbrook
Współczuję bardzo ciężkiego dnia ;( Mam nadzieję, że już troszkę lżej!?
Ja za to dzisiaj mam ciut zlasowany mózg, ale nie na tyle, żeby nie poczytać Twoich KP, i się zgadzam - pewnie z racji niewielkiej różnicy wieku albo Lisbeth, albo Divina byłaby na relkę z Bellamy'm jak znalazł. Pytanie, czy wolisz iść w pozytyw, czy jakiś ciekawy negatyw?
Młody grał na skrzypcach - zanim sobie dość okrutnie nie połamał rączki, i zawsze był muzycznie uwrażliwiony, więc możemy chociażby pokombinować od strony kariery Diviny... Z drugiej strony kusi mnie jakaś bardziej skomplikowana relacja, ale tu chyba przydałaby nam się burza mózgów, jak obydwoje będziemy w lepszej kondycji poznawczej, żeby coś ciekawego wymyślić :D

Ainsley Remington
NO CO JA CI MAM POWIEDZIEĆ, SIOSTRO???

Dick Remington
A szwagra marnotrawnego witam (nie)serdecznie i od razu mówię, że Dick skradł moje serce swoją... no cóż, parszywością. Powiedz mi, jeśli idę w złym kierunku, ale marzą mi się rozgrywki, w których chłopcy będą się mogli jakoś ZETRZEĆ. I nie widzę tutaj ze strony Bellamy'ego jakiejś wielkiej szansy na szczerą sympatię względem Dicka. Ale na ciekawe fabuły - już zdecydowanie tak!
ambitny krab
harper
-
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Bellamy Atwood, pozwolę się wtrącić:
Bellamy Atwood pisze: 15 mar 2023, 23:55
A co do Wrena, to bardzo czy cały ten sekret ma się kiedyś wydać!? Bo jeśli tak, to można by pocisnąć w jakąś większą dramę! <3 Ale to pewnie w odległejszej perspektywie!
O tym Ci opowiem na priv, zaraz się odezwę jak nie zapomnę :lol:

I tylko nieśmiało zauważę, że w przypadku Dicka to akurat przy Ainsley to już mało z tej parszywości zostaje i to całkiem porządny kawałek męża przy żonie (jej, w końcu w tą stronę :lol: ). A tak całkiem serio to możecie się ścierać w najlepsze, tylko bez przesadnego skakania sobie do gardeł, bo ona biedna przez to wszystko finalnie osiwieje ;/
Bellamy Atwood pisze: 15 mar 2023, 23:55
]
NO CO JA CI MAM POWIEDZIEĆ, SIOSTRO???
Proszę najukochańszą siostrę ( ;> ) zapewnić o swojej grzeczności, i że będziesz się jej słuchać i że nawet jak będą jakieś dramy to finalnie jednak będzie miło :lol:
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
Bellamy Atwood ale w sensie w rodzinnym domu, czy u Dicków będzie Bellamy mieszkał? :hm: To różnica, bo Aspen możliwe że wkrótce również pojawi się w rodzinnym domu, ale to jeszcze nic pewnego :D

W każdym razie, jak najbardziej mi wszystko pasuje, więc jakby co, to dawaj znać, zagramy coś, akurat na Aspen mam mało gier :hm:
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Bellamy Atwood pisze: 15 mar 2023, 23:55

Dick Remington
A szwagra marnotrawnego witam (nie)serdecznie i od razu mówię, że Dick skradł moje serce swoją... no cóż, parszywością. Powiedz mi, jeśli idę w złym kierunku, ale marzą mi się rozgrywki, w których chłopcy będą się mogli jakoś ZETRZEĆ. I nie widzę tutaj ze strony Bellamy'ego jakiejś wielkiej szansy na szczerą sympatię względem Dicka. Ale na ciekawe fabuły - już zdecydowanie tak!
tak, chodźmy w kłótnie we wspólnym domu, w niechęć Bellamy'ego do tego małżeństwa i w chęć mordu na szwagrze, jak najbardziej jestem za ciekawymi rozrywkami :milosc:
skończył szkołę — teraz próbuje przetrwać w Australii
19 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Social butterfly, który do Lorne Bay przyleciał na początku marca, bo jego matka dostała ofertę pracy na University of Melbourne. Ma indyjskie korzenie, brytyjski akcent i absolutną niechęć, żeby zostać w Lorne dłużej, niż to absolutnie konieczne.
jaki pięknie uzupełniony profil!
Oki, to tak w ramach formalności ślicznie proszę mnie wpisać jako tego starszego, irytującego kolegę z poczekalni do psychoterapeuty :lol:
ODPOWIEDZ