Prawnik — neelsen group cairns
31 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Wren Rhodes
W Lornebay od paru lat. Wielbiciel surfowania i jazdy rowerem. Uwielbia jeść, jest prawnikiem i pomaga zdesperowanym mamuśkom walczyć o prawo do dziecka
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Hejka! Mogę podrzucić moich ludków na coś xD Po pierwsze Luna, która jest młodym prawnikiem, dopiero co skończyła studia i jest na stażu więc mogą w sumie trochę współpracować, może Wren, by chciał być jej mentorem? Mogłaby też uważać, że jest spoko ciachem i trochę go podrywać dość nieudolnie xD
Joshue mogę dać na jakiegoś kumpla, on dużo podróżował więc nawet mogli się gdzieś w stanach zakolegować xD Mogli się przypadkowo gdzieś spotkać i wtedy wyszło, że oboje są z Australii i sobie razem poimprezowali pijąc alkohol z czerwonych kubeczków xD
Wren Rhodes
towarzyska meduza
catlady#7921
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Inej Marlowe Hejka! Chętnie przygarnę kogoś! Obstawiam, że Luna pracuje w innej kancelarii, ale jakoś znać się mogą :hm: nie wiem, jakieś grupa na fb studentów prawa z cairns, albo przez kogoś znajomego? Nie wiem, nie wiem czy to ważne :D Na mentora to chyba ze 20 lat za młody, ale dobrym słowem poratuje

a co do Joshua, to prędzej obstawiam, że spotkali się gdzieś w Australii i dogadali, że oboje byli w stanach i to sprawiło, że zawsze mają o czym pogadać, czy coś :hm:
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Wren Rhodes

Widzę pan prawnik, a więc mogą się z moim Anthonym znać, który jest prokuratorem. Co do charakteru tej relacji pozostawiam Ci wolną rękę, bo panowie mogą się lubić, albo wręcz przeciwnie, dogadywać jak pies z kotem ;>
Prawnik — neelsen group cairns
31 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Anthony Hemingway w kwestiach służbowych, to pewnie chodzą do tego samego baru na piwo po sądzie, bo Wren to się zajmuje się prawem rodzinnym, więc prokurator to ma tam mało do gadania, więc na tej drodze na pewno nie zaleźli sobie za skórę :lol:

ALE mogę zaproponować coś takiego: Wren jest nieślubnym synem prawnika z kancelarii, w której pracuje. On o tym wie, utrzymuje rodzinne stosunki z ojcem, ale to jest generalnie jakaś tajemnica poliszynela, bo nawet prawdziwa rodzina Atwooda (jeszcze) o tym nie wie. Tony mógłby gdzieś jakąś plotkę usłyszeć, że ten Rhodes jest jakoś lepiej traktowany/uprzywilejowany w kancelarii i być ciekawy o co chodzi. Więc mógłby chcieć się z nim zakumplować, bo Wren też całkiem zdrowe życie prowadzi, a przynajmniej uprawia sporty. A czy to będzie fałsz, czy w trakcie znajdą wspólny język, to już do dogadania
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Hej, hej! Widzę, że Wren lubi surfować i jeździć na rowerze, więc... Mogą się z Mic znać, bo ona też to lubi, haha :lol:

Wren Rhodes
samolocik
Rośka
nope
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Wren Rhodes pisze: 20 lut 2023, 21:48
Anthony Hemingway w kwestiach służbowych, to pewnie chodzą do tego samego baru na piwo po sądzie, bo Wren to się zajmuje się prawem rodzinnym, więc prokurator to ma tam mało do gadania, więc na tej drodze na pewno nie zaleźli sobie za skórę :lol:

ALE mogę zaproponować coś takiego: Wren jest nieślubnym synem prawnika z kancelarii, w której pracuje. On o tym wie, utrzymuje rodzinne stosunki z ojcem, ale to jest generalnie jakaś tajemnica poliszynela, bo nawet prawdziwa rodzina Atwooda (jeszcze) o tym nie wie. Tony mógłby gdzieś jakąś plotkę usłyszeć, że ten Rhodes jest jakoś lepiej traktowany/uprzywilejowany w kancelarii i być ciekawy o co chodzi. Więc mógłby chcieć się z nim zakumplować, bo Wren też całkiem zdrowe życie prowadzi, a przynajmniej uprawia sporty. A czy to będzie fałsz, czy w trakcie znajdą wspólny język, to już do dogadania
Spoczko, pasuje mi to, aby się i kumplowali i Tony coś tam słyszał o jakiś plotkach, wiec był ciekaw nieco więcej o tym jaką przeszłość ma Wren. Tym bardziej, że jako prokurator lubi sobie robić kontakty w różnych kancelariach i znać ludzi tu i tam :lol:
Prawnik — neelsen group cairns
31 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Wren Rhodes pisze: 16 sty 2023, 20:25
Wren Rhodes
W Lornebay od paru lat. Wielbiciel surfowania i jazdy rowerem. Uwielbia jeść, jest prawnikiem i pomaga zdesperowanym mamuśkom walczyć o prawo do dziecka
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ODPOWIEDZ