Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Michaela Moana Marshall Vasquez
W Lorne Bay od niespełna 10 lat. Studiowałam na JAMES COOK University w Cairns. Po nazwisku Vasquez można mnie kojarzyć, ponieważ moja matka tak się nazywała, a była stąd.
Levi Anderson
Levi? Jest dla mnie jak młodszy braciszek, którego nigdy nie miałam, ale w sumie? To on zajmuje się mną, a nie ja nim. Nauczył mnie surfować! Zawdzięczam mu nie jedną, mega frajdę!

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


CODE: Zaznacz cały

[relinn][relrodzinn][relpozyt0]IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE[/relpozyt0]opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis[/relrodzinn][relpozyt2][img=IKONA LUB AVATAR POSTACI][/relpozyt2][/relinn]
[relinn][relrodzinn][relnegat0]IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE[/relnegat0] opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis[/relrodzinn][relnegat2][img=IKONA LUB AVATAR POSTACI][/relnegat2][/relinn]
[relinn][relinne][relinne0]IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE[/relinne0]  opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis[/relinne][relinne2][img=IKONA LUB AVATAR POSTACI][/relinne2][/relinn]
samolocik
Rośka
nope
lorne bay — lorne bay
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dziewczyny są w podobnym wieku, więc chętnie podrzucę Ci Lucy na koleżankę <3 Michaela Marshall
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
lucy wyatt pisze: 01 lut 2023, 19:39
Dziewczyny są w podobnym wieku, więc chętnie podrzucę Ci Lucy na koleżankę <3 Michaela Marshall
A pewnie! Biorę. Mogą nawet kojarzyć się z uczelni, choć nie wiem gdzie Lucy studiowała pielęgniarstwo?
samolocik
Rośka
nope
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka Michaela Marshall <3
Ja mam w podobnym wieku Pearl, ale ona jest podła i wredna, więc polecam ją głównie na negatywy niestety D: Chyba, że kogoś innego chcesz z mojej gromadki, to śmiało <3
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Ej, ja chcę z Lisbeth jakąś fajną relkę odnośnie Aborygenów! Mic wierzy we wszystkie legendy i tak dalej, więc można byłoby coś wymyślić :lol:

A co do Pearl, to nie wiem... Jakoś chyba jednak nie czuję vibe, nawet na negatyw :hm: Chociaż, w sumie. Mogłaby wiedzieć coś o matce Mic, a jako że jest podła, to mogła Michaeli jakąś plotkę odnośnie jej biologicznej mamy podrzucić :sneaky:

Lisbeth Westbrook
samolocik
Rośka
nope
Szkutnik/sternik — Winfield craft
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There once was a ship that put to sea
The name of the ship was the Billy of Tea
To może ja tutaj też wpadnę :hm:
Hejka Michaela Marshall :hi:
Tak sobie pomyślałam skoro oboje lubią wodę to może tak się poznali? Leviego można bardzo często spotkać nad morzem, zwłaszcza z deską surfingową w ramionach. Może przez przypadek przechodził i nie zauważył Michaeli i niechcący dostala do niego z deski? :oops:
W ramach przeprosin mógł zaporponować wspólne pływanie, albo naukę surfowania? :hihi:
powitalny kokos
Levi
brak multikont
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
levi anderson, Ty a wiesz, że ja też miałam do Ciebie wpadać? :lol: Ej, pomysł mi się jak najbardziej podoba :haha: Zwłaszcza, że Mic lubi uczyć się czegoś nowego, więc pewnie z chęcią przystała na propozycję Levi'ego. I teraz widzę tutaj nawet przyjaciół? Ogólnie to ona lubi otaczać się mężczyznami. Jest taką trochę kokieterka, ale może sama nie zdaje sobie nawet z tego sprawy, a tak naprawdę wierzy w prawdziwą miłość, jak z bajki, bo w ogóle wierzy w różne, dziwne rzeczy :lol:
samolocik
Rośka
nope
Szkutnik/sternik — Winfield craft
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There once was a ship that put to sea
The name of the ship was the Billy of Tea
Super Michaela Marshall ! :jupi:
Jasne, mogą być przyjaciółmi. On lubi towarzystwo kobiet ze względu na młodsze siostry do których jest mocno przywiązany. Także czasami pewno będzie jak taki brciszek :hihi:
powitalny kokos
Levi
brak multikont
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
levi anderson A pewnie, można i iść w te stronę ;) To wpisuję <33
samolocik
Rośka
nope
ODPOWIEDZ