bezrobotna po stażu — -
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Miała zostać wielkim chirurgiem, myślała że znalazła wielką miłość.. i skończyła z powrotem w Lorne, z gipsem i złamanym duchem.
Cinderella without shoes
Nieco pechowa życiowo, wiecznie zakochująca się w nieodpowiedzialnych facetach skrzacica, która teraz musi się kurować i rehabilitować po poważnym wypadku, zamiast ratować życie innych ludzi w szpitalu na jakiejś rezydenturze.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

it's lookin rosy
-
no toć, frela cami i dwóch szaców Nico & Boyd, a do. tego Wolfie
animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
Rowan van Horn
Z burmistrzem to wiadomka, odkopie Cię jak znikniesz po łopatki uwięziona w łajnie :oops:
Z paniami to nie pamiętam, z którą masz zakazaną przyjaźń, ale ta druga jest aktualna <3
No i z panów to możesz sobie wybrać kogo chcesz, oprócz Joela (spoiler alert dla Cyca: jest już zakochany w Lunie). A tak to bierz ile wlezie :oops:
OPIEKUNKA KUOK — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia - przykładna opiekunka kuok w sanktuarium dla dzikich zwierząt. Po godzinach - ekoaktywistka ratująca morskie zwierzęta, która ukrywa przed światem fakt, że wzięła pieniądze za fikcyjny ślub z Bjornem, żeby ten zdobył australijskie obywatelstwo.
:hi: Podrzucam Sarah. Na pewno się znamy, bo prawie trzy lata była z Carterem </3 Dam ci też Charlotte, Rowan mogła poznać ją w czasie stażu w Cairns :hihihi: Rowan van Horn
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Elo mordo! Z Brunem to wiemy co! Jak coś to mogę jeszcze rzucić Erickiem, bo on też w szpitalu pracuje więc się mogli poznać!
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
bezrobotna po stażu — -
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Miała zostać wielkim chirurgiem, myślała że znalazła wielką miłość.. i skończyła z powrotem w Lorne, z gipsem i złamanym duchem.
gaia zimmerman pisze: 22 lut 2024, 19:15
Rowan van Horn
Z burmistrzem to wiadomka, odkopie Cię jak znikniesz po łopatki uwięziona w łajnie :oops:
Z paniami to nie pamiętam, z którą masz zakazaną przyjaźń, ale ta druga jest aktualna <3
No i z panów to możesz sobie wybrać kogo chcesz, oprócz Joela (spoiler alert dla Cyca: jest już zakochany w Lunie). A tak to bierz ile wlezie :oops:

no tak tak, brat jest super bratem, przyjaźń była z Gaią, a z Twoim fagasem wymyśliłaś przepiękne backstory :lol: :lol: <3 I jeszcze dajesz mi blodni ze szpitala bo na pewno razem pracowały!
Sarah Brattleby pisze: 23 lut 2024, 11:29
:hi: Podrzucam Sarah. Na pewno się znamy, bo prawie trzy lata była z Carterem </3 Dam ci też Charlotte, Rowan mogła poznać ją w czasie stażu w Cairns :hihihi: Rowan van Horn

UUuu mam cię lubić, czy złamałaś mu serce? ;> ;> I jaszka, z Charlotte mogły mieć nawet jakąś lekko mentorską relację w sumie :hm: :hm: I nie wiem którego pana mi na coś chcesz dać, ale daj na coś 8)
Bruno Zimmerman Jr pisze: 23 lut 2024, 11:57
Elo mordo! Z Brunem to wiemy co! Jak coś to mogę jeszcze rzucić Erickiem, bo on też w szpitalu pracuje więc się mogli poznać!
elo ryjku, tak wiemy! Z Erickiem to w sumie mogli mieć taką śmieszną relację, że zawsze jak lądowali przy jakimś przypadku razem, to działo się coś dziwnego i nieprzewidywalnego. I jak im raz fajny pacjent zmarł, to poszli się upić cherry od pielęgniarek w schowku, gdzie śpiewali sobie szanty i poszli spać...? :hm: :lol:
it's lookin rosy
-
no toć, frela cami i dwóch szaców Nico & Boyd, a do. tego Wolfie
ODPOWIEDZ