Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bianca Rochester-Cho
W Lorne Bay od zawsze. Pracuje w miejscowym studio fotograficznym, często można ją spotkać na imprezach. Wiele osób ją zna jako szaloną dziewczynę, która nie wie kiedy powiedzieć stop, ale są też tacy, którzy maja ją za nudziarę, grzeczną córeczkę dzianych rodziców
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
Bianca Rochester-Cho
To ja, miłość Twojego życia <33
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
gaia zimmerman pisze: 09 sty 2024, 20:13
Bianca Rochester-Cho
To ja, miłość Twojego życia <33
Witaj koszmarze :excited:
animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
gaia zimmerman pisze: 09 sty 2024, 20:35
<3
Nauczycielka — Lorne Bay Community Kindergarden
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bianca Rochester-Cho cześć, co mi przywiozłaś z Bali *.*
Mogę dać ci jeszcze Maeve, bo też mniej więcej w tym samym wieku i z Lorne xd
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
<33 ogólnie to tak, Jude był wielkim sztywniakiem, ciągle się o coś wściekał i ciężko było się z nim porozumieć, ale jakiś czas temu uciekł swojej niedoszłej żonie sprzed ołtarza, żeby związać się ze swoim życiowym bff i teraz sobie zakładałam, że w sumie sporo osób ma do niego o to pretensje, ale niech Bianca będzie dla niego miła, co? poza tym: do kogo uciekać przed rodzicami, jeśli nie do wujka? (ale niech go nie nazywa wujkiem, bo poczuje się super stary) po kogo dzwonić, jeśli szalona impreza wymknie się spod kontroli, jeśli nie do zaprzyjaźnionego policjanta, który na pewno zgodzi się nie mówić o niczym rodzicom? (tak, załóżmy, że jude bywa w tej relacji trochę naiwny) no i komu, jeśli nie jemu, powiedzieć o swojej orientacji? (czy jej matka, skoro Jude też jest bi, a obecnie homo af, wykluczyła jego istnienie czy po prostu póki co unika rozmów o bracie Owena?) :oops:

Bianca Rochester-Cho
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Marnie Clarke dowiesz się w grze :foch: a co do Marnie.... pomyślę, pomyślę :lol:

jude westbrook Totalnie mi pasuje taka propozycja wujaszka dobrej rady, do którego można się zwrócić ze wszystkim, a zwłaszcza tym, z czym nie można polecieć do rodziców. Nawet to ojca, który chyba ma mniej kija w dupie niż mamita :lol: No i myślę że taką rozmowę o orientacji musiała/ będzie musiała (bo może być fajnie rozegrać to fabularnie!) odbyć właśnie z Jude'm, bo przecież nie z Gaią. Choć skoro Owen ma takiego brata i go akceptuje (czy nie? nie wiem jakie macie relki), to córkę też zaakceptuje/ niezaakceptuje! Nie ma nic lepszego niż rodzinne tajemnice przed jednym z jej członków :sneaky:
ODPOWIEDZ