barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
Callie Carter
Callie pracuje w barze, gdzie polewa drinki i wysłuchuje gorzkich żali klientów :lol: w Lorne od 2 lat, wcześniej Brisbane. Aha, i ostatnio usłyszała, że ma raka szyjki macicy, więc trochę przechodzi kryzys.

Gaia Zimmermann - POZYTYWNE
wieloletnia przyjaciółka


Wren Rhodes - POZYTYWNE
opis


Blanche Fitzgerald - POZYTYWNE
opis




Kit Waititi - INNE
opis


Ambrose Hennesy - INNE
opis


IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis

sex on the beach
-
Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
ja podrzucę tutaj Wrena jako bywalcy pubów :lol: Nie jest marudą, raczej śmieszkiem i zdecydowanie można na nim polegać, jakby Callie jednak sama chciała zostać pociągnieta za język. Jak na wieść o raku nieznajomej by zaregował, w sumie nie wiem, pewnie by się jednak trochę przejął :lol: callie carter
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Podrzucę Elijah i Jethro, bo jak barmanka, to na pewno zna obu :lol: z Jetem mieszkają na jednej dzielni i oboje pracują w gastro, mogą się znać chociażby z późnych powrotów do domu, może kiedyś Jet zasiedział się do zamknięcia baru i wracali razem? Elijah jest bardziej nieokrzesany i raczej pije i ćpa w Shadow, ale nie wykluczam innych miejscówek :lol: callie carter
death by overthinking
mvximov.
barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
Stasia Hayworth pisze: 28 lip 2023, 09:50
ja podrzucę tutaj Wrena jako bywalcy pubów :lol: Nie jest marudą, raczej śmieszkiem i zdecydowanie można na nim polegać, jakby Callie jednak sama chciała zostać pociągnieta za język. Jak na wieść o raku nieznajomej by zaregował, w sumie nie wiem, pewnie by się jednak trochę przejął :lol: callie carter
hmm, w sumie ciekawe :lol: ja bym poszła na żywioł i zagrała zapoznanie się przy barze! Z takim celem, żeby się zaziomkowali, bo trochę wspólnego mają :lol: ale to zapoznanie może się różnie potoczyć :hihi:

Wren Rhodes Stasia Hayworth
sex on the beach
-
barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
Elijah Cooper pisze: 29 lip 2023, 22:49
Podrzucę Elijah i Jethro, bo jak barmanka, to na pewno zna obu :lol: z Jetem mieszkają na jednej dzielni i oboje pracują w gastro, mogą się znać chociażby z późnych powrotów do domu, może kiedyś Jet zasiedział się do zamknięcia baru i wracali razem? Elijah jest bardziej nieokrzesany i raczej pije i ćpa w Shadow, ale nie wykluczam innych miejscówek :lol: callie carter
Jet - pasuje, ma sens fabularny :hihi:

Elijah - przeczytałam kartę i nie wiem, co zaproponować :faint: prowadzą bardzo różne życia i bywają w bardzo różnych miejscach. Może kiedyś próbował bardzo wstawiony zamawiać alko w barze, Callie odmówiła i zrobił jej awanturę?

Elijah Cooper
sex on the beach
-
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
To tylko Jeta, Elijah nie robi awantur w barach, chyba że podpadnie komuś :lol: callie carter
death by overthinking
mvximov.
Prawnik — neelsen group cairns
31 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
callie carter pisze: 29 lip 2023, 23:24
Stasia Hayworth pisze: 28 lip 2023, 09:50
ja podrzucę tutaj Wrena jako bywalcy pubów :lol: Nie jest marudą, raczej śmieszkiem i zdecydowanie można na nim polegać, jakby Callie jednak sama chciała zostać pociągnieta za język. Jak na wieść o raku nieznajomej by zaregował, w sumie nie wiem, pewnie by się jednak trochę przejął :lol: callie carter
hmm, w sumie ciekawe :lol: ja bym poszła na żywioł i zagrała zapoznanie się przy barze! Z takim celem, żeby się zaziomkowali, bo trochę wspólnego mają :lol: ale to zapoznanie może się różnie potoczyć :hihi:

Wren Rhodes Stasia Hayworth
Biorę w ciemno, możemy wkrótce coś zacząć!
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
callie carter podrzucam Blanche, bo Moonlight to rodzinny interes Fitzgeraldów plus, Wren to jej psiapsi także może z jednej strony ich szipować a z drugiej być zazdrosna, że poświęca czas komuś innemu niż jej xD
barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
Wren Rhodes pisze: 30 lip 2023, 10:08
callie carter pisze: 29 lip 2023, 23:24
Stasia Hayworth pisze: 28 lip 2023, 09:50
ja podrzucę tutaj Wrena jako bywalcy pubów :lol: Nie jest marudą, raczej śmieszkiem i zdecydowanie można na nim polegać, jakby Callie jednak sama chciała zostać pociągnieta za język. Jak na wieść o raku nieznajomej by zaregował, w sumie nie wiem, pewnie by się jednak trochę przejął :lol: callie carter
hmm, w sumie ciekawe :lol: ja bym poszła na żywioł i zagrała zapoznanie się przy barze! Z takim celem, żeby się zaziomkowali, bo trochę wspólnego mają :lol: ale to zapoznanie może się różnie potoczyć :hihi:

Wren Rhodes Stasia Hayworth
Biorę w ciemno, możemy wkrótce coś zacząć!
super! :D dodałam cię już do kolejki gier, napiszę pw! :twerk: Wren Rhodes
sex on the beach
-
barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
Blanche Fitzgerald pisze: 30 lip 2023, 16:49
callie carter podrzucam Blanche, bo Moonlight to rodzinny interes Fitzgeraldów plus, Wren to jej psiapsi także może z jednej strony ich szipować a z drugiej być zazdrosna, że poświęca czas komuś innemu niż jej xD
fajna propozycja, biorę! :hihi: czy Blanche bywa w barze i szefuje, czy ktoś inny z rodziny się tym zajmuje? Callie generuje im naprawdę dobre wyniki, proponując gościom dodatkowe drinki, sprawiając rozmową że spędzają w lokalu więcej czasu i zamawiają więcej, oraz że wracają do baru zamiast szukać innych miejsc. Stąd myślę, że Callie miałaby z szefostwem brdzo dobrze relacje i może bardziej wolną rękę, skoro to co robi - działa :lol: Blanche Fitzgerald
sex on the beach
-
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
callie carter Blanche bywa w barze żeby pić i zabawiać pracowników i gości debilnymi uwagami :haha: Ale myślę, że mogą z Callie trzymać sztamę, Blanche daje jej pewnie wolną rękę we wszystkim, chociaż tam nie szefuje i w ogóle się na prowadzeniu pubu nie zna xD
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Hello callie carter <3

Wpadam ze swoimi panami licząc na jakieś ciekawe relacje ;> co prawda większość z moich chłopaków jest znacznie starsza od Callinki :lol: ale może udałoby się nam coś znaleźć na Jonathanie, bo pewnie od pewnego czasu Całkiem zmuszona jest do wizyt w szpitalu. A jeśli masz ochotę na jakieś kłopoty to mogłabym podrzucić Nathaniela, który prowadzi Shadow i jest gangsterem więc dostarcza całkiem mocnych wrażeń ;>
ODPOWIEDZ