lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
pytania i propozycje
jak możemy pomóc?
Jeśli tylko macie jakieś pytania, bądź propozycje dla administracji, śmiało możecie wysyłać je w tym temacie, a ktoś z ekipy czym prędzej postara się pomóc!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Bellamy Atwood <3
Jutro Ci to ogarnę bez problemu i od razu dodam tam Twoją postać, jak to zrobię <3
uczeń uciekinier — szlachta nie pracuje
16 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Am I permanently broken?
Or is it just the sunshine blues?
Could you keep those arms wide open?
In case I get these legs to move
ślicznie dziękuję, całuję rączki <3
ambitny krab
harper
-
mechanik w stoczni — i tata małej tui
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dzień dobry lorne bay. Planuję poszukiwania związane ze szkolną drużyną rugby z Lorne Bay i, jako że nie znalazłam żadnej informacji na ten temat potencjalnej nazwy, zastanawiam się, czy mam dowolność w jej wymyślaniu, czy jednak macie coś określonego?
kolczatka
nick autora
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Hej kit waititi <3 Faktycznie w przypadku szkolnych drużyn niczego nie ustalałyśmy, więc możesz w dowolny sposób zająć się jej kreacją. Najważniejsze, żeby po prostu wpasowało się to w klimat Lorne Bay :milosc:
mechanik w stoczni — i tata małej tui
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jasne, dziękuję za odpowiedź! :welcome:
kolczatka
nick autora
garncarka i instruktorka — własny dom i dom kultury
28 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
28 letnia garncarka, urodziła i wychowała się w Lorne, jej rodzice nie są zbyt dobrymi ludźmi i popsuli jej wiele relacji w życiu, dlatego teraz mierzy się ze sporą samotnością, którą stara się zasklepiać tworząc własną ceramikę oraz prowadząc warsztaty z garncarstwa w miejscowym domu kultury
hejka! chciałam spytać, czy jest opcja włączenia wgrywania avatarów 400x640? *.*
powitalny kokos
k.
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
hej farley eglenhart <33 zwiększyłam maksymalny rozmiar do wskazanego i dodałam w kodach odpowiednie komendy, więc żeby większe avatary ładowały się poprawnie, trzeba zrobić twardy reset <3 mam nadzieję, że zadziała!
pokojówka & barmanka — la costa motel & rudd's
23 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Pracuje na dwa etaty i stara się ogarnąć dom, w którym czeka na nią młodsze rodzeństwo, bo rodzice zawiedli ją już dawno.
czy mogę prosić o zwiększenie trochę czcionki na sb? jest na tyle tycia, że moje oczy źle sobie z nią radzą :<
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Cześć <3
Zgodnie z prośbą rozmiar czcionki został zwiększony.
Deweloper, CEO — Chamberlein Develompent Cairns
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Jej życie wygląda tak jak by chciała. Może się skupić na pracy oraz na tym co dla niej najważniejsze czyli na rodzinie i trochę zaczyna się przekonywać do swojego sąsiada.
Hej hej <3 pisze do was z problemem, który utrzymuje się już od jakiegoś czasu i niestety nie tylko u mnie ;( chodzi o to, że forum bardzo mocno zaczęło mulić, zawiesza się, jest problem z logowaniem, czasem do takiego stopnia, że sesja wygasa i wyrzuca, nie dodają się również czasem posty i nie można oznaczyć kogoś w grze ;( czy jest możliwość naprawienia tego? Z góry dzięki <33

lorne bay
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Rea K. Chamberlein <33 Problem, o którym wspominasz, towarzyszy nam niestety od dłuższego czasu, występując w dodatku wyłącznie u części graczy i ciężko nam niekiedy prześledzić stopień jego wpływów na funkcjonowanie forum. Zdajemy sobie jednak z niego sprawę i cały czas staramy się odnaleźć rozwiązanie; niestety znacznie wykracza to poza naszą wiedzę, dlatego nie jesteśmy w stanie naprawić tego z zadowalającym efektem. Pod koniec zimy (wstępnie) planujemy remont, podczas którego chcemy spróbować zoptymalizować działanie forum; do tego czasu będziemy wdrażać pomniejsze rozwiązanie, próbować z różnymi opcjami i pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że podejmowane przez nas próby zaczną przynosić skutki. W każdym razie dziękujemy za zgłoszenie, jeszcze dzisiaj postaramy się popróbować z kilkoma opcjami; będziemy się do ciebie zapewne odzywać w przyszłości na privie, żeby monitorować sytuację <3
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Deweloper, CEO — Chamberlein Develompent Cairns
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Jej życie wygląda tak jak by chciała. Może się skupić na pracy oraz na tym co dla niej najważniejsze czyli na rodzinie i trochę zaczyna się przekonywać do swojego sąsiada.
lorne bay pisze: 09 gru 2023, 12:29
Hej Rea K. Chamberlein <33 Problem, o którym wspominasz, towarzyszy nam niestety od dłuższego czasu, występując w dodatku wyłącznie u części graczy i ciężko nam niekiedy prześledzić stopień jego wpływów na funkcjonowanie forum. Zdajemy sobie jednak z niego sprawę i cały czas staramy się odnaleźć rozwiązanie; niestety znacznie wykracza to poza naszą wiedzę, dlatego nie jesteśmy w stanie naprawić tego z zadowalającym efektem. Pod koniec zimy (wstępnie) planujemy remont, podczas którego chcemy spróbować zoptymalizować działanie forum; do tego czasu będziemy wdrażać pomniejsze rozwiązanie, próbować z różnymi opcjami i pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że podejmowane przez nas próby zaczną przynosić skutki. W każdym razie dziękujemy za zgłoszenie, jeszcze dzisiaj postaramy się popróbować z kilkoma opcjami; będziemy się do ciebie zapewne odzywać w przyszłości na privie, żeby monitorować sytuację <3
Super, dziękuję za informację i szybką odpowiedź <33
ODPOWIEDZ