16 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bethany Winfield
Najmłodsza adoptowana latorośl państwa WInfield, w rodzinie od maleńkiego berbecia. Kocha jachty, żeglowanie i to na wodzie właśnie spędza większość wolnych weekendów. Nie ma jeszcze sprecyzowanych planów co do swojej przyszłości. Śpiewa gdzie może i kiedy może. Uwielbia spędzać czas w dużym, bliskim gronie. W szkole większych problemów nie ma, ale ktoś mógłby jej czasem pomóc w zrozumieniu matematycznych i fizycznych tajemnic.
Billie Winfield
tu będzie piękny opis, lovki siostra!

Francis Winfield
tu będzie piękny opis, lovki brat!

Jane Hemingway-Winfield
tu będzie piękny opis, lovki ciocia!

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
ejmi
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Młoda jesteś, ale Gwen, szefowa siostry, mogła ją kiedyś gdzieś poznać :hihi: beth winfield
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
beth winfield <3
Z Tonym się kuzynujecie, więc musisz go kochać. Tyle chciałam powiedzieć :lol:
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Oddaje moją Orkę na przyjaciółkę :exited: *.*
beth winfield
ambitny krab
Martyna
16 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gwen Fitzgerald Beth mogła kiedyś w przypływie jakiegoś głupiego, nastoletniego pomysłu chcieć zaimponować jakiej popularnej szkolnej grupce i zabrała ich do Moonlight Baru, BO PRZECIEŻ SIOSTRA JEJ SPRZEDA ALKO, tak :/ tylko że tamtego dnia za ladą nie było wcale Billie, tylko właśnie Gwen, która szybko się zorientowała w sytuacji, piwa oczywiście małolacie nie sprzedała i może nawet dała jej małą lekcję, że trzymanie z takim towarzystwem daleko jej nie zaprowadzi :pleading:

dobrze, kuzynie Anthony Huntington <33 tylko proszę pamiętać, że na zaproszenia Beth na jakieś rodzinne spędy się NIE odmawia :hihi:

Aurora Hammond biorę! widzę, że Aurora też jest adoptowana, więc to mogło je w pierwszej chwili połączyć, a potem już poszło z górki :exited: Beth na pewno namawia przyjaciółkę na dołączenie do tych jej weekendowych wypadów żaglówką z ojcem, ale pewnie póki co z marnym skutkiem, skoro Aurora boi się wody :hm:
powitalny kokos
ejmi
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
beth winfield jeśli zrobisz z tego jakieś wyzwanie, w ostateczności pójdzie na tą łódź, ale przygotuj się na marudzenie oraz założenie kapoka. Najpewniej też zamiast się opalać, będzie siedzieć w kajucie, w myślach myśląc aby nie skończyć jak Titanic. Ogółem chcę z tobą coś zagrać! <33
Bądźmy jak siostry <3 *.*
ambitny krab
Martyna
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Hehe, tak właśnie było beth winfield :evil:
16 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
uuu, Aurora Hammond, to możemy w sumie rozegrać sobie taką wycieczkę właśnie na łódce! Mogę w najbliższych dniach nam nawet zacząć! <33

hehe, idealnie Gwen Fitzgerald <3 w sumie Beth od tamtego czasu może myśleć o Gwen jako o takiej cioci dobrej radzie! Nie, że przychodzi z każdym problemem do niej, ale w chwilach, kiedy już głupio albo niezręcznie rozmawiać o czymś z rodziną, to szefowa siostry na ratunek! ^^
powitalny kokos
ejmi
ODPOWIEDZ
cron