24 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Cały szedł w szumie szat kamiennych
laurowy rzucał cień i blask
Oddychał lekko jak posągi
a szedł jak kwiat
We własną zasłuchany pieśń
lirę podnosił na wysokość milczenia
Apollo Quinn
Tauażysta, diler, łobuz i nicpoń grający na basie, jeżdżący nocą po ulicach Lorne Bay na deskorolce, zapuszczający się wczesnymi porankami w gęsty las i wzburzone morze. Jest wszędzie, bo to miasto to jego świat i życie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Felix Love - NEGATYWNE
Lepiej nie mówić, ale nienawidze Ciebie bardziej niż samego siebie, a to już jebany wyczyn.

ambitny krab
Alfons tego przybytku
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
uczy się w liceum, nienawidzi swojego ojca, który po latach odnowił kontakt i ma chrapkę na przystojnego studenta, któremu trochę nakłamała
hejka, podrzucam Ryder Fitzgerald na jakiegoś ziomka od deski i Raine Barlowe też na coś, mogli przy okazji dłubania w samochodzie się poznać, a do tego też mogę też jeszcze Ruby, bo ona może w którymś momencie młodzieńczego buntu chciałaby na przypale kupić coś nielegalnego :crab:

Apollo Quinn
ambitny krab
nata#9784
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedawca w sklepie muzycznym i kierowca ubera, który lubi sobie pośpiewać; wygadany, lekkomyślny i rozrywkowy; do tańca i do różańca, tylko pewnie będzie mu trzeba wytłumaczyć, jak się modlić.
hej! <3 Maverick i Apollo byli razem w zespole i myślę, że mogli być super przyjaciółmi, a kiedy wszystko się posypało to Hammond na pewno próbował przekonać Felixa i Apollo do zmiany zdania, czując się jak dziecko rozwodzących się rodziców :lol: w każdym razie skoro nic nie wskórał to teraz wkurza Felixa gejowskimi tekstami, a z Apollem pewnie też się wciąż spotykają, co? mógł mu zrobić parę tatuaży i może go zaopatrywać w jakieś fajne tabletki czy inne śmieszne substancje, a Maverick wozi go taksą, gdy Apollo się zmęczy deską :D

Apollo Quinn
niesamowity odkrywca
śmieszna
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
O, no to Gwen na pewno była u niego kilka razy jako klientka po ładne dziarki i pewnie jeszcze zajrzy do salonu po coś nowego Apollo Quinn :shark:
24 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Cały szedł w szumie szat kamiennych
laurowy rzucał cień i blask
Oddychał lekko jak posągi
a szedł jak kwiat
We własną zasłuchany pieśń
lirę podnosił na wysokość milczenia
Ruby Fitzpatrick - z chęcią przyjmę Ryder Fitzgerald , jako nie tylko ziomeczek od deski, ale też mógłby poduczać Apolla surfingi, no i do cholery - Quinn pewnie wolałby kupować od niego dla siebie zioło, niż brać to, co sprzedaje w ramach swojej pracy.
No a Raine Barlowe serdecznie zapraszam, jeśli chce zostać specjalną klientką. ^^

Maverick Hammond - myślę, że Aps dale może być naczelnym tatuażystą Mava, w dodatku pewnie mu ciągle pieprzy, że nie powinien kupować od niego towaru, z jasną sugestią, że Felix nie byłby zadowolony z takiego obrotu sprawy, więc robią to trochę w tajemnicy. Od razu mówię, że piszę się na jakiś luźny wątek, jeśli masz czas, który może też się przeobrazić w coś cięższego, jeśli Apollo będzie nie w sosie. :lol:

Gwen Fitzgerald - pewnie będzie miała już jakieś miłe zniżki u Apollo, więc jak najbardziej zapraszamy na kolejną sesję tatuażu. ^^
ambitny krab
Alfons tego przybytku
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedawca w sklepie muzycznym i kierowca ubera, który lubi sobie pośpiewać; wygadany, lekkomyślny i rozrywkowy; do tańca i do różańca, tylko pewnie będzie mu trzeba wytłumaczyć, jak się modlić.
Apollo Quinn super <3 Maverick te ich zasady ma w dupie – wychodzi z założenia, że sam sobie może wybrać, od kogo kupić dragi, a Apollo i Felix to królowie dramatu :roll: i chętnie coś zagram <3
niesamowity odkrywca
śmieszna
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Apollo Quinn pisze: 09 lip 2021, 13:53
Ruby Fitzpatrick - z chęcią przyjmę Ryder Fitzgerald , jako nie tylko ziomeczek od deski, ale też mógłby poduczać Apolla surfingi, no i do cholery - Quinn pewnie wolałby kupować od niego dla siebie zioło, niż brać to, co sprzedaje w ramach swojej pracy.
No a Raine Barlowe serdecznie zapraszam, jeśli chce zostać specjalną klientką. ^^
Sprzedawać to tam Ryder nie sprzedaje, ale wiadomo, na blancika zawsze zaprasza ^^

A Raine to akurat do klienteli średnio chyba Ci się trochę pomieszała z Ruby, albo ja coś źle czytam :lol:
ryder fitzgerald
nata#9784
24 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Cały szedł w szumie szat kamiennych
laurowy rzucał cień i blask
Oddychał lekko jak posągi
a szedł jak kwiat
We własną zasłuchany pieśń
lirę podnosił na wysokość milczenia
Ryder Fitzgerald pisze: 09 lip 2021, 14:24
Sprzedawać to tam Ryder nie sprzedaje, ale wiadomo, na blancika zawsze zaprasza ^^

A Raine to akurat do klienteli średnio chyba Ci się trochę pomieszała z Ruby, albo ja coś źle czytam :lol:
Tak, pomieszało mi się totalnie, wybacz. :lol:
Tak czy inaczej, jak będziesz mieć chwilę i chęci zapraszam do gry <3
ambitny krab
Alfons tego przybytku
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Apollo Quinn, jadę ci wpierdolić za to, jak paskudnie traktujesz moją siostrę :|
towarzyska meduza
-
24 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Cały szedł w szumie szat kamiennych
laurowy rzucał cień i blask
Oddychał lekko jak posągi
a szedł jak kwiat
We własną zasłuchany pieśń
lirę podnosił na wysokość milczenia
Otis Goldsworthy pisze: 10 lip 2021, 22:19
Apollo Quinn, jadę ci wpierdolić za to, jak paskudnie traktujesz moją siostrę :|
Bardzo ładnie traktuje przecież, proszę się nie wciskać w prywatne sprawy, halo halo! :lol:
ambitny krab
Alfons tego przybytku
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Obrazek

HI brother! :hug:
powitalny kokos
Artemis Quinn
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
głęboko nabrałam powietrza w płuca i wsłuchiwałam się w znajomy rytm mojego serca: je-stem, je-stem, je-stem
elo 320, przychodzę z propozycją współpracy tzw. znajomości, bo tak myślę, że mogliby się znać całkiem dobrze i wywierać zły wpływ na siebie nawzajem – może Harriet przyszła do niego kiedyś zapłakana z krzywo przebitym kolczykiem, od którego jej ucho spuchło i zakażenie weszło, paskudna sprawa, zamierzała iść do kosmetyczki, ale studio tatuażu było bliżej, zrozumiałe. Apollo jej pomógł, a przy okazji sprzedał dobrą działkę pod ladą, podejrzewam, że ich życiorysy mogły się zacząć przeplatać jak dziewczęcy warkocz, bo bywają w podobnych miejscach i oboje mają skłonności do włóczenia się bez celu i przyczyny – może pływali kiedyś razem w skąpanym w nocnej poświacie oceanie, napruci trzymali się za ręce i patrzyli w niebo, może Harriet trzepnęła go kiedyś w łeb, jak prawie na nią wpadł na swojej rozklekotanej deskorolce, może razem wpakowali się w jakieś kłopoty okropne, nieznośne, a potem razem z nich wyszli (z niewielkim uszczerbkiem na zdrowiu i psychice) :welcome:
Apollo Quinn
niesamowity odkrywca
vulpecula
ODPOWIEDZ