student medycyny/stażysta w szpitalu — JCU/Cairns Hospital
24 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Pochodzący z przemocowej rodziny chłopak z wielkimi ambicjami. Obecnie stara się skupić wyłącznie na swoim rozwoju, ale wokół pojawia się zbyt wiele rozpraszaczy - zły stan zdrowia matki, brat odsiadujący wyrok i chłopak, który dzieli imię ze stolicą Australii Zachodniej.
Cosmo Hargreeves
Studiuje medycynę na ostatnim roku i niedawno rozpoczął staż w szpitalu. Ma poważne daddy issues z powodu porzucenie jego rodziny przez ojca. Dorastał w domu z przemocowym ojczymem, którego ostatecznie w samoobronie zabił jego starszy brat odsiadujący teraz wyrok. Twardo stąpający po ziemi gość, który ma swoje cele i próbuje nie dawać się żadnym rozpraszaczom, mogących go od nich odciągać.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Bratanek *.* :hihihi: Cosmo Hargreeves Ciotka zawsze będzie ciotką, ale też wymagającą ciotką, pamiętaj :medit:
Chcesz kogoś jeszcze z mojej gromadki? Póki co tej istniejącej :hihihi:
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Hejka! Jak ma jakies praktyki czy coś w szpitalu to podrzucę Ericka! Mogą się poznać tam, może mu mówić jak to poleca wyjazdy na misje z ONZ xD Mogę też podrzucić Lune na coś, bo są w tym samym wieku, albo Bruna, jak są oboje biseksualni to mogli nawet mieć jakiś epizod XD

Cosmo Hargreeves
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
utrzymuje się z — pracy swoich rodziców
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Ograbiona z marzeń musi pogodzić się z własnymi wyborami. Zacząć żyć jak dorosła i wyjść naprzeciw konsekwencjom swoich czynów.
Cześć (prawie)kuzynie! Czy w dzieciństwie bawiliśmy się w doktora? ;>
Cosmo Hargreeves
bezrobotna po stażu — -
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Miała zostać wielkim chirurgiem, myślała że znalazła wielką miłość.. i skończyła z powrotem w Lorne, z gipsem i złamanym duchem.
heloo, czy nasze drogi się przypadkiem nie przecięły? 8) 8)
it's lookin rosy
-
no toć, frela cami i dwóch szaców Nico & Boyd, a do. tego Wolfie
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
student medycyny/stażysta w szpitalu — JCU/Cairns Hospital
24 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Pochodzący z przemocowej rodziny chłopak z wielkimi ambicjami. Obecnie stara się skupić wyłącznie na swoim rozwoju, ale wokół pojawia się zbyt wiele rozpraszaczy - zły stan zdrowia matki, brat odsiadujący wyrok i chłopak, który dzieli imię ze stolicą Australii Zachodniej.
Charlotte Hargreeves pisze: 10 kwie 2024, 22:28
Bratanek *.* :hihihi: Cosmo Hargreeves Ciotka zawsze będzie ciotką, ale też wymagającą ciotką, pamiętaj :medit:
Chcesz kogoś jeszcze z mojej gromadki? Póki co tej istniejącej :hihihi:
No ja myślę! Żadnej taryfy ulgowej 8) Cosmo jest trochę cięty na ciotkę, ale w pracy pełna profeska i tego nie będzie okazywał :medit:
I hmmm z tej istniejącej, to myślę że może z Annie jakaś służbowa znajomość. Cosmo tam głównie zszywa pacjentów, więc pani glina mogła być jego pierwszą "klientką" :hihi:
Bruno Zimmerman Jr pisze: 10 kwie 2024, 22:37
Hejka! Jak ma jakies praktyki czy coś w szpitalu to podrzucę Ericka! Mogą się poznać tam, może mu mówić jak to poleca wyjazdy na misje z ONZ xD Mogę też podrzucić Lune na coś, bo są w tym samym wieku, albo Bruna, jak są oboje biseksualni to mogli nawet mieć jakiś epizod XD
Oo ekstra, biorę Ericka! W sumie Cosmo może nawet dojść do momentu, w którym złoży podanie na taki wyjazd, bo tak go Eric zainspiruje :medit:
Z Luną mogą znać się z dzieciństwa :hm: Mogli nawet być sąsiadami przez jakiś czas zanim ojciec Cosmo porzucił rodzinę i musieli zmienić lokum xd
A z Bruniem chętnie przygarnę jakiś imprezowy wyskok :hihi:
Quincey V. Conroy pisze: 10 kwie 2024, 22:41
Cześć (prawie)kuzynie! Czy w dzieciństwie bawiliśmy się w doktora? ;>
No hejka 8) W sumie nie prawie, bo biologiczny ojciec Cosmo to brat Charlotte i mamy Quin :hihi: I tak myslę, że może rzeczywiście zanim papa Hargreeves porzucił swoją rodzinę, to Cosmo i Quinn mieli bardzo dobry kontakt jako dzieciaki? Teraz, odkąd mama i biologiczny ojciec Cosmo się rozwiedli, to on nie za bardzo chce utrzymywac kontakt z rodziną ze strony ojca, więc te relacje mogły się mocno ochłodzić :hm:
Rowan van Horn pisze: 10 kwie 2024, 22:46
heloo, czy nasze drogi się przypadkiem nie przecięły? 8) 8)
No halo, tak sobie myślałam, że w sumie Roo i Cosmo nie spotkali się na studiach, bo on nie dostał się od razu po szkole tylko najpierw skończył inne studia i dopiero zaczął medycynę. Aaaale wyczytałam w kp Rowan coś takiego:
W liceum dostała tylko lekcje niczym z kiepskich komedii romantycznych, z facetem, który tak naprawdę miał dwie dziewczyny i z drugim, który chciał tylko mieć dziewczynę, żeby rodzice nie podejrzewali go o bycie gejem.
Cosmo jest bi, a coming out dotyczącego tego, że lubi też chłopców dokonał własnie w liceum, więc może zgadali się, że Roo odgrywała przed jego matką i ojczymem, że jest jego dziewczyną? :hihi: Mogli się przyjaźnić już przed i Rowan mogła nawet sama coś takiego zaproponować albo jeśli chcesz wersję ze złamanym sercem, to Cosmo mógł ją trochę wykorzystać w ten sposób :oops:
Ginny Montgomery pisze: 10 kwie 2024, 22:55
No dzień dobry 8) Z chłopcem który dzieli imię ze stolicą Australii Zachodniej to wiemy XD A z Ginny to myślę, że mogą być szpitalnymi buddies, ale też mogą powoli przenosić tę znajomość na grunt prywatny 8)
Tak jakby ukrywa się przed światem — sprzedając w antykwariacie
31 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cosmo Hargreeves Hejka... już myślałam że syn Jo...Charlotte znów się pojawiłm i miałam pisać co miałam ugadane między poprzednim a Tylerem, ale niestety :( cóż, mogę podrzucić kogo tylko chcesz z naciskiem na Biancę i Indię!
nanotechnolog / wykładowca — csiro cairns / jcu
46 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
dobry profesor, jeszcze lepszy naukowiec, porządny ojciec i beznadziejny mąż
hejka Cosmo Hargreeves! midge bym ci podrzuciła, co? :hm:
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Cosmo Hargreeves nom z Twoim ulubieńcem to wiemy wszystko <33
A z Ginny tak, pewnie! Brakuje mi znajomych z pracki - ofc Ginny ma Alfiego, o którym muszę wspomnieć! - ale Cosmo jak najbardziej mi tu pasuje! Na pewno się spotykają na jakieś ploteczki.
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Nono, ma być zawodowo!
Z Annie też biorę. Może dopiero zostanie jego pacjentką? To zdecydowanie byłoby do rozegrania :sneaky:
Ale bierz też bjol Zimmerman. Niech on i Cosmo mają za sobą jakieś pięć randek, może zahaczyli o jakąś bazę hehe, ale jakoś tak się rozmyło i w ogóle :cute:
Cosmo Hargreeves
student medycyny/stażysta w szpitalu — JCU/Cairns Hospital
24 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Pochodzący z przemocowej rodziny chłopak z wielkimi ambicjami. Obecnie stara się skupić wyłącznie na swoim rozwoju, ale wokół pojawia się zbyt wiele rozpraszaczy - zły stan zdrowia matki, brat odsiadujący wyrok i chłopak, który dzieli imię ze stolicą Australii Zachodniej.
Angie Donoghue pisze: 16 kwie 2024, 19:53
Cosmo Hargreeves Hejka... już myślałam że syn Jo...Charlotte znów się pojawiłm i miałam pisać co miałam ugadane między poprzednim a Tylerem, ale niestety :( cóż, mogę podrzucić kogo tylko chcesz z naciskiem na Biancę i Indię!
A co tam mieliście z poprzednim synem Charlotte? :hm: Może da się coś posklejac z tego
oswald lounsbury pisze: 16 kwie 2024, 19:58
hejka Cosmo Hargreeves! midge bym ci podrzuciła, co? :hm:
Ok jeśli dobrze kojarzę, to Midge jest jedną z bliższych przyjaciółek Pertha? Bo jeśli dobrze kojarzę, to tutaj możemy mieć kosę XD przynajmniej na początku. Cosmo nie przepada za tym środowiskiem i ma znajomych Pertha (i samego Pertha XD) za grupkę wariatów i samozwańczych artystów :monkey: I może być to wzajemna niechęć :lol: No ale! Z czasem Perthi i Cosmo zaczną świrowac wink wink, więc możemy zobaczyć, czy Midge będzie im kibicować, czy będzie jednak przypominała Perthowi jak Cosmo się do nich zwracał na początku :hm:
Ginny Montgomery pisze: 17 kwie 2024, 00:27
Cosmo Hargreeves nom z Twoim ulubieńcem to wiemy wszystko <33
A z Ginny tak, pewnie! Brakuje mi znajomych z pracki - ofc Ginny ma Alfiego, o którym muszę wspomnieć! - ale Cosmo jak najbardziej mi tu pasuje! Na pewno się spotykają na jakieś ploteczki.
No i ekstra <3 Może Cosmo nawet dostanie kiedyś zaproszenie na farmę!! :lol:
Charlotte Hargreeves pisze: 21 kwie 2024, 22:38
Nono, ma być zawodowo!
Z Annie też biorę. Może dopiero zostanie jego pacjentką? To zdecydowanie byłoby do rozegrania :sneaky:
Ale bierz też bjol Zimmerman. Niech on i Cosmo mają za sobą jakieś pięć randek, może zahaczyli o jakąś bazę hehe, ale jakoś tak się rozmyło i w ogóle :cute:
Cosmo Hargreeves
O gitara! Chętnie rozegram. No i z Bjolem tak, poproszę w pakiecie jakieś zghostowanie czy jakąś inna kiepską akcję tego typu :lol:
ODPOWIEDZ