33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Daniel Wilson
Pochodzący z Lorne Bay fotograf, który lata temu uciekł z miasteczka do Sydney i ułożył sobie tam życie na nowo. Jest synem właściciela sklepu budowlanego, który nazbyt chętnie sięga po alkohol i wchodzi w rożne konflikty. Do Lorne Bay wrocił pod koniec kwietnia. W teorii na chwilę, ale kto wie jak to się skończy? Zawodowo Daniel nie jest z nikim związany na stałe, od czasu do czasu współpracuje jednak z Australian Geographic.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Daniel Wilson
29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
daniel wilson trzeba rozruszać trochę tego ponurego człowieka :lol: I do tego mogę zaoferować w sumie wszystkie swoje panie - Gaię, Aisę i Kenzie, choć Aisa jest mu najbliższa wiekiem, a na dodatek mieszkają w tej samej dzielnicy. Może nawet znają się z przeszłości? :hm:
ambitny krab
nonsens#5543
32 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do Lorne Bay, żeby odnaleźć brata i uciec od demonów przeszłości.
daniel wilson

Widzę, że Daniel jest tylko rok starszy. A rok to w końcu niewiele, więc skoro oboje pochodzą z Lorne to może znali się ze szkoły? Albo nawet Dakota trochę się w nim podkochiwała?
Potem oboje wyjechali, co prawda w inne strony ale przecież nic tak nie łączy ludzi jak wspólne powroty do małego miasteczka, prawda? ^^
powitalny kokos
Lovely
instruktor boksu — lorne bay gym
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi treningi boksu, mocno tęskni za Grishamem i stara się nie panikować na myśl o tym, że za kilka miesięcy dołączy do nich ktoś jeszcze.
hejka daniel wilson, z Carlie wszystko wiemy, ale jeśli chcesz, mogę podrzucić ci jeszcze Nevę, która pewnie była małym wypierdkiem plątającym się pod nogami, kiedy on kończył szkołę :hihihi:
niedościgniony kangur
Magda
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dakota Lively - myślę, że rok to w tym przypadku praktycznie żadna różnica i chętnie przygarnę Dakotę na kogoś z przeszłości. Mogli być zwykłymi znajomymi, mogło też łączyć ich coś więcej. Jak wolisz. Ja zawsze jestem otwarta na mieszanie w biografii.

Kenzie Sheppard - w takim przypadku spróbujmy postawić na coś z Aisą. Nie mam tutaj za bardzo pomysłu. Może jakaś sąsiedzka przysługa? Pomoc z autem? Ewentualnie jakiś powód do odwiedzin w sklepie budowlanym Wilsonów? Ja w zasadzie przyjmę wszystko. ;)
powitalny kokos
Daniel Wilson
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gale Hobart myślę, że w przypadku Nevy możemy postawić na znajomość wynikającą z jakiś luźnych, rodzinnych powiązań. Znał ją jako dzieciaka (choć tutaj dużej różnicy wieku nie ma) i taką nadal pamięta po 10 latach przerwy. Może był dla niej trochę jak starszy brat, tylko z innej matki, gotowy nakopać każdemu kto się wobec niej źle zachował? :lol:
powitalny kokos
Daniel Wilson
instruktor boksu — lorne bay gym
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi treningi boksu, mocno tęskni za Grishamem i stara się nie panikować na myśl o tym, że za kilka miesięcy dołączy do nich ktoś jeszcze.
daniel wilson pisze: 22 lip 2021, 10:32
Gale Hobart myślę, że w przypadku Nevy możemy postawić na znajomość wynikającą z jakiś luźnych, rodzinnych powiązań. Znał ją jako dzieciaka (choć tutaj dużej różnicy wieku nie ma) i taką nadal pamięta po 10 latach przerwy. Może był dla niej trochę jak starszy brat, tylko z innej matki, gotowy nakopać każdemu kto się wobec niej źle zachował? :lol:
mnie pasuje! mógł jej też kilka razy podpowiedzieć jakiś numer, względem wrednych kolegów, żeby w końcu zaczęła radzić sobie sama 8)
niedościgniony kangur
Magda
26 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi sex shop i bloga, na którym opowiada, co się robi z łechtaczką. Za cenniejszego od przyjaźni uważa instagrama i odcina się od przeszłości.
Cześć daniel wilson, wpadniesz do sklepu Clary zrobić sesję świeżutkiej dostawie zabawek i innych cudów? <3 Jak się spiszesz, to może zaprosi cię na fotografowanie prototypów bielizny z jej kolekcji, ale jeszcze nie ma modelki... :lol:
ambitny krab
amygdala#8798
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Clara Madden - co prawda normalnie Daniel woli zajmować się czymś innym, ale w sumie czemu nie? Na bezrybiu i rak ryba. Na pewno byłaby to miła odskocznia od stania na kasie.

Gale Hobart - numerów podrzucić mógł jej nawet kilka. Może nawet przez to kiedyś Neva trafiła na dywanik dyrektora? :lol:
powitalny kokos
Daniel Wilson
26 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi sex shop i bloga, na którym opowiada, co się robi z łechtaczką. Za cenniejszego od przyjaźni uważa instagrama i odcina się od przeszłości.
daniel wilson c'mon, pieniądz nie śmierdzi, czy coś, to taka forma poszerzenia portfolio... :lol: Przy okazji Clara zwiedziła kawał Australii, więc może uda im się złapać wspólny wątek 8)
ambitny krab
amygdala#8798
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Clara Madden - no to zapraszam. Możemy zacząć nawet z miejsca, tylko podaj lokacje :lol:
powitalny kokos
Daniel Wilson
instruktor boksu — lorne bay gym
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi treningi boksu, mocno tęskni za Grishamem i stara się nie panikować na myśl o tym, że za kilka miesięcy dołączy do nich ktoś jeszcze.
daniel wilson pisze: 22 lip 2021, 12:09
Gale Hobart - numerów podrzucić mógł jej nawet kilka. Może nawet przez to kiedyś Neva trafiła na dywanik dyrektora? :lol:
w takim razie wypomina mu to pewnie po dziś dzień :lol:
niedościgniony kangur
Magda
Zablokowany