malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Hejka, od lat bawię się w tworzenie crack’ów, może nie są one idealne, ale z roku na roku staram się je ulepszać :oops: zapraszam zainteresowanych!!!


O to kilka moich prac:
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ambitny krab
.
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
To ja chcę! D: Będę chętnie pierwsza i poproszę, z kim Ci będzie wygodniej, albo:
ester exposito i serkay tütüncü
albo
kivanc tatlitug i lily collins, ale jakbym mogła z gifami na których nie jest super radosna i zabawowa :hihihi: Za wszystko mocno ukocham <3
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Mari Chambers pisze: 21 sty 2023, 19:45
To ja chcę! D: Będę chętnie pierwsza i poproszę, z kim Ci będzie wygodniej, albo:
ester exposito i serkay tütüncü
albo
kivanc tatlitug i lily collins, ale jakbym mogła z gifami na których nie jest super radosna i zabawowa :hihihi: Za wszystko mocno ukocham <3
przyznam szczerze, to było wyzwanie D: jednakże mam nadzieję, że chociaż jeden się spodoba (albo pół <3 )

proszę: https://welovecrackship.tumblr.com/tagg ... BCnc%C3%BC
ambitny krab
.
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Są przewspaniałe i to totalnie najlepsza część dzisiejszego dnia!!! Kocham je wszystkie, aż nie mogę się zdecydować który wybrać ;( Dziękuję mega!!! Cudowne <3 <3 <3
onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
Hejo, moja przyszła żono!

Ukocham mocno, mocno i proszę o coś:
Dan Stevens & Camille Razat
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
Piękne robisz te cracki, jeśli mogę w wolnej chwili prosić o coś z Greggiem Sulkinem i Olivią Rodrigo będzie mi bardzo miło <3

pam burnett
przyjazna koala
mils
liam
pisarka — -
33 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
and i want to be pinned between him and the mattress, like a flower pressed in a book.
and i want to say his name, over and over, like it's the only word written on the pages.
Desiree Riseborough pisze: 04 lut 2023, 21:40
Hejo, moja przyszła żono!

Ukocham mocno, mocno i proszę o coś:
Dan Stevens & Camille Razat
masz rację, było to wyzwanie, jednak mam nadzieję, że chociaż jeden się spodoba <3
proszę: https://welovecrackship.tumblr.com/tagg ... le%20razat
sumienny żółwik
różal
brak multikont
onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
Deonne Britton pisze: 23 mar 2023, 17:32
Desiree Riseborough pisze: 04 lut 2023, 21:40
Hejo, moja przyszła żono!

Ukocham mocno, mocno i proszę o coś:
Dan Stevens & Camille Razat
masz rację, było to wyzwanie, jednak mam nadzieję, że chociaż jeden się spodoba <3
proszę: https://welovecrackship.tumblr.com/tagg ... le%20razat
jakie cudne, dziękuję! :milosc:
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
miles horton pisze: 05 lut 2023, 21:45
Piękne robisz te cracki, jeśli mogę w wolnej chwili prosić o coś z Greggiem Sulkinem i Olivią Rodrigo będzie mi bardzo miło <3

pam burnett
https://welovecrackship.tumblr.com/tagg ... %20rodrigo proszę, wymęczone! Oby przypadły do gustu <3
ambitny krab
.
fotograf — beast daylight photo studio
34 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
tym razem przyszłam do ciebie męczyć cię o Phoebe Tonkin i Iana Somerhaldera <3 <3 <3 ;>
ambitny krab
Kama
hugo langford
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
pam burnett pisze: 25 mar 2023, 19:28
miles horton pisze: 05 lut 2023, 21:45
Piękne robisz te cracki, jeśli mogę w wolnej chwili prosić o coś z Greggiem Sulkinem i Olivią Rodrigo będzie mi bardzo miło <3

pam burnett
https://welovecrackship.tumblr.com/tagg ... %20rodrigo proszę, wymęczone! Oby przypadły do gustu <3
piękne są, dziękuję!
przyjazna koala
mils
liam
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
pam burnett

Hej, hej! :hi: Ja będę miała małą misję :sneaky:
Potrzebuje cracka Niny Dobrev i Scotta Eastwooda, ale! Do tego jeszcze Ian Somerhalder :hihi: Więc w sumie można wykorzystać coś z Delena, no i do tego wklepac Scotta :lol: Mam nadzieję, że się uda <33
samolocik
Rośka
nope
ODPOWIEDZ