wokalistka w zespole — sceny całego świata
31 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
I used to think soulmates were two of the same. I used to think I was supposed to look for somebody that was like me. I don't believe in soulmates anymore and I'm not looking for anything. But if I did believe in them, I'd believe your soulmate was somebody who had all the things you didn't, that needed all the things you had. Not somebody who's suffering from the same stuff you are.
Daphne Fitzgerald
Znana piosenkarka, członek zespołu Daphne in Wonderland, tekściarka, wolna dusza. Pochodzi z Lorne Bay, ale do tej pory dość rzadko pojawiała się w miasteczku - teraz spędzi z nim więcej czasu ze względu na przerwę pomiędzy trasą, a nową płytą.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
mimosa
brak multikont
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Cześć :hi:
Trochę jestem wyprana z pomysłów, ale jeśli chcesz znać kogoś z mojej armii to zapraszam ciepło. Wybierz sobie kogoś i będziemy może wtedy kombinować? :hm:
Daphne Fitzgerald
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Chyba już wiem, jaki jest ulubiony zespół Gwen :wohoo: Blondyna kocha wszystkich Fitzgeraldów, więc Daphne może liczyć na ocean miłości :hihihi:
Daphne Fitzgerald
wokalistka w zespole — sceny całego świata
31 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
I used to think soulmates were two of the same. I used to think I was supposed to look for somebody that was like me. I don't believe in soulmates anymore and I'm not looking for anything. But if I did believe in them, I'd believe your soulmate was somebody who had all the things you didn't, that needed all the things you had. Not somebody who's suffering from the same stuff you are.
Harriet L. Pemberton, cześć! W takim razie proponuję relację między Harriet, a Daphne (z resztą może dogadamy się na PW/disco) ^^ Jeżeli Harriet z łatwością nawiązuje nowe znajomości, to uważam, że te dwie koniecznie powinny się znać. Nie ma między nimi dużej różnicy wieku, ale mimo wszystko nie stawiałabym na przyjaźń z czasów szkolnych. Pomyślałam, że Fitzgerald kilka lat temu mogła zatrzymać się w Charlotte, kiedy jej dom był remontowany. Była wtedy już dość mocno rozpoznawalna i doceniła, że a) Harriet traktuje ją jak każdego innego gościa, b) odgania ciekawskich gapiów. Któregoś dnia od słowa do słowa skończyły na tarasie, ganku czy innej strefie wspólnej, pijąc wino i narzekając na facetów, służbę zdrowia i generalnie świat :lol: Daphne z reguły utrzymuje dystans do nowo poznanych osób, ale Pemberton miała w sobie coś, co wzbudziło jej zaufanie i postanowiła zaryzykować.

Gwen Fitzgerald siostro! <3 Odezwę się do Ciebie, bo musimy zagrać! Daphne również kocha swoje rodzeństwo, a Gwen na pewno jest dla niej szczególnie ważna, bo pozostaje tą jedyną, starszą siostrą, której podbierała ubrania, kosmetyki i błagała o zabieranie jej ze sobą na różne wyjścia :lol:
powitalny kokos
mimosa
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
A bardzo chętnie *.*
Ja już nawet widzę jakieś siostrzane retro z nastoletnich lat, kiedy Gwen wymyka się przez okno na jakąś imprezę, a Daphne Fitzgerald chce iść razem z nią :lol:
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
hejka Daphne Fitzgerald <3
Jak jest piosenkarką, to co prawda nie ma aktualnie na forum Remigiusa, ale on jest producentem, więc może mogli się ze sobą w przeszłości spotykać przez chwilę, czy coś (Borsuk się zgodzi :v) i teraz Lisa jest jego dziewczyną i mogłyby się gdzieś spotkać i ona byłaby zazdrosna, bo mocno nie wierzy w siebie i jest takim zakompleksionym skrzatem :lol:
A do pozytywów mogę dać Marysię, tym bardziej, że ona pracuje u Gwen i przyjaźni się z waszą siostrą Kay! <3
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Przyszłam tylko dać znać, że Twój pomysł mi się podoba i dziewczyny rzeczywiście mogły się poznać w taki sposób, a teraz utrzymywać całkiem przyjazne relacje <3
Daphne Fitzgerald
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
cześć smarku, kochasz starszego brata? :evil:

Daphne Fitzgerald
ODPOWIEDZ