Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/32Bdr8Y.jpg][/telimg1]
[tel5]Nessa
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/32Bdr8Y.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
Będziesz mi przeszkadzać. :meh:
wysłano do Vanessa Corrente
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
Chryste. :meh: No dobra, tylko przestań marudzić.
Ani słowa ciotce. I nikomu!
wysłano do Vanessa Corrente
Kierowca/sportowiec — Cały świat
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Raczkujący kierowca rajdowy, przyszły mistrz F2 a potem F1
Dennis
Hej, mam nadzieję że mój prezent doszedł?
Chciałem Ci sprawić coś na święta i podziękować za ostatnie spotkania. Po za tym też życzenia bo jakby inaczej. Zdrowia, kila pomarańczy, rozwalania innych gamerów, dojścia na sam szczyt i spełnienia marzeń. Mam nadzieję, że spędzisz spokojne i rodzinne święta.
wysłano do Vanessa Corrente
baby it's cold outside
nick autora
brak multikont
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
Nessa, nie plątaj się za bardzo przez jakiś czas.
Ostatnio wpakowałem się w małe kłopoty. Cóż, właściwie to ta twoja koleżaneczka mnie w nie wpakowała. Niby sprawa już jest załatwiona, ale wiesz jak to bywa, czasem warto przeczekać parę dni. Rozumiesz?
wysłano do Vanessa Corrente
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
Nikomu nie masz wklepać. Masz na siebie uważać. :|
Claire.
wysłano do Vanessa Corrente
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
Perth
O! Brzmi jak nasze pierwsze publiczne wyjście. :p Myślisz, że mogę mimochodem rzucić informację o tej imprezie mojemu kółeczku? Moi przyjaciele chyba nadal nie do końca wierzą w to, że kogoś mam. Aczkolwiek, jeśli to impreza zamknięta, to nie będę im mówił o imprezie.
wysłano do Vanessa Corrente
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
żona
Hej, bejb, już wracam! Byłam tylko zanieść papiery, ale nie mam dyżuru. Zaczynam dopiero od przyszłego tygodnia.
A mamy jakieś plany na dzisiaj?
wysłano do Vanessa Corrente
ODPOWIEDZ