Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/32Bdr8Y.jpg][/telimg1]
[tel5]Nessa
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/32Bdr8Y.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
Adoptowałam kangura D:
Ale spoko, nie będzie z nami mieszkał :laugh:
Wiedziałaś, że samce rywalizując o partnerkę uprawiają kickboxing??
O mnie nikt nigdy się nawet nie pokłócił :tear:
wysłano do Vanessa Corrente
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
odpowiedź na wiadomość
Trzymam kciuki byś została do końca i bycie się super bawili! :excited:
Trzymaj mocno, żebym wytrzymała! :omg:
wysłano do Vanessa Corrente
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
odpowiedź na wiadomość
Boisz się, że jego czarujący urok Cię powali na wstępie?
Ha, ha!
Wydaje mi się, że jesteśmy z dwóch różnych bajek i dlatego możemy się nie dogadać
Ale cokolwiek tam się wydarzy, na pewno nie zburzy mojej sympatii do Ciebie! :milosc:
wysłano do Vanessa Corrente
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
claire buxton
Hej, słyszałam, że Ginny wyjechała na jakiś megaważny wyjazd?
Chcesz się spotkać? Zapolować na Zetę?
Żartuję.
Chociaż może nie żartuję, zależy od Twojej reakcji..
wysłano do Vanessa Corrente
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
claire buxton
Na pewno nie!
Przecież on jest mega ciekawą personą.
wysłano do Vanessa Corrente
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
DLACZEGO
wysłano do Vanessa Corrente
Kierowca/sportowiec — Cały świat
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Raczkujący kierowca rajdowy, przyszły mistrz F2 a potem F1
20:54
Dennis
Adekwatnie do klimatu z naszego ostatniego spotkania..
Kiedyś na Halloween, gdy wróciłem do Lorne, mieliśmy iść z kumplami na stare ruiny. Nie wiem co tam kiedyś było, ale powiadali różnie. Ktoś słyszał, że może to jakiś psychiatryk albo stare prosektorium. Ale mniejsza - poszliśmy tam, a mieliśmy może ledwo skończone 14 lat. Robiło się ciemno i ogólnie jak na złość tego dnia jeszcze wyskakiwał deszcz, a że tam były jakieś stare blachy to obijał się o nie i robił dziwny dzwiek. Weszliśmy do środka, praktycznie dachu już nie było w tych ruinach, prawie. No ale nic, idziemy a tam nagle taki odgłos, taki istny krzyk rodem z horroru. Zza jednej ściany, bo to dosyć duży był kompleks - wyskoczyła nam jakaś postać, ale co to było - nie wiem do tej pory. Uciekaliśmy jakby to był maraton biegu, aż się za nami kurzyło..
wysłano do Vanessa Corrente


Vanessa Corrente
baby it's cold outside
nick autora
brak multikont
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
claire buxton
A czy jest jakaś osoba, która lubi być śledzona? :lol:
Dobra, to trochę creepy. Jednak. Aleee co innego jakbyśmy "przypadkowo" były razem w tym samym miejscu, co Zeta, prawda?
wysłano do Vanessa Corrente
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
claire buxton
O! Fantastycznie :lol:
A masz jakieś plany na Halloween?
wysłano do Vanessa Corrente
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
Przeżyjesz.
A Ginny przecież wróci. .
wysłano do Vanessa Corrente
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
No, ale przecież wróci. Ace mówił, że obowiązuje ją kontrakt, a każdy kontrakt ma początek i koniec.
No to co mam zrobić? :roll:
wysłano do Vanessa Corrente
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
Co Cię obchodzi jakiś rudy frajer? Wiesz ile jest jeszcze żab w tym stawie?
Konkretne zadanie mi daj. Mam wysłać któregoś goryla z winem do Ciebie? Kupić Ci nowy nóż? Zabrać na akcję? Przykład daj.
Dobra, może bez tego ostatniego, bo mnie ciotka zabije.
wysłano do Vanessa Corrente
ODPOWIEDZ