dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Bierę wszystko i grajmy! :evil:
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
a i jeszcze mam Jeddę! Czasem jest bardzo samotna, więc wciskam ją ludziom. ;c
Harper Callaway
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Jedda Corrente biorę Jeddę na super kumpelę! Dziewczyny dużo łączy myślę, obie są gadatliwe, kochają zwierzaki. Harper mogła się bujać w bracie Jeddy ale nikomu o tym oczywiście nie powiedziała, ale Jedda mogła to wyczuwać np i ich swatać czy coś :lol: no i obie lubią zagadki, moze czasami rozkminiają wspólnie zaginięcie chłopaka Jeddy? :hm:
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Hehe, kiedyś na pewno chciała wyswatać Harper Callaway ze swoim bratem, teraz to niekoniecznie, bo uważa, że jej brat to niebezpieczny dupek :lol: Taka jest dobra psiapsi! Ale kiedyś pewnie próbowała! :lol: No i generalnie biorę wszystko! Jedda teraz jest jednak głęboko zaangażowana w odszukanie byłego chłopaka, ale wiadomo... część rzeczy pewnie ukrywa przed Harper, ale czasem się pewnie zdarzy, że jednak poprosi ją o pomoc :p .
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Harper Callaway, chętnie podrzucę Ci do relacji Otisa, bo ten, mimo swoich lat, wychował się na farmie w Carnelian Land, więc może rodzina Callaway'ów w dalszym ciągu sąsiaduje z farmą Goldsworthych i właśnie stąd Otis zna małą Harper, która wcale już nie jest taka mała, bo już dawno wyrosła z dwóch warkoczyków, z którymi on nadal ją kojarzy? ^^

No i jak chcesz, to chętnie podrzucę Ci również Archer Brooks i Presley Prescott. Ci pierwsi są w zbliżonym wieku, natomiast Preska to niezły gagatek, więc może pasowałby tutaj bardziej jakiś negatyw? :hm:
towarzyska meduza
-
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Otis Goldsworthy ooo super *.* Otis mogl być jej pierwszym kraszem, o którym absolutnie nikt nie wiedział, dlatego mogła zachowywać się przy nim jak dzikuska, co pewnie potęgowało wrażenie dzidziora w warkoczykach :lol:
Archera właśnie obgadujemy z Raine w ich grze :lol: I tam mi wychodzi, że kojarzy go z widzenia głównie, z jakichś wspólnych imprez, jako przyjaciela Raine :jupi:
A z Preską chętnie przyjmę negatyw, bo ilez tych pozytywów można mieć! I tu mam w sumie dwa koncepcję na background, albo jeszcze w czasach szkolnych Pres ze swoimi ziomkami mogli się nabijać z Harper i jej ziomków kujonów (co prawda są 3 lata różnicy, ale pewnie przez jakiś czas ich żyćko szkolne się zazębiało). Albo już za czasów dorosłości mogły się o coś pokłócić na imprezie, typu Harper władowała się Pres w kolejkę do damskiej toalety i poszłooo :lol:
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Harper Callaway pisze: 13 kwie 2022, 16:47
ooo super *.* Otis mogl być jej pierwszym kraszem, o którym absolutnie nikt nie wiedział, dlatego mogła zachowywać się przy nim jak dzikuska, co pewnie potęgowało wrażenie dzidziora w warkoczykach :lol:
Archera właśnie obgadujemy z Raine w ich grze :lol: I tam mi wychodzi, że kojarzy go z widzenia głównie, z jakichś wspólnych imprez, jako przyjaciela Raine :jupi:
A z Preską chętnie przyjmę negatyw, bo ilez tych pozytywów można mieć! I tu mam w sumie dwa koncepcję na background, albo jeszcze w czasach szkolnych Pres ze swoimi ziomkami mogli się nabijać z Harper i jej ziomków kujonów (co prawda są 3 lata różnicy, ale pewnie przez jakiś czas ich żyćko szkolne się zazębiało). Albo już za czasów dorosłości mogły się o coś pokłócić na imprezie, typu Harper władowała się Pres w kolejkę do damskiej toalety i poszłooo :lol:
Harper Callaway, strasznie mi się ten pomysł z Otisem podoba! Pewnie do tej pory mówi na nią Młoda i traktuje trochę jak (kolejną) siostrę :lol: ogólnie widzę ich w takich śmiesznych, głupich gierkach, więc jak masz ochotę coś rozegrać, to dawaj znać :pirate:
Co do Archera, to skoro już jest obgadywany przez Harper i Raine, to okej, niech nasza dwójka zna się tylko z widzenia i może kiedyś będzie okazja do jakiegoś zapoznania się :ok:
No i pasuje mi negatyw z Preską, tutaj też chętnie rozegram jakieś docinki, bo pewnie Callaway dalej jest dla niej kujonem, choć już nie prześladuje jej z ziomkami tak, jak kiedyś. No i teraz mogłyby mieć takie niefortunne spotkanie w łazience, gdzie Harper faktycznie wpakowałaby się w kolejkę, co byłoby niczym włożenie kija w mrowisko :lol:
towarzyska meduza
-
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Otis Goldsworthy Suuuper, bardzo mi wszystko odpowiada! Na pewno się odezwę za jakiś czas na ryzgrywki <3
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Pojawiam się bo mi przypomniano, że w sumie Colton powinien znać/kojarzyć rodzinę swojej szefowej (Scarlet), więc jestem :hero: A to czy się już znają z Harper czy poznają to w sumie jak najbardziej do ustalenia <33

Harper Callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Colton Brooks wlasnie planowałam Cię przyatakować😁 bo ostatnio w grze ze scarlet callaway (wywolam Cię, żebys czuwała :lol:) padł wątek zorganizowania spotkania autorskiego w domu kultury, Scar póki co niechętnie do tego podchodzi, ale Harper pewnie będzie chciała coś ugrać przy pomocy Coltona 8) więc wyszłabym od tego, że generalnie się znają, Scar może ich sobie przedstawiła kiedyś i teraz Harper będzie próbowała podrzucić ideę spotkania Colton owi, żeby ten namówił Scar :v i może skontaktuje się z nim jakoś przez sms/telefon?
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Harper Callaway Za duża moc przywoływania :lol: Mnie bardzo to odpowiada bo i Coltonowi tym bardziej spodobałby się na pewno taki pomysł :excited: Dobrze wpłynie na PR i się Scarlet nie będzie lenić!
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
dzień dobry Harper Callaway !
podobny wiek, więc może dziewczyny znają się jeszcze z wczesnych czasów przybycia Hirschów do Lorne z Nowej Zelandii? Phoenix daleko do przebojowej i wygadanej, więc na pewno przydałaby się jej przyjaciółka, która wie, co i kiedy powiedzieć... No i w karcie wspominałam, że Phoe miała już pewien (nieprzyjemny) kontakt z mediami, więc tutaj też można coś kminić!
mistyczny poszukiwacz
iza
ODPOWIEDZ