studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
Bowie
21:37
COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
KURWA, ŻE RYDER OFICJALNIE??!?!?!?! WHAT? ale obiecał, że zerwie z Benjim?


Lyra Raynott
grzybiara
bowie
studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
22:30
Bowie
ej no powiem Ci, że jestem zaskoczona w chuj. NIE DOCENIAŁAM TEGO CZŁOWIEKA
słuchaj, zrobię zwiady i Ci dam znać, ale ostatnio widziałam go w skateparku to jakiś markotny chodził, może dlatego!!!!
kuuurwa stara nie poświęcaj się aż tak. Ryder może i przy Tobie mężnieje, ale dwóch Ryderów już nie wychowasz tak łatwo ;/


Lyra Raynott
grzybiara
bowie
studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
04:37
Bowie
Lyraaa, próbowałaś kiedyś ecstasy? JA TAK!!!! i staaara, wiesz jakie piękne i przyjemmmne wszystko jest po tym? koniecznie musimy kiedyś spróbować. podobno fajnie wtedy dotykać PIÓRKA.
i wiesz tak sobie myślałam, że życie jest krótkie i kurwa muszę Ci to powiedzieć, bo niewiadomo kiedy mnie zabraknie, nie? jednego dnia jestem, a drugiego może mnie przejechać samochód albo ten kominiarz może spaść z komina akurat na mnie, czaisz jaka to przejebana śmierć by była?!??!
więc do sedna. KOOOOOOOOOCHAM CIĘ. to jest platonicznie, wiesz, bez żadnych podtekstów, bo jesteś zaklepana polizana przez Rydera i nie wiem co tam jeszcze, ale życzę Ci żeby był full pakiet. no ale chciałam powiedzieć przed śmiercią (ale teraz nie umieram jak coś), że jesteś najlepszą przyjaciółką na świecie. serio. niech kurwa płaczą Ci, którzy nie poznali Cię przede mną. ale dobrze, że nie poznali, bo wtedy niewiadomo czy byśmy się poznały, chodziły na chujowe filmy i liczyły palce. dalej kurwa nei wiem ile powinno ich być ;/ ANYWAY, chodzi o to żebyś była sobą, a nie inna, ok? no i pamiętaj, że co by złego się nie działo jestem z Tobą, a jak Ryder coś odjebie to go wykastruję!!!!!
to tyle jak coś


Lyra Raynott
grzybiara
bowie
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
3:47
Ryder
jjj, jak coś jestm z Elo na imprezie, mamu spoko czapke ii wrócę pewnie rano, wiec sie nei martw oo mne, Eliio mow, ze jestesmy jak w Titanicu, tylko ja bym tak zrbil, zeby żadne z nas nie utonelo, buzi


Lyra Raynott
ryder fitzgerald
nata#9784
studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
12:56
Bowie
o chuj, ale mam kaca
totalnie musimy to powtórzyć, bo i tak było zajebiście, ale zajebiściej byłoby we dwie, czaisz, nie?
kurwa, szkoda, że wtedy nie wiedziałam, bo bym Cię brała od razu. ale no jakby z Ryderem coś nie wyszło (ale nie żebym tego Wam życzyła) to Cię odbiję!!!!!
a ten, w ogóle git wszystko? bo słyszałam, ze spał u siebie. to znaczy pierdolnął o drzwi jak wrócił i mnie obudził ;/


Lyra Raynott
grzybiara
bowie
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
23:43
Chandra
:sex: :sex: :sex:
Spędziłabym z tobą upojne noce
gdzie niepotrzebne byłyby koce
ani żadne nakrycia wierzchnie
- rozgrzeje nas tarcie o ciał powierzchnie
Albo pikanterii sprośny tekst
Och, z tobą byłby najlepszy ...



23:44
Chandra
Szlag! Lyra Raynott , to nie do Ciebie!
SKASUJ TO!!! :box: :monkey: :bag:
chandra ginsberg
◠‿◠
kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
hector
21:37
... :(
:)* cieszę się twoim szczęściem kochana mam nadzieje ze nauczysz rydera szacunku do odpowiednich utworow
ide spalic bukiet roz ktory dla ciebie przygotowalem na walentego
niesamowity odkrywca
kaja
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
GG:MM
Ryder
naprawde bys mi zrobiła? to powiem Elioo
kochana jesteś, buzi <4


Lyra Raynott
ryder fitzgerald
nata#9784
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
23:52
Chandra
:monkey: :monkey: :monkey:
Też nie wiem, do kogo on miał być :monkey: :monkey:
Dooobra, ale nikomu nie mów! :eggplant: :hihihi:


Lyra Raynott
chandra ginsberg
◠‿◠
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
14:02
Chandra
zajebiste lusterko :milosc:
obiecuję często w nie spoglądać 8) 8) 8)


Lyra Raynott
chandra ginsberg
◠‿◠
ODPOWIEDZ