studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
Bowie Hillbury
To jest Bowie. Ma 22 lata i studiuje filologię na lokalnym uniwerku. Wcześniej studiowała na jednym z najlepszych, ale została wyrzucona. Chcesz wiedzieć dlaczego? Cóż... To jej sekret, ale może go odkryjesz. Bowie bardzo kocha swoją siostrę, ale udaje, że wcale tak nie jest, bo jak smarkula obraziła się na cały świat o jej wyjazd. Pali skręty i okazjonalnie łyka kolorowe tabletki, które możesz u niej kupić w promocyjnej cenie. Jointy na sztuki też! Marzy żeby zostać pisarką, ale obecnie kiepsko jej to idzie, za to możesz ją spotkać w księgarniach jak czyta książki zamiast ich kupować.
Ryan Hillbury
starsza siostra, którą kocha najbardziej na świecie, ale udaje, że nie, bo jest obrażona

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

grzybiara
bowie
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
bowie hillbury pojawiam się z najukochańszą starszą siostrą, to wiadomo :hihihi:
ale mogę Ci też podrzucić Rydera na coś fajnego, bo z niego jest super chłopak, a do tego Raine, bo maks bym chciała, żeby były jakimiś super koleżankami i żeby Bowie ją trochę rozruszała, w końcu jest mega sztywniarą :|
przyjazna koala
my name is jeff
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
hejka bowie hillbury, podrzucam kuzynkę, z którą mają w sumie podobne zainteresowania, bo Verde też chciałaby pisarką kiedyś zostać i w końcu zdecydowała się pójść na zajęcia z pisania, więc może Bowie miała jakiś udział w pchnięciu jej w tamtym kierunku? :hm:
ambitny krab
Magda
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć bowie hillbury, jak wpadła mi w oczy Twoja kp to pomyślałam, że dogadałyby się z Lyrą. Tym bardziej, że są w tym samym wieku, więc skoro chodziły najpewniej do jednej do klasy to może trzymały się też ze sobą w tamtym okresie? :hm:
lyra raynott
Ola
studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
Ryan Hillbury
z Ryan to wiadomo! Z Raine tylko rok różnicy je dzieli, więc myślę, że mogą się przyjaźnić od gówniaka, no i to Raine jest tą co jeździ samochodem, bo Bowie miała ze sto podejść i nie bardzo jej to idzie, za to naprawiała jej rower na bank nie raz i inne rzeczy, bo B jest straszną psujką, a w zamian B zabierała ją na pierwsze imprezki, zarzekając się, że to tylko takie zwykłe przyjątko na parę osób i totalnie nie wie czemu z tych kilku zrobiło się kilkadziesiąt, ale może Raine jej to wybaczyła kiedyś?
z Ryderem za to myślę, że jeżdżą na deskach i palą śmieszne papieroski. Może nawet kiedyś mieli jakiś epizod, kiedy próbowali coś tam ze sobą na jakiejś imprezie, ale stwierdzili, że fujka to nie dla nich, bo to tak jakby to robić z rodzeństwem? Ewentualnie Bowie mogła się w nim kiedyś podkochiwać, a on się nigdy nie domyślił, potem ona wyjechała na studia, z których ją szybko wyrzucili i się trochę rozeszło po kościach ALBO I NIE, jak Ci bardziej pasuje xd

Verde Hillbury
Jestem za! Mogły nawet kiedyś założyć się o to, która pierwsza wyda swoją książkę, ale wyszło jak wyszło, obie mają pewne komplikacje po drodze. Bowie na pewno była z siebie mega dumna, że przyczyniła się do tego pójścia na kurs, a Verde może pomogła jej przy wyborze kierunku na studia i tak siebie wzajemnie wspierają mimo różnicy wieku + obie są fatalnymi kierowcami, a Bowie chyba nigdy nie skończy robić prawka, więc to kolejna rzecz, w której mogą się trzymać razem :hihihi:

Lyra Raynott
Koniecznie! Mogły w pierwszych dniach szkoły siąść ze sobą w ławce i "tak zostało". Bowie też jest dosyć energetyczna, więc za dzieciaka mogły razem robić sportowe wygibasy, z tym że to Lyra była tą, która rzeczywiście miała do tego dryg, a nie wyglądała jak pokraczny pajac. B na pewno jej mocno kibicowała na zawodach, nawet na tych, na które nie mogła wyjechać, a obydwu dziewczynom życie poszło nie w tę stronę, w którą planowały i Bowie po powrocie ze studiów, z których ją wywalili na bank pierwszym co zrobiła to zabrała ją na jakąś imprezę. Plus jeśli Lyra szukałaby współlokatora to mogłabym wprosić B. Co prawda gotuje fatalnie i nie umie jeździć samochodem, ale za to ma swój własny zapas magicznych ziółek i jest super kompanem do towarzystwa <3
grzybiara
bowie
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
bowie hillbury pisze: 06 gru 2021, 23:46
Ryan Hillbury
z Ryan to wiadomo! Z Raine tylko rok różnicy je dzieli, więc myślę, że mogą się przyjaźnić od gówniaka, no i to Raine jest tą co jeździ samochodem, bo Bowie miała ze sto podejść i nie bardzo jej to idzie, za to naprawiała jej rower na bank nie raz i inne rzeczy, bo B jest straszną psujką, a w zamian B zabierała ją na pierwsze imprezki, zarzekając się, że to tylko takie zwykłe przyjątko na parę osób i totalnie nie wie czemu z tych kilku zrobiło się kilkadziesiąt, ale może Raine jej to wybaczyła kiedyś?
z Ryderem za to myślę, że jeżdżą na deskach i palą śmieszne papieroski. Może nawet kiedyś mieli jakiś epizod, kiedy próbowali coś tam ze sobą na jakiejś imprezie, ale stwierdzili, że fujka to nie dla nich, bo to tak jakby to robić z rodzeństwem? Ewentualnie Bowie mogła się w nim kiedyś podkochiwać, a on się nigdy nie domyślił, potem ona wyjechała na studia, z których ją szybko wyrzucili i się trochę rozeszło po kościach ALBO I NIE, jak Ci bardziej pasuje xd
Taaak, niech zabiera Raine na wszelakie imprezki, totalnie w to idę, wszystko super :hihihi:
A z Ryderem jakby chciała, żeby się NIE ROZESZŁO, to chyba nie jest to najlepszy pomysł jeśli chce się przyjaźnić dalej z Lyrą, ale mogę Ci obiecać, że jak coś było, to on nic nie zauważył, bo to taki typ już, no :tear:
przyjazna koala
my name is jeff
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
bowie hillbury Omg, jestem bardzo na tak, biorę to wszystko, bo Lyra totalnie potrzebuje dobrego towarzystwa do imprez i nie tylko. 8) Z tym, że Lyra teraz wyprowadza się z Opal i przenosi do Fluorite View (czy jak to się tam pisze) :tear: bo Ryder został bez współlokatorów, więc żeby mu smutno nie było, to chodź też zamieszkaj z nami, co? <3
lyra raynott
Ola
studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
Ryan Hillbury, totalnie jeśli kiedyś coś było to dawno i nieprawda, Ryder jest dla Bowie aseksualny, ale kocha go jak brata :hihihi:

Lyra Raynott, jak super, cudownie <3 ja muszę z Tobą się zgadać w takim razie na jakieś epickie, dziewczyńskie wyjście! I nie moga tak zostawić tego Rydera samego, biednego, bo utonie w stercie brudnych skarpet albo będzie siedział po ciemku jak mu się wypalą wszystkie żarówki, więc oficjalnie proszę o klucze do tego wspólnego gniazdka ^^
grzybiara
bowie
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
bowie hillbury pisze: 07 gru 2021, 18:30
Ryan Hillbury, totalnie jeśli kiedyś coś było to dawno i nieprawda, Ryder jest dla Bowie aseksualny, ale kocha go jak brata :hihihi:

Lyra Raynott, jak super, cudownie <3 ja muszę z Tobą się zgadać w takim razie na jakieś epickie, dziewczyńskie wyjście! I nie moga tak zostawić tego Rydera samego, biednego, bo utonie w stercie brudnych skarpet albo będzie siedział po ciemku jak mu się wypalą wszystkie żarówki, więc oficjalnie proszę o klucze do tego wspólnego gniazdka ^^
jak pranie wchodzi w grę to Ryder pewnie się zastanawia czemu wcześniej na to wszystko nie wpadł :evil:
przyjazna koala
my name is jeff
kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
Chcę tu coś bardzo! Z oczywistych spraw - możesz Hectorowi czasem podrzucać kolorowe tabletki, a z tych nieoczywistych myślałam nad jakimś bardzo intensywnym love-hate relationship, bo potrzebuję kogoś, kto mi nim trochę potrzepie, jednocześnie nie chcąc go zajebać (tak dosłownie). Mogą się razem taplać w sarkazmie i ironii, zaliczać wspólnie kolejne imprezki, a potem dręczyć się nawzajem o durnoty, sprowokowane odmiennymi stanami świadomości. Może to też być coś zupełnie innego, jestem mega otwarta, bo chcę coś z Bowie mieć po prostu mega!

bowie hillbury
niesamowity odkrywca
kaja
ODPOWIEDZ