starszy sierżant — lorne bay police station
40 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej wojskowy w szeregach amerykańskiej armii, dzisiaj starszy sierżant w Lorne Bay, który z całych sił stara się nie ulec swojej słabości
Mari Chambers o, no i pięknie! Jeśli Jona nie będzie miał nic przeciwko, to Caden jak najbardziej może się z nim kumplować i tak mógł poznać Mari! A że Reyes nie ma żadnego rodzeństwa, to całą taką miłość może teraz przelewać na pannę Chambers :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
No to superka Maxine Hammond
Mari dopiero co ze szpitala wyszła, też jakiś czas jeździła po nim na wózku, więc tam też mogli się na wózkach spotkać, więc jak teraz by wiedziała, że z nim tak źle, a sama jest w czasie rekonwalescencji, więc na pewno chciałaby go jakoś wesprzeć :hihihi: ma doświadczenie z marudami :lol:
No, to jak Max robi drugą specjalizację, to na pewno w końcu tam Mari z Gacusiem zajdzie, w teorii to nie jej pies, ale się nim zajmuje, więc na siebie trafią ;3


Caden Reyes Jona na pewno się zgodzi, więc można uznać za ustalone <3 Także superka, bo Mari na pewno się taka odskocznia przyda *.*
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Caden Reyes i Mari Chambers tylko żadnych fastfoodów, chipsów, piwa i zalegania na kanapie do drugiej nad ranem, a może nie będzie miał Jona nic przeciwko :meh:
A tak ogólnie to spoczko, pasuje mi <3, ale czy Wainwrightowi to już inna para kaloszy, bo koleś jest marudny i gburowaty, sami wiecie... D:
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Mari Chambers pisze: 12 lis 2021, 00:37
No to superka Maxine Hammond
Mari dopiero co ze szpitala wyszła, też jakiś czas jeździła po nim na wózku, więc tam też mogli się na wózkach spotkać, więc jak teraz by wiedziała, że z nim tak źle, a sama jest w czasie rekonwalescencji, więc na pewno chciałaby go jakoś wesprzeć :hihihi: ma doświadczenie z marudami :lol:
No, to jak Max robi drugą specjalizację, to na pewno w końcu tam Mari z Gacusiem zajdzie, w teorii to nie jej pies, ale się nim zajmuje, więc na siebie trafią ;3


Caden Reyes Jona na pewno się zgodzi, więc można uznać za ustalone <3 Także superka, bo Mari na pewno się taka odskocznia przyda *.*
Oooo, klub inwalidy pewnie mają! Może nawet spotykali się na jakichś grupach wsparcia i rekonwalescencji po operacjach? I właśnie tak udało im się poznać i zacieśnić relację? *.*
sumienny żółwik
13#9694
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Maxine Hammond pisze: 13 lis 2021, 08:45
Mari Chambers pisze: 12 lis 2021, 00:37
No to superka Maxine Hammond
Mari dopiero co ze szpitala wyszła, też jakiś czas jeździła po nim na wózku, więc tam też mogli się na wózkach spotkać, więc jak teraz by wiedziała, że z nim tak źle, a sama jest w czasie rekonwalescencji, więc na pewno chciałaby go jakoś wesprzeć :hihihi: ma doświadczenie z marudami :lol:
No, to jak Max robi drugą specjalizację, to na pewno w końcu tam Mari z Gacusiem zajdzie, w teorii to nie jej pies, ale się nim zajmuje, więc na siebie trafią ;3


Caden Reyes Jona na pewno się zgodzi, więc można uznać za ustalone <3 Także superka, bo Mari na pewno się taka odskocznia przyda *.*
Oooo, klub inwalidy pewnie mają! Może nawet spotykali się na jakichś grupach wsparcia i rekonwalescencji po operacjach? I właśnie tak udało im się poznać i zacieśnić relację? *.*
W zasadzie to Mari mogli zaprowadzić na coś takiego, bo ona nie rozumie, że jest chora i mogli właśnie tam się poznać <3 Więc jak najbardziej mi pasuje tak :3
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Marianne Chambers

Obrazek

Zostań moją "partner in crime" *.*
samolocik
Rośka
nope
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Michaela Marshall pisze: 25 kwie 2023, 14:20
Marianne Chambers

Obrazek

Zostań moją "partner in crime" *.*
Mogę zostać, aczkolwiek Mari to tak... chora jest, więc pić jej nie wolno, w dodatku w ciąży teraz, więc takie podejrzewam mało wystrzałowe towarzystwo z niej, nawet jeśli bardzo się stara nadganiać charakterem! Ale jak najbardziej mogą się przyjaźnić, jak już mamy taką dobrą grafikę! Nie wiem z jakiego ciucholandu wzięła tę kiecke, ale na pewno była z siebie dumna :lol: <3
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Marianne Chambers

O chorobie serduszka dowiedziała się już w Cairns? Poznać mogły się wcześniej i wtedy szaleć! Jeść razem niezdrowe żarcie i robić wszystko, co tylko zakazane :evil: Później Mari dowiedziała się o chorobie, co trochę Mic mogło dobić, ale oczywiście nie dała tego po sobie poznać i jak najbardziej Marysię wspiera, pomaga w leczeniu i robi wszystko to, co tylko trzeba, żeby utrzymać Marianne jak najdłużej przy życiu, najlepiej na zawsze, co by swojej bestie nie stracić zbyt szybko przypadkiem, o! :lol:
samolocik
Rośka
nope
ODPOWIEDZ