ratowniczka medyczna — lorne bay fire station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młodsza siostra Josha, z którym była wychowywana przez babcię uznawaną za miejscową wiedźmę. Ratowniczka medyczna z powołania, fanka wszystkiego co azjatyckie i przyszywana mama kilku kotów przygarniętych przez jej współlokatora
Theodora Flint
Pochodzi z Lorne Bay, razem z Joshem byli wychowywani przez babcię uchodzącą za miejscową wiedźmę. Ratowniczka medyczna z powołania, fanka wszystkiego co azjatyckie i przyszywana mama kilku kotów przygarniętych przez jej współlokatora
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

właściciel sklepu — farmcraft lorne
27 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
when I'm around slow dancing in the dark, don't follow me, you'll end up in my arms
hejka! <3
Teddy Flint
Architekt — lorne bay
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
You can take me all the way, anywhere you like just don't let me go. Leave all the finer things when I'm lying next to you, that's enough for me. Just don't let me go.
Witam panią siostrę <3 Josh kocha swoją malutką siostrzyczkę <3 A jak chcesz to mogę Ci jeszcze rzucić Ericka na kolegę ze szpitala, chociaż nie mogę obiecać, ze by jej nie podrywał XD Plus mogę jeszcze dać Lune, bo mają ładne zdjęcie razem, a wiadomo, że jak mają ładne zdjęcie, albo ktoś je dopasuje do siebie w grze w offtopie to już muszą się znać :lol:

Teddy Flint
in your love spell
catlady#7921
luna - bruno - joshua - eric - cece - caitriona - judith - benedict -owen
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
no heja 8)
towarzyska meduza
-
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
Teddy Flint totalnie wpadam tu ze Stasią, już pół biedy, że się zna z Joshuą, bo się zna xd ale głównie z tymi wiedźmowymi aspektami. Stasia jest mocno zafascynowana tym tematem i pewnie chciałąby wiedzieć wszystko co babcia przekazała Teddy!
ratowniczka medyczna — lorne bay fire station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młodsza siostra Josha, z którym była wychowywana przez babcię uznawaną za miejscową wiedźmę. Ratowniczka medyczna z powołania, fanka wszystkiego co azjatyckie i przyszywana mama kilku kotów przygarniętych przez jej współlokatora
lowell adelstein pisze: 10 mar 2024, 15:37
hejka! <3
Teddy Flint
it's been a cold summer without you, my dear friend! <3
Zoey McTavish pisze: 10 mar 2024, 15:42
Witam panią siostrę <3 Josh kocha swoją malutką siostrzyczkę <3 A jak chcesz to mogę Ci jeszcze rzucić Ericka na kolegę ze szpitala, chociaż nie mogę obiecać, ze by jej nie podrywał XD Plus mogę jeszcze dać Lune, bo mają ładne zdjęcie razem, a wiadomo, że jak mają ładne zdjęcie, albo ktoś je dopasuje do siebie w grze w offtopie to już muszą się znać :lol:

Teddy Flint
No witam pana brata <3 Siostrzyczka już nie jest taka malutka! :lol:
A i z Erica chętnie przygarnę i nie mogę obiecać, że Teddy nie pójdzie w ten podryw :haha: A z Luną to jak jest zdjęcie, to musi coś być, wiadomo! Mogą znać się jeszcze z baaardzo dawnych czasów, zanim Luna została adoptowana? :hm:
remi blackwell pisze: 10 mar 2024, 15:47
no heja 8)
No hejjj, no nauczę się kiedyś wkładać naczynia do zmywarki, nie rób afery ok! :hihi:
India Norris pisze: 10 mar 2024, 17:49
Teddy Flint totalnie wpadam tu ze Stasią, już pół biedy, że się zna z Joshuą, bo się zna xd ale głównie z tymi wiedźmowymi aspektami. Stasia jest mocno zafascynowana tym tematem i pewnie chciałąby wiedzieć wszystko co babcia przekazała Teddy!
No i dziewczyny są w tym samy wieku i totalnie kusi mnie przyjaźń ze szkolnej ławki *.* Mogły razem słuchać opowieści babci Flint, a potem omawiać to wszystko przy oranżadzie XD
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
Teddy Flint Stasia dopiero parę lat temu, może ze 2-3 odkryła tą chęć znajomości magii i tak dalej, więc mógł być to tak naprawdę powód do tego, aby jakoś odnowić tą szkolną znajomość!
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Teddy Flint
siemka! informuję o swojej obecności, ale myślę, że nie ma co tutaj nic ustalać tylko powinnyśmy sobie zagrać! I albo zagrać we dwie, albo z Joshem :oops:
ratowniczka medyczna — lorne bay fire station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młodsza siostra Josha, z którym była wychowywana przez babcię uznawaną za miejscową wiedźmę. Ratowniczka medyczna z powołania, fanka wszystkiego co azjatyckie i przyszywana mama kilku kotów przygarniętych przez jej współlokatora
mathilda brubaker zgadzam się, nie ma co gadać, trzeba grać! Odezwę się na dniach, jak się ciuteczkę ogarnę :oops:
ODPOWIEDZ