DJ-ka, modelka — Shadow
30 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
I took all my things that make sounds the rest I can do without
Nora Strand
Prosta dziewczyna, która może przewrócić Twoje życie do góry nogami. Fanka muzyki elektronicznej, DJ-ka, z głową pełną pomysłów. Po śmierci męża szuka ukojenia, próbując na nowo odnaleźć sens życia.
Beverly Strand
starsza siostra

Caspar Strand
młodszy brat, u którego się zatrzymała

Joe Strand
starszy brat,

Gwen Fitzgerald
bratowa

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Patka
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Nora Strand Hej, ja chętnie podrzucę swoje panie, mam ich trochę, można wybierać - Angie jest w podobnym wieku, ale ona to ma dwie szare komórki i nic więcej, też ma nieudane małżeństwo za sobą, choć Parker żyje.. z Casparem mam relki Indią, bo razem imprezowali, a Taja poznał w pracy, Taja pracy. Ten też rozsądkiem nie grzeszy, ale jest za to mega słodki i zabawny <3
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — fitzgerald & hargrove
35 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Nie złamały jej dorastanie w wielodzietnej rodzinie, ciężka choroba, własna niepełnosprawność oraz śmierć obojga rodziców. Pękła, gdy zaginął młodszy z dwójki jej synów. Od czterech lat żyje nadzieją, bo wierzy, że kiedyś go odnajdzie.
:welcome: Podrzucam Gwen, całkiem fajną bratową od Josepha ^^ Nora Strand
DJ-ka, modelka — Shadow
30 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
I took all my things that make sounds the rest I can do without
Molly Adams Na Indię i Ty'a nie mam za bardzo pomysłu :lol: Z Indią się pewnie gdzieś minęły w tym wielkim domu, pytanie, czy będzie traktować Norę jak starszą siostrę kumpla, której należy mówić "per pani", czy też ją zaprosi na imprezę xD Trochę duża różnica wieku tu jest. Z Ty'em też gdzieś mogli na siebie wpaść, na plaży czy basenie, ale nie wiem, co w związku z tym :lol: Najbardziej widzę to tak, że jakbyś szukała na którymś z nich jakiejś gry, to by się wtedy zobaczyło, od zera.
ALE Angie wydaje się być wymarzoną kumpelą! Antykwariat jest miejscem, które Nora spokojnie mogłaby odwiedzić, mogą się dopiero poznać, albo pierwsze spotkania mieć już za sobą. Udział w reality show mnie rozczulił xD

Gwen E. Fitzgerald Kurczaczki, potężna drama do ogarnięcia xD Wydaje mi się, że przed wszystkimi tragediami Nora i Gwen mogły mieć raczej pozytywną relację, bo dlaczego nie. Po zniknięciu Młodego... no nie wiem, może Nora wpadła kiedyś w odwiedziny, ale raczej nie była w stanie pomóc ani nic. To mógł im się ten kontakt urwać, ale skoro teraz mieszkają w tej same okolicy, to mogą kiedyś na siebie wpaść. Zwłaszcza, że jest jeszcze drugi bratanek, warto by o nim sobie przypomnieć xD
powitalny kokos
Patka
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Młodsza siostra jest zawsze mile widziana u Bev w domu, szczególnie jeśli zapragnie trochę poniańczyć siostrzeńca :sneaky:
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Nora Strand No to skupmy się na Angie :sneaky: mogą się dopiero poznać, skoro Nora wróciła, to może chcieć szukać jakiś mebli czy innych takich do nowego gniazdka. Tylko... jedna rzecz. Angie totalnie się na tym nie zna, nie? Nie czuje, nie interesuje się, po prostu tam pracuje, bo gdzieś musi :lol:
DJ-ka, modelka — Shadow
30 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
I took all my things that make sounds the rest I can do without
Beverly Strand Bardzo mnie to cieszy :medit: Kiedyś Bev zacznie stawiać Norę jako ciotkę - zły przykład, ale póki Olek nie ogarnia, to może go czasem niańczyć xD

Molly Adams Omg brzmi świetnie, to będą w tym razem, bo Nora pewnie kupi pierwszy lepszy badziew, byle był ładny xD To jak będziesz chciała zagrać, to daj znać <3
powitalny kokos
Patka
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Nora Strand Angie mogę przehandlować od razu, napisz mi na pw :hihi:
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — fitzgerald & hargrove
35 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Nie złamały jej dorastanie w wielodzietnej rodzinie, ciężka choroba, własna niepełnosprawność oraz śmierć obojga rodziców. Pękła, gdy zaginął młodszy z dwójki jej synów. Od czterech lat żyje nadzieją, bo wierzy, że kiedyś go odnajdzie.
:lol:
O, tak będzie w sam raz. Jak to w rodzinie, kontakt miały, coś im się urwało, a teraz będzie okazja, żeby trochę nad tym popracować :excited:
Nora Strand
ODPOWIEDZ