greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
leon fitzgerald pisze: 11 lip 2021, 13:11
rorey fitzgerald witam i przesyłam miłość, póki Leon wierzy w koncepcję nowego życia, będzie próbował być bratem na medal :oops:

ona zawsze znajdzie dla niego jeszcze jedną "ostatnią szansę" <33 ;(
I dobra, dać ci jeszcze jakiegoś mojego pana? ;> Chociaż zaspamowałam ci wszystkie relki chyba, więc nie wiem na kim z kim się chcesz ziomkować, a z kimś jakieś napięcia sobie złapać :oops: :oops: Ale tu wszystkich mam młodszych :hm: Więc tam ci mogę dać jakieś przyjaźnie, a tu Will może zapijać u niego rozwodowe smutki w barze :hm:
promienny latawiec
-
mechanik vel twój ulubiony dealer — winfield's craft
30 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
i have no idea what i'm doing out of bed and so sober
A może potrzebujesz dealera? żeby mieć kogo obwinić jak się znowu spierdoli? :lol:
powitalny kokos
tj
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
leon fitzgerald przychodzę, bo jesteś moim szefem chyba ^^
sumienny żółwik
babahassan#0561
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
leon fitzgerald jesteś moim szefem, chcesz dawać mi podwyżki? <3
przyjazna koala
naleśnik puchaty
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
Miles Vanderberg tylko jeśli Miles będzie czasem z Leonem upijać się na zapleczu i nikomu nie powie, że przychodzi do pracy naćpany :hihi:
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
leon fitzgerald taka fucha to marzenie, deal! <3
przyjazna koala
naleśnik puchaty
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
Nie masz relek na vincent chenneviere więc wpadam tutaj i chcę przyjaźni :| , tak? Dziękuję <3 leon fitzgerald
ODPOWIEDZ