fryzjerka — ds hair & makeup
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
roztrzepana, wesoła fryzjerka, z wiecznie pustym portfelem, fatalnym gustem w kwestii facetów i pięcioma kotami o bajecznych imionach
mairead mcinerney
ma niewiele rozumu i jeszcze mniej pieniędzy w portfelu; jest roztrzepana, zapominalska, wierzy w magię, przesądy i żyje w przekonaniu, że były chłopak ją przeklął, by nie mogła już stworzyć normalnego związku; jest totalnie zadłużona u wszystkich swoich znajomych i przyjaciół, ma na swoim koncie kilka krótkich relacji, ale rozmowy o facetach peszą ją, jakby miała kilkanaście lat; z kobietami nigdy dotąd się nie spotykała, bo nie umie żadnej poderwać; poza tym ma pięć kotów, które przebiera w słodkie ubranka i nadaje im imiona związane z bajkowymi postaciami (merida, aladyn, gaston, simba, pumba); jest fryzjerką, która totalnie wszystkich zagada, ale niekoniecznie dobrą ... więc musi nadrabiać urokiem
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
mairead mcinerney cześć, moi panowie na pewno chodzą do niej na wizyty i plotkują o swoich rozterkach życiowych/sercowych <3
fryzjerka — ds hair & makeup
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
roztrzepana, wesoła fryzjerka, z wiecznie pustym portfelem, fatalnym gustem w kwestii facetów i pięcioma kotami o bajecznych imionach
phineas woodsworth Reed na pewno posłuży kiepską radą, a w razie zniszczenia fryzury zaoferuje zniżkę na następną wizytę :lol:
that poor Brutus — with himself at war
46 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
martwą ciszę wiercąc wzrokiem, nie ruszyłem się ni krokiem, tylko drżałem, śniąc na jawie sny o jakich nie śnił nikt
hejka, słyszałam, że reed jest najgorszą fryzjerką w mieście, a hesille beinfield ma często siano na głowie, więc ja myślę, że to nie jest przypadek i że powinni się znać :lol: szłabym chyba w przyjaźń bardziej niż znajomość z pracy, hercules jest bardzo naiwny i łatwo rozdaje pieniądze, więc u niego może się często zaciągać mairead na swoje piękne oczy :hihihi: no i mogliby się znać od gówniaka jakoś, bo są w podobnym wieku całkiem, jeśli wierzyć twojemu profilowi (według niego masz np 123 centymentry to ja już nie wiem...)
fryzjerka — ds hair & makeup
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
roztrzepana, wesoła fryzjerka, z wiecznie pustym portfelem, fatalnym gustem w kwestii facetów i pięcioma kotami o bajecznych imionach
bruce coleridge dokładnie tak, wszystko się zgadza, a skoro siano na głowie, reed może przykładać do tego rękę! po przyjacielsku, na zniżce (którą powinni dostawać wszyscy) i w zamian za obiad, na który wybiorą się po wizycie :roll: :oops: wiek w profilu się zgadza, 123 cm już nie ma :lol: i można by iść w znajomość od gówniaka, ale on, jak widzę, jest z uk? i nie do końca umiem się zorientować, kiedy przyjechał tutaj :oops:
inspicjent w lorne bay radio — instruktor krav magi w lb gym
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś przecież wrócę. Wszyscy wracają kiedyś do miejsc, z których chcieli uciec.
wiesz co, ja też nie umiem się w tym zorientować, więc zgrabnie ominęłam to info w kp :lol: w każdym razie, on tutaj ma dziadków, których często odwiedzał z rodzicami, także ja myślę, że ze szkoły to może i nie, ale mogli się obracać w jednym towarzystwie, bo powiedzmy jakiś jego kuzyn go wyciągał do swoich znajomych, tam też była reed właśnie, a jeśli by ci to pasowało do cnotliwej natury mairead, to może ona z tym jego kuzynem przez moment kiedyś była, jak już mieli po naście lat? :hihihi: ogólnie, jakbyś wolała to jednak ubarwić do bardziej ambitnej relki, to się polecam, czy to tu i teraz, czy w przyszłości na dc!
fryzjerka — ds hair & makeup
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
roztrzepana, wesoła fryzjerka, z wiecznie pustym portfelem, fatalnym gustem w kwestii facetów i pięcioma kotami o bajecznych imionach
orpheus wrottesley cudnie, pasuje mi! nie takiej cnotliwej, bo to, że nie lubi o nich mówić, nie znaczy, że żadnych doświadczeń na koncie nie ma, więc jak najbardziej, możemy tak zrobić :hihihi: mógł być nawet taką jej pierwszą miłostką, którą okrutnie przeżywała, jednocześnie nie przyznając się rodzince, bo wiedziała, że rozdmuchają sprawę jeszcze bardziej; iiii będę sie jeszcze odzywać <3
opiekunka koali — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda weterynarz, która opiekuje się koalami. Niedawno została narzeczoną Jacoba i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jej życiu cudownie się układa.
mairead mcinerney witam serdecznie przyszłam po przyjaciółki Feraye - Reed. Między dziewczynami jest mała różnica wieku, więc dziewczyny mogą znać sie od piaskownicy i polubiły sie, ponieważ obie nie lubiły jednej dziewczynki i bardzo sie cieszyły, bo na nią ptak nasrał? :haha: wzmianka o prawnikach bardzo mnie skusiła na zaproponowanie ci Layonella, który jest prawnikiem, ale nie takim sztywnym, który ma kołek w oku saurona, tylko to fajny i miły chłopak, więc może trochę pomoze jej pokonać strach? ogólnie mogę dać ci jeszcze kogoś, jeśli chcesz <3
sprzedawca — angel's wings / stacja benzynowa
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jedno życie, tylko tyle i aż tyle, tyle dano każdej istocie, a jego życie było całkowitą porażką
dzień dobry ja tutaj przychodzę po głupią piękną przyjaźń, w której ty mi opowiadasz wszystkie plotki z salonu, a ja w tym czasie skręcam blanty i przytakuję, a potem nic nie pamiętam z tego, co powiedziałaś, ale to zupełnie w niczym nie przeszkadza + ktoś mi musi te kudły podcinać czasem, bo pewnie poziom rozdwojenia końcówek jest porażający + ale to mają być końcówki, a nie 10cm, jasne??

mairead mcinerney
ODPOWIEDZ