lorne bay — lorne bay
17 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
loading...
trigger warning
Poniższy tekst zawiera treści kontrowersyjne i/lub powszechnie uznawane za gorszące i/lub traktuje o zjawiskach nielegalnych, niemoralnych. Tekst ten nie ma na celu propagowania opisywanych poglądów i/lub działań; nie odzwierciedla przekonań autorów ani właścicieli domeny, a jest jedynie formą fikcji literackiej i obrazuje wyłącznie sytuacje postaci fikcyjnych.
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
we'll play love games
hepi
kierowca tira — tir
25 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Can't make me happy when I'm sad
I blame the world
I'm a glass-half-empty kinda girl
trigger warning
opis samobójstwa
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Happy Bright
viper monroe
sumienny żółwik
lachmaniara
lorne bay — lorne bay
17 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
loading...
trigger warning
Poniższy tekst zawiera treści kontrowersyjne i/lub powszechnie uznawane za gorszące i/lub traktuje o zjawiskach nielegalnych, niemoralnych. Tekst ten nie ma na celu propagowania opisywanych poglądów i/lub działań; nie odzwierciedla przekonań autorów ani właścicieli domeny, a jest jedynie formą fikcji literackiej i obrazuje wyłącznie sytuacje postaci fikcyjnych.
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
we'll play love games
hepi
uczennica / taksydermistka — liceum / szopa za domem
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
undeniably frightening and undeniably cool
trigger warning
próba samobójcza
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Happy Bright Sad Bright
kierowca tira — tir
25 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Can't make me happy when I'm sad
I blame the world
I'm a glass-half-empty kinda girl
trigger warning
samobójstwo
Łzy. Ciężkie, niekontrolowane łzy spływające strumieniami po policzkach, szyi i dekolcie. Zalewały ją, ale nawet nie czuła jak wypływały z jej oczu. Obraz jej się mienił, migotał, zacierał, nie była w stanie określić gdzie dokładnie się znajduje ani co się dzieje wokół niej. Wszystko wydawało się tak bardzo surrealistyczne, całkowicie niemożliwe by mogło być prawdziwe.
Jej ręce pokrywały się krwią Happy'ego. Stanowczo zbyt często nosiła na swoich rękach krew innych. Od kaczek, przez Thierrego i na Happym kończąc. Życie splamione posoką. Niewinne istoty przez nią cierpiały, niewinnym istotom przynosiła rany, których ślady pozostawały na jej dłoniach na tyle mocno, że nie mogła ich domyć. Tej krwi, która należała do jej brata, prawdopodobnie nigdy nie pozbędzie się z rąk. Na zawsze pozostanie z nią wspomnienie najbliższego człowieka, który postanowił odejść.
Trzęsła się, błądziła rękoma po ciele Happy'ego co rusz łapiąc go za twarz i próbując ocucić, zupełnie tak jakby miało to cokolwiek dać.
To Twoja wina, Sad. To ty go zabiłaś.
Nie, nie, nie. Nie chciała w to wierzyć, całą siłą swojego umysłu próbowała odgonić uporczywe myśli, ale one nigdzie nie odchodziły.
Zepsułaś go na zawsze. I już go nigdy nie zobaczysz.
-NIE!- wykrzyczała na cały głos, choć miał być to tylko komunikat do głosów, które rozbrzmiewały w jej głowie. Nie była jednak w stanie rozróżnić już myśli od swoich słów, wszystko się mieszało, wszystko było już niczym.
Jak się czujesz jako morderczyni?
-Nie jestem morderczynią! Ja nie chciałam, to nie ja, to nie mogę być ja.
Nie zauważyła momentu, w którym do łazienki wparował Viper. Nie wiedziała nawet co ona tu robi, skąd wiedziała o tym co mogło się dziać, skąd wytrzasnęła apteczkę i co właściwie do niej mówiła. Słowa Viper odbiły się od niej pozostając zupełnie niezrozumiałymi. Poczuła jedynie mocne odszarpnięcie w bok.
-To nie ja, ja nie chciałam mu tego zrobić, nie jestem morderczynią, ja chciałam dla niego dobrze, jak najlepiej, ale nie potrafię tego zrobić.-powtarzała z uporem maniaka bardziej do siebie niż do Viper czy Happy'ego. Podkuliła kolana pod brodę i próbowała uspokoić roztrzęsienie ciała, ale popadała w całkowitą dysocjację. Coraz trudniejszym stawało się rozróżnienie rzeczywistości od głosów rozbrzmiewających w jej głowie.
Widziała jak Viper próbuje zaszyć rany jej brata nie rozumiejąc skąd ktoś tak młody może mieć o tym jakiekolwiek pojęcie. Bardziej niż czegokolwiek innego pragnęła ratunku dla Happy'ego, ale zaczynała wątpić by to było możliwe. Zarówno na płaszczyźnie fizycznej i teraźniejszej jak i mentalnej przyszłej. Co jeśli zepsuła go na zawsze? Jeśli już nigdy nie będzie w stanie być szczęśliwym? Czy Happy w ogóle wiedział czym było szczęście?
A co jeżeli...
Odebrała mu je kiedy stała się jego opiekunką?

viper monroe
Happy Bright
sumienny żółwik
lachmaniara
uczennica / taksydermistka — liceum / szopa za domem
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
undeniably frightening and undeniably cool
trigger warning
próba samobójcza
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Happy Bright Sad Bright
lorne bay — lorne bay
17 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
loading...
trigger warning
Poniższy tekst zawiera treści kontrowersyjne i/lub powszechnie uznawane za gorszące i/lub traktuje o zjawiskach nielegalnych, niemoralnych. Tekst ten nie ma na celu propagowania opisywanych poglądów i/lub działań; nie odzwierciedla przekonań autorów ani właścicieli domeny, a jest jedynie formą fikcji literackiej i obrazuje wyłącznie sytuacje postaci fikcyjnych.
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
we'll play love games
hepi
kierowca tira — tir
25 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Can't make me happy when I'm sad
I blame the world
I'm a glass-half-empty kinda girl
trigger warning
samobójstwo
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


viper monroe
Happy Bright
sumienny żółwik
lachmaniara
uczennica / taksydermistka — liceum / szopa za domem
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
undeniably frightening and undeniably cool
trigger warning
próba samobójcza
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Sad Bright Happy Bright
lorne bay — lorne bay
17 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
loading...
trigger warning
Poniższy tekst zawiera treści kontrowersyjne i/lub powszechnie uznawane za gorszące i/lub traktuje o zjawiskach nielegalnych, niemoralnych. Tekst ten nie ma na celu propagowania opisywanych poglądów i/lub działań; nie odzwierciedla przekonań autorów ani właścicieli domeny, a jest jedynie formą fikcji literackiej i obrazuje wyłącznie sytuacje postaci fikcyjnych.
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

Sad Bright viper monroe
we'll play love games
hepi
kierowca tira — tir
25 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Can't make me happy when I'm sad
I blame the world
I'm a glass-half-empty kinda girl
trigger warning
samobójstwo
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


viper monroe
Happy Bright
sumienny żółwik
lachmaniara
uczennica / taksydermistka — liceum / szopa za domem
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
undeniably frightening and undeniably cool
trigger warning
próba samobójcza
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Happy Bright Sad Bright
ODPOWIEDZ