właściciel hodowli aussie | psi behawiorysta — farma i pobliskie parki
32 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
I've been playing memories in my mind, wishing you were there like all the time, so I'm not alone
booker alderson
prowadzi swoją hodowlę owczarków australijskich, pomaga ludziom zrozumieć ich psy i samodzielnie wychowuje trójkę aussie o imieniu Krakers, Torcik i Sernik, bo zostawiła go dziewczyna, której zamierzał się oswiadczyć
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
booker alderson
Siemka! Pamiętaj o tych wszystkich pomysłach, których nie ustaliłyśmy :tear:
Ale myślę, że Morgan przyjdzie do Ciebie ze swoim bezimiennym psem, bo jego to na bank będzie chciała zrozumieć. Chociaż pewnie pies będzie chciał bardziej zrozumieć ją :tear:
właściciel hodowli aussie | psi behawiorysta — farma i pobliskie parki
32 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
I've been playing memories in my mind, wishing you were there like all the time, so I'm not alone
gaia zimmerman pisze: 02 sty 2024, 20:25
booker alderson
Siemka! Pamiętaj o tych wszystkich pomysłach, których nie ustaliłyśmy :tear:
Ale myślę, że Morgan przyjdzie do Ciebie ze swoim bezimiennym psem, bo jego to na bank będzie chciała zrozumieć. Chociaż pewnie pies będzie chciał bardziej zrozumieć ją :tear:
pamiętam!!! i dobra, niech wpada, pomoże jej, bo dobry jest w tym jak coś :lol:
ale jakbyś chciała mi dać kogoś do gier typu przyjacielskich to też by mi się przydało :hihihi:
social media manager — disney
27 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
when she bites her lip, looks at me like that, i wanna be more than a friend
does she feel the same? does she want me back?
[...] czy trzeba z Tobą chodzić? ^^

booker alderson
animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
booker alderson
No i dobra, wpadnie na bank!
Z przyjacielskich relacji to mogę Ci dać następujące pozycje:
- Kirby: ale tylko jeśli chcesz naprawdę dziwną relację z bardzo specyficznym człowiekiem
- Ronan: tutaj nic Ci o nim nie powiem, bo nadal go trochę poznaję, ale na pewno jest lepszą opcją niż kolejna propozycja
- Joel: jak masz ochotę na nudne rozrywki z człowiekiem, który swoje najlepsze lata miał w okresie kiedy był pomiędzy czwartym, a ósmym rokiem życia
- Parker: znasz go, oceń sama XD
- Robin: sezonowa przyjaźń, bo on więcej pływa na statkach niż jest obecny na miejscu! Poza tym sekretnie może obczajać tyłek Bookera jeśli jego tyłek jest fajny. Mogę ocenić na fabule.
właściciel hodowli aussie | psi behawiorysta — farma i pobliskie parki
32 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
I've been playing memories in my mind, wishing you were there like all the time, so I'm not alone
priyanka nadir-mortensen pisze: 02 sty 2024, 20:41
[...] czy trzeba z Tobą chodzić? ^^

booker alderson
nie trzeba, a nawet nie polecam :lol:
gaia zimmerman pisze: 02 sty 2024, 20:46
booker alderson
No i dobra, wpadnie na bank!
Z przyjacielskich relacji to mogę Ci dać następujące pozycje:
- Kirby: ale tylko jeśli chcesz naprawdę dziwną relację z bardzo specyficznym człowiekiem
- Ronan: tutaj nic Ci o nim nie powiem, bo nadal go trochę poznaję, ale na pewno jest lepszą opcją niż kolejna propozycja
- Joel: jak masz ochotę na nudne rozrywki z człowiekiem, który swoje najlepsze lata miał w okresie kiedy był pomiędzy czwartym, a ósmym rokiem życia
- Parker: znasz go, oceń sama XD
- Robin: sezonowa przyjaźń, bo on więcej pływa na statkach niż jest obecny na miejscu! Poza tym sekretnie może obczajać tyłek Bookera jeśli jego tyłek jest fajny. Mogę ocenić na fabule.
hahahaha Robin mnie przekonał!! <3 dobra, to ja wezmę przede wszystkim może Ronana, bo Parker niby też git, ale nie umiem określić, jakby sobie z Bookerem gadali, więc jak trochę nim pogram to mi łatwiej będzie określić!!!
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
booker alderson chciałabym coś, ok? <3
właściciel hodowli aussie | psi behawiorysta — farma i pobliskie parki
32 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
I've been playing memories in my mind, wishing you were there like all the time, so I'm not alone
autumn goldsworthy pisze: 03 sty 2024, 23:02
booker alderson chciałabym coś, ok? <3
a pewnie! a chciałabyś mi ją trochę przybliżyć? wiem, że od tego jest karta, ale nie oszukujmy się, jak postać tak długo funkcjonuje, to potem staje się mało aktualna :lol: bo ogólnie przydałaby mi się kumpela najlepsza dla Bookera, ale też inne rzeczy mogłabym zaproponować 8)
ODPOWIEDZ