Właściciel WS i opiekun krokodyli — Wildlife Sancutary
35 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
I practice self-destruction by watching you love someone new.
Parker Guillebeaux
Opiekun i właściciel Wildlife Sanctuary. Sam głównie zajmuje się krokodylami, ale kocha też węże. Były mąż Angie Donoghue. Głupiec, który poświęca życie zwierzakom. Po pracy kowboj i zaganiacz bydła. Stawia drinki ludziom, którzy poprawnie przeliterują jego nazwisko.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

rzuciła studia, bo startuję do zespołu baletowego — dorabia w rodzinnym moonlight bar
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i'm terrified of passive acquiescence, i live in intensity
Chcesz Candie??? Niby małolata, ale myślę żeby się dogadali! parker guillebeaux
ambitny krab
nick autora
brak multikont
psycholog/grafolog — james cook university
33 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog, próbująca pogodzić się z samobójstwem brata i bawiąca się w dom z Kieranem.
</3 my już wiemy co dla tych 10 moich postaci będzie xDDD
ambitny krab
catlady#7921
joshua x luna x james x zoey x bruno x ella x eric x cece x judith, x benedict x owen
Tak jakby ukrywa się przed światem — sprzedając w antykwariacie
31 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
parker guillebeaux Olive w życiu nie przeliteruje nazwiska, ale przyjaźni się z Twoją byłą żoną, więc pewnie darmowe drinki dostawała i tak :lol:
wystrzałowy jednorożec
Miło
weterynarz — Animal Wellness Center
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca weterynarz, która jakiś czas temu wróciła do rodzinnego miasteczka. Od niedawna w sekrecie spotyka się z Alexem, ale sprawę komplikuje fakt, że jest jej szefem.
Hejka! Z racji tego, że Rosie jest siostrą Angie przychodzę po relkę! <3 Z tego co słyszałam Parker reprezentuje sobie rzeczy, które nie do końca są zgodne z tym, czym kieruje się w życiu Rosie, więc raczej się nie polubimy. :hm:
sierżant policji — LORNE BAY POLICE STATION
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miejscowy sierżant, który czasem bywa dupkiem, ale to tylko z poczucia obowiązku, tak naprawdę jest super facetem, któremu wreszcie udało się złożyć wszystko w całość razem z Arielle w ich mieszkaniu, gdzie niedługo pojawi sie dziecko, ale mają już małe zoo.
parker guillebeaux witam serdecznie byłego szwagra, z którym Colin na pewno się nie lubi :lol: Feraye to twoja pracownica, ale to kochane dziewczę, więc tutaj chce pozytyw! Z Alexem może być na stopie zawodowej! Bo Wheeler to weterynarz. I myślę, że Damiana mogę dać na przyjaciela. Co ty na to? ^^
Właściciel WS i opiekun krokodyli — Wildlife Sancutary
35 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
I practice self-destruction by watching you love someone new.
candela fitzgerald
Mogę chcieć, ale będziesz musiała mnie tutaj wesprzeć. Zajrzałam w kartę, ale nie bardzo miałam jak wyciągnąć coś co by ich połączyło. Dla Parkera różnica wieku nie jest problemem, bo on się dogada z każdym, ale żeby to była relacja, którą się da rozegrać a nie będzie wpisem w relacje to będę potrzebowała czegoś więcej :oops:

caitriona fairley
jasne, że tak 8) wink wink

Angie Donoghue
Jest i moja ULUBIONA BYŁA ŻONA <3 Nie będę się rozpisywać, bo wiem, że nadal lecisz na te brwi i dywan na klacie. Nie musisz też zaprzeczać, wszyscy znają prawdę :*

Olive Halsworth
Na pewno dostawała darmowe drinki! Pewnie też dostawała darmowe breloczki z krokodylami, bo naturalnie Parker może (na pewno) i był chujowym mężem, ale w towarzystwie wiedział jak sprawić wrażenie kogoś z kim każda chciałaby się hajtnąć.
Pytanie teraz tylko jak wyglądają ich relacje obecnie jak już Parker i Angie są po rozwodzie i pewnie zaczęły wyciekać brudy. Chyba, że Angie już wcześniej wylała trochę herbaty i mówiła wszystkim jaki to Parker był be i nadal jest be. Teraz to pewnie jest jeszcze gorszy skoro nawiedza byłą żonę, z którą sam chciał się rozwieść.

Rosie Donoghue
Powiem Ci, że Parker reprezentuje rzeczy, które nie są zgodne z wartościami, które ja reprezentuje w życiu, więc totalnie rozumiem tutaj niechęć! Może nawet wręcz czysty negatyw. Tym bardziej, że on wcale nie poprawia sytuacji. Zamiast dać tej biednej Angie spokój to pojawia się w jej życiu non stop jak uporczywa opryszczka :(

Colin Donoghue
Na pewno się nie polubimy XD Możemy nawet założyć, że Colin nigdy go nie lubił i wiedział, że ślub to pomyłka jeszcze zanim Parker się o tym dowiedział :lol: Możemy się też pobić, albo Colin może randomowo wlepiać Parkerowi mandaty, albo upewniać się, że jakieś patrole będą go zatrzymywać na randomowe kontrole, że niby światła w jego aucie świecą za mocno! :lol:
Feraye biorę, bo Parker jest też (poza byciem mężem) całkiem spoko człowiekiem, a już na pewno jest zajebistym szefem, więc nie widzę tutaj opcji, żeby był negatyw. No chyba, że Fera się przyjaźni z Angie, albo dla zasady robi solidarność jajników XD Ale no zdecydowanie pozytyw :)
Alexa biorę! Super pomysł na jakiś wątek w przyszłości, żeby pograć w zawodzie! :oops:
Damiena biorę na przyjaciela. Przynajmniej jedna osoba, której opowiadał jak mu było ciężko z Angie i że ten rozwód uratował mu życie. I przykro mi i Damien nie ma wyboru i musi wspierać Parkera XD
weterynarz — Animal Wellness Center
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca weterynarz, która jakiś czas temu wróciła do rodzinnego miasteczka. Od niedawna w sekrecie spotyka się z Alexem, ale sprawę komplikuje fakt, że jest jej szefem.
parker guillebeaux, pasuje mi! Dodatkowo Rosie sama w przeszłości była w relacjach, które nie były zdrowe, dlatego obecnie jest wyczulona na tego typu zachowania. Dodatkowo Rosie przyjaźni się z Ferą, więc pewnie czasem wpada do sanktuarium! Gdybyś chciała kogoś do jakieś pozytywnej relki, to mogę zaproponować Connora, bo chyba on najbardziej by pasował :hm:
sierżant policji — LORNE BAY POLICE STATION
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miejscowy sierżant, który czasem bywa dupkiem, ale to tylko z poczucia obowiązku, tak naprawdę jest super facetem, któremu wreszcie udało się złożyć wszystko w całość razem z Arielle w ich mieszkaniu, gdzie niedługo pojawi sie dziecko, ale mają już małe zoo.
parker guillebeaux pisze: 20 gru 2023, 11:51

Colin Donoghue
Na pewno się nie polubimy XD Możemy nawet założyć, że Colin nigdy go nie lubił i wiedział, że ślub to pomyłka jeszcze zanim Parker się o tym dowiedział :lol: Możemy się też pobić, albo Colin może randomowo wlepiać Parkerowi mandaty, albo upewniać się, że jakieś patrole będą go zatrzymywać na randomowe kontrole, że niby światła w jego aucie świecą za mocno! :lol:
Feraye biorę, bo Parker jest też (poza byciem mężem) całkiem spoko człowiekiem, a już na pewno jest zajebistym szefem, więc nie widzę tutaj opcji, żeby był negatyw. No chyba, że Fera się przyjaźni z Angie, albo dla zasady robi solidarność jajników XD Ale no zdecydowanie pozytyw :)
Alexa biorę! Super pomysł na jakiś wątek w przyszłości, żeby pograć w zawodzie! :oops:
Damiena biorę na przyjaciela. Przynajmniej jedna osoba, której opowiadał jak mu było ciężko z Angie i że ten rozwód uratował mu życie. I przykro mi i Damien nie ma wyboru i musi wspierać Parkera XD
co to Colina to pobić raczej nie, bo nie chce mieć kłoptów w pracy, ale uprzykrzanie życia mandatami to coś, co Colin jest w stanie zrobić, więc tutaj taka mega niechęć, negatyw nawet! Ale można to przekuć w jakieś zabawne sytuacje, niekoniecznie jakieś mordobicie :hm:
Fera to taki promyczek i jest niewielka garstka ludzi, której ona nie lubi. Nie wtrąca sie w życie innych ludzi, chociaż przyjaźni sie z Rosie, siostrą Angie, ale jak to uparty człowieczek sama wyrabia sobie zdanie na temat innych1
Co do Alexa to super <33
Damien to taki typ człowieka jest, więc idealnie pasuje, wspierać na pewno będzie, ale tez nie będzie sie oszczędzać i na pewno powie co myśli i tak dalej :lol: Damianka mogę ci dać od razu do gry jeśli masz ochotę <3
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
parker guillebeaux pisze: 20 gru 2023, 11:51
Olive Halsworth
Na pewno dostawała darmowe drinki! Pewnie też dostawała darmowe breloczki z krokodylami, bo naturalnie Parker może (na pewno) i był chujowym mężem, ale w towarzystwie wiedział jak sprawić wrażenie kogoś z kim każda chciałaby się hajtnąć.
Pytanie teraz tylko jak wyglądają ich relacje obecnie jak już Parker i Angie są po rozwodzie i pewnie zaczęły wyciekać brudy. Chyba, że Angie już wcześniej wylała trochę herbaty i mówiła wszystkim jaki to Parker był be i nadal jest be. Teraz to pewnie jest jeszcze gorszy skoro nawiedza byłą żonę, z którą sam chciał się rozwieść.
Solidarność jajników musi być! Więc Olive na pewno razem z Angie go obgaduje za plecami i na niego psioczy. Ale jak już wpadną na siebie i dostanie swój kolejny (ulubiony) breloczek to może z nim zażartuje zamiast wrzucać pod samochód :lol:
wystrzałowy jednorożec
Miło
Właściciel WS i opiekun krokodyli — Wildlife Sancutary
35 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
I practice self-destruction by watching you love someone new.
Rosie Donoghue
No i to się ceni <3
W sumie to chętnie przygarnę Connora. Są w zbliżonym wieku, oboje z Lorne, więc może miałabyś ochotę na jakiś przyjaciół od dzieciaka? Parker stracił swojego najlepszego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, także przydałby mi się ktoś taki kto jednak jest z nim przez całe jego życie :oops:

Colin Donoghue
To super! To mam nadzieję, że sobie rozegramy jakąś posraną sytuację, gdzie Colin utrudnia życie Parkerowi hehe 8)
Super, to z Ferą też mi się podoba! Także tutaj też liczę na jakąś grę w pracy! <3
Tak! Śmiało Damienem zaczynaj <3 (mam nadzieję, że nadal aktualne, hehe)

Olive Halsworth
Dobra, to musze tylko pamiętać, żeby Parker zawsze miał przy sobie breloczki, żeby poskromić Olive XD Trochę jak przysmaki dla zwierząt, które pewnie nosi ze sobą :lol:
ODPOWIEDZ