uczennica / taksydermistka — liceum / szopa za domem
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
undeniably frightening and undeniably cool
viper
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/XpzTxGS.png][/telimg1]
[tel5]viper
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/XpzTxGS.png][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
uczeń — liceum
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
WARNING
easily provoked and heavily armed
felix
21:37
Obrazek
ja pierdole XDDDD
zabije go
wysłano do viper monroe
powitalny kokos
felek
brak multikont
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
21:34
Ja nie będę się zniżał do blokowania Cię, ale zrób mi tę przysługę i przestań być chamska wobec rodziny
wysłano do viper monroe
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
21:45
Wymagasz od wszystkich zrozumienia, dojrzałości, stosowania się do swoich próśb, bez tłumaczenia, o co tak naprawdę chodzi. Chciałaś, żebym dorósł i przestał Cię atakować, bo było Ci przykro - zrozumiałem. Musiałaś mi zastosować terapię szokową, ale zrozumiałem. Nie wiem, mam zrobić to samo? Tylko Ty byś się moją krwią pewnie nie przejęła, więc po prostu proszę Cię, żebyś sama zastosowała się do swoich próśb i wymagań. Jesteś dorosła
wysłano do viper monroe
uczeń — liceum
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
WARNING
easily provoked and heavily armed
felix
12:12
ARTUR MNIE ZABLOKOWAŁ NA IG
shakować ich, to teraz moja misja
wysłano do viper monroe
powitalny kokos
felek
brak multikont
uczeń — liceum
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
WARNING
easily provoked and heavily armed
felix
12:30
weź tam uruchom swoje moce perswazji i załatw hakowanie
bym się pośmiał z chęcią
wysłano do viper monroe
powitalny kokos
felek
brak multikont
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
Amalia
21:37
remington, koka, szybko, mam pieniądze.
21:37
*mąka. Robię ciasto, a w sklepach się pokończyła. Podrzuć mi mąkę, proszę
wysłano do viper monroe
amalia
lachmaniara
szef kuchni — beach restaurant lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
it would be weird to work in a restaurant and not completely lose your mind.

kiedyś jeździł po świecie, pracując w najlepszych restauracjach. teraz - niedawno wyszedł z odwyku i prowadzi kuchnię w beach restaurant lorne bay, próbując przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.
Jethro
aha??
jasne, przezabawne, Dick
nie sądziłem, że bawisz się w takie rzeczy
wysłano do viper monroe
sumienny żółwik
mvximov
elijah
weteran / właściciel sklepu — petbarn cairns
42 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
You go down just like Holy Mary
Mary on a, Mary on a cross
Not just another Bloody Mary
Mary on a, Mary on a cross
16:05
Adam
?????
wysłano do viper monroe
ambitny krab
Lumberjack
brak multikont
lorne bay — lorne bay
17 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
loading...
happy
Viper. Słowa, które próbuję sklecić, nie są dla mnie najłatwiejsze.
może dlatego, że pożegnania nigdy nie były moją mocną stroną
Nasza relacja była jak niezrozumiały taniec dwóch dusz w tej surrealistycznej przestrzeni mojego życia. Kiedyś byłem zatopiony w samotności, a moja nora była ostatnim schronieniem przed światem. Wtedy pojawiłaś się Ty, jak tajemnicza mgła, coś zupełnie innego, co zakłóciło moją szarość.
Byłaś inna, zrozumiałaś moją nieujarzmioną psychikę, nie próbując jej naprawić. Twoje milczenie było jak spokojny akord w rozgardiaszu moich myśli, a Twoja obecność była jak przywrócona równowaga w mojej niecodziennej rzeczywistości.
Nie potrafię jednoznacznie opisać, co mnie do Ciebie przyciągało. Być może to była Twoja cierpliwość, bycie stabilizatorem w moim chaotycznym świecie. Czy to tajemnicza aura, czy twoje umiejętności niezaglądania w zakamarki mej duszy, co sprawiało, że czułem się akceptowany.
Teraz, gdy zbliżam się do zakończenia tej nad wyraz długiej podróży, chcę podziękować Ci za wszystko. Za chwile ciszy wraz z Tobą, za Twoją nieocenioną obecność. Niech Twoje kroki wiodą Cię dalej, aż na drugi koniec monochromatycznej tęczy.
Do zobaczenia po jej drugiej stronie :whaletwo:
I wszystkiego najlepszego, bo jutro ci nie złożę życzeń <3
Obyśmy spotkali się jak najszybciej
wysłano do viper monroe
we'll play love games
hepi
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
18:00
Arthur
Hej, Viper. Z okazji Twoich urodzin chciałbym Ci życzyć spełnienia wszystkich marzeń, które masz w tym momencie i wszystkich tych, które jeszcze będziesz miała. Życzę Ci dużo spokoju albo dużo chaosu, zależy czego bardziej pragniesz. Mam też nadzieję, że będziesz otoczona wyłącznie ludźmi, którzy chcą Twojego szczęścia, bo na takich zasługujesz. Cokolwiek byś o mnie nie myślała - gdybyś czegokolwiek potrzebowała, to zawsze jestem dla Ciebie.
wysłano do viper monroe
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
20:00
Arthur
Piękny. Naprawdę. Chcę wiedzieć skąd masz chrząszcza z Indonezji?
wysłano do viper monroe
ODPOWIEDZ