malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Nazwa użytkownika
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść
nadkomisarz federalny — dowódca lokalnego oddziału afp
42 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
najgorszym człowiekiem na świecie został, bo lubi najwyższe progi, pieniądze i władzę. przepisy i paragrafy go nudzą, prawo jest jak matematyka, a w życiu chodzi o poszukiwanie ulotnego, o emocje i otchłań.
vinnie
to co ty tam robiłaś do tej pory
że nie miałaś jeszcze czasu zapytać??
wysłano do Julia Crane
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Oczywiście, czekam jak co dzień. Czyli co? Może jednak uda mi się wpaść do galerii jeszcze przez wernisażem. Wciąż pamiętam o tym prywatnym oprowadzaniu. Nie wykręcisz się tak łatwo kochana.
A miałabyś chęć przyjechać do mnie? Tylko jestem samochodem i będę go potrzebował jutro, więc musielibyśmy jechać osobno, albo moim.
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Nie możesz powiedzieć, że nie ostrzegałem, że jestem trudny, albo mówiąc kolokwialnie - upierdliwy. Widzisz, to kolejny powód żeby nie wymieniać w najbliższym czasie samochodu. Myślę, że farmę też polubisz. I nie, tam ci nie każę założyć płaskich butów. Właściwie to jeśli masz szpilki, to wcale nie będę narzekał. ;>
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
No tak, na razie jeszcze nie mam innego domu. Chyba, że tak bardzo przypadły Ci do gustu nasze podróże samochodem.
Swoją drogą z Gale już lepiej, więc myślę, że niedługo faktycznie zacznę rozglądać się za mieszkaniem w Carins. Czasami, jak po tamtej operacji poparzonego pacjenta sprzed kilku dni, trudno jest mi utrzymać koncentrację na drodze.
W szpitalu nie miałaś szpilek. To znaczy do momentu wyjścia z niego.
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Tak, szpital byłby bardzo zadowolony, gdyby musiał wypłacać mi jeszcze więcej dodatkowych nadgodzin. W każdym razie dzieciakom przyda się trochę samodzielności w kontrolowanych warunkach, a nam odrobina beztroski po wszystkich tych tygodniach polowania na momenty, w których oboje nie mamy żadnych obowiązków. Mam już kilka pomysłów na to, jak moglibyśmy spożytkować ten zaoszczędzony czas.
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Skarbie, będziemy mieli tak dużo czasu, że się zaczniesz nudzić, bo szpital niechętnie wypłaca nadprogramowe pieniądze. Zawsze wtedy możemy zacząć oglądać stare filmy, grać w szachy albo inne rzeczy. Pokera, najlepiej rozbieranego. ;>
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Nie widzę problemu w tym, że nie potrafisz grać. ^^ A tak na poważnie, to mogę Cię nauczyć. Chętnie to zrobię.
Nie będę chyba oryginalny, kiedy powiem, że film, do którego najczęściej wracam, to Ojciec Chrzestny.
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Skąd że znowu. Ja tylko uczciwie będę egzekwował zasady gry.
Executio iuris non habet iniuriam.
Ja nigdy nie byłem dość cierpliwy, żeby zgłębić coś więcej, niż podstawy gry na instrumencie. A jeśli chodzi o film, to na każdym etapie życia zwracałem uwagę na coś innego, z oczywistych powodów kiedyś chodziło też o Apollonię. Chyba właśnie to najbardziej lubię w tym filmie. Można go odbierać na wielu różnych płaszczyznach. To co? Zaczynamy od seansu Ojca Chrzesnego, a w następnej kolejności Ty wybierasz film?
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Tak, skoro tych godzin antycznych języków miałem na studiach. Do dziś, obudzony w środku nocy, byłbym w stanie nazwać w języku łacińskim każdą, nawet najmniejszą kość w ciele człowieka. To był koszmar, ale przynajmniej teraz wychodzę na bardziej elokwentnego.
Grasz jeszcze czasami? Nie widziałem w twoim domu fortepianu.
Myślę, że wytrzymam, jestem przeszkolony, swego czasu w każdy weekend na okrągło leciał w moim domu Disney Channel. Chcesz mnie przetestować, co?
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Zgadzam się, ale tylko pod warunkiem, gdy będę mógł przy okazji wskazać miejsce tej kości. :lol:
O tym, że jesteś zdolna djejką i barmanką miałem okazję przekazać się już podczas naszego pierwszego spotkania. A do biblioteki chętnie zajrzę przy najbliższej okazji.
I przy mnie nie musisz się obawiać, że coś źle brzmi. Masz do czynienia z człowiekiem, którego chlebem powszednim i największą pasją jest skóra. :monkey:
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
Nie naciskam, masz duży dom, są też inne, bardziej interesujące pomieszczenia...
A przestań, wbrew temu jak to wygląda, potrafię oddzielać pracę od życia osobistego. Poza tym jesteś perfekcyjna.
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
... więc już wiemy co będziemy robić, a właściwie to gdzie, na następnej randce u Ciebie w domu.
Oj tam, od razu zarywał. Czasami faktycznie czuję się jak staruszek, gdy używasz tych młodzieżowych słówek.
To co? Może ja po Ciebie przyjadę jak skończę dyżur?
wysłano do Julia Crane
sex on the beach
pif-paf#8372
ODPOWIEDZ