barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
hejka <33

Jeśli chodzi o Jonathana, to NA RAZIE odmówię, bo Callie jak raz wyszła z diagnozą od lekarza to więcej nie wróciła :lol: nie leczy się, udaje że nie ma tematu :lol: ale jak przejdę fabularnie (może) do opcji z leczeniem, wizytami itp, to wtedy chętnie coś ustalę :hihi:

A z Nathanielem chętnie! Callie trzeba wrażeń. Za dużo ostatnio użalania się nad sobą :lol: Ciężko mi ocenić na podstawie karty czy tu wchodzi w grę negatyw? Callie jest w złym miejscu, w złym czasie, co ma katastrofalne skutki. Znajduje się po środku gangsterskiego konfliktu czy innych interesów. Mogę dać Callie do takiej gry, która mogłaby skończyć się bardzo źle - chociażby śmiercią, ale ostatecznie Callie ma niewyparzoną gębę, Nathaniel uznaje to za imponujące / urocze / jakiekolwiek inne, co tam do niego przemawia i każe ziomkom puścić Callie wolno :hihi: Lub Nathaniel stwierdza że takiej ładnej szkoda :lol:
Opcja druga, pozytywna - Callie kompletnie nie wie czym Nathaniel się zajmuje, nawiązują dziwną koleżeńską relację opartą na pogaduszkach przy papierosku gdzieś pod Shadow. Callie co prawda nie żyje złudzeniem, że Nathaniel to aniołek i niewinny człowiek, no ale nigdy nie widziała go "w akcji". Ktoś tam ją ostrzega, żeby się z nim nie zadawała, no ale przecież o co mu chodzi, jak pogaduszki z petkiem bardzo miłe :lol:

jonathan wainwright Nathaniel Hawthorne
sex on the beach
-
przepiękny anioł stróż Gai oraz prawniczka — w kancelarii
25 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
I thought that love was made for somеone else but you have changed me. My body and my mind agree that you have rearranged me.
Hejka! Przychodzę z Luną, która jest psiapsią Gai od nastoletnich lat więc i Callie pewnie przez Gaie poznała. Luna to bystra dziewczyna i zna Gaie jak własną kieszeń więc mogłaby zaczaić, że Zimmerman robi do Callie maślane oczy. Luna jednak tego nie pochwala, bo uważa że Callie nie jest odpowiednia osoba dla Gai i, że Callie niepotrzebnie mąci Gai w głowie i w serduszku. Luna mimo swojej filigranowej budowy jest bardzo waleczna jeżeli chodzi o dobro przyjaciół, może i by się z Callie nie biła, ale mogłaby jej powiedzieć kilka niemiłych słów. Także myślę, że dziewczyny, by nie pałały do siebie pozytywnymi uczuciami i nawet przy Gai by nie udawały, że się lubią.

callie carter
come hold me tight
catlady#7921
joshua - zoey - bruno - cece - eric - cait- benedict - owen - olgierd - mira
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — fitzgerald & hargrove
35 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Nie złamały jej dorastanie w wielodzietnej rodzinie, ciężka choroba, własna niepełnosprawność oraz śmierć obojga rodziców. Pękła, gdy zaginął młodszy z dwójki jej synów. Od czterech lat żyje nadzieją, bo wierzy, że kiedyś go odnajdzie.
Ok, miałam przyjść wcześniej, ale mam sklerozę :lol:
Podrzucę Gwen, jej rodzina szefuje w Moonlight, ona sama czasem zajmuje się prawnymi sprawami, a kiedy trzeba, to i za barem stanie (chociaż teraz już znacznie mniej). No i Thomas Winfield też się tu nada, jest samozwańczym stałym klientem Moonlight, więc na pewno było milion okazji, by poznał Callie :hihi:
callie carter
Programistka — Freelancerka
26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
callie carter jesteś piękna, dziewczyny są w tym samym wieku, a Soph mogła być jedną z tych klientek co to przy drinku żaliła się Callie jakie to jej życie jest chujowe... Chociaż ostatnio to raczej w barze nie bywa zbyt często, ciężarnej nie przystoi :idk:
ODPOWIEDZ