Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Divina Norwood, cześć czarownico! Wątpię, żeby Mic szukała info o swojej matce biologicznej w kościele, ale może? To mógłby być zalążek relacji, choć Michaella przyjechała do Lorne z jakieś 8 lat temu, więc jeszcze wtedy Divina zapewne była wychowywana przez zakonnice, to może jakoś tak?
samolocik
Rośka
nope
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Michaela Marshall pisze: 07 lut 2023, 21:22
Divina Norwood, cześć czarownico! Wątpię, żeby Mic szukała info o swojej matce biologicznej w kościele, ale może? To mógłby być zalążek relacji, choć Michaella przyjechała do Lorne z jakieś 8 lat temu, więc jeszcze wtedy Divina zapewne była wychowywana przez zakonnice, to może jakoś tak?
Hejka <3 Myślę, że jak najbardziej mogło tak być, może to być i coś świeżego i coś właśnie sprzed 8 lat, jak Ci pasuje, jeśli Michaela przychodziła do kościoła, to na pewno mogła się z Diviną znać, tylko nie wiem, jak ją odbierała, bo Divina jest dość specyficznym odklejeńcem :lol: Aktualnie przez jakieś dwa miesiące nie dawała o sobie znaku życia, bo ją postrzelono i przechodziła rekonwalescencje, ale to tajemnica, ale teraz już wraca do kościoła, więc znów jest tam obecna <3
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Mic lubi takich odklejeńców, także myślę, że jak najbardziej się dogadały :lol: Michaela mogła się martwić o Divinę, skoro tyle się nie odzywała. Zapewne zasypała jej skrzynkę wiadomościami, no i teraz Divina musi się jej jakoś wytłumaczyć :hihi:

Divina Norwood
samolocik
Rośka
nope
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divinka ma telefon dosłownie od niedawna i ledwo ogarnia, jak z niego korzystać, więc raczej z tym zostawianiem wiadomości może być ciężko xD Ale jak najbardziej teraz będzie w kościele trochę mieszkała... bo jakby pokłóciła się z kimś i w ramach buntu się tam zabarykaduje, więc wówczas może się jakoś wytłumaczyć D: Jak i z tego, że jakiś typ za nią chodzi... to dość skomplikowane, ale ona ma dziwne życie :lol:

Michaela Marshall
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Haha, okej. To ja w takim razie chcę to rozegrać, jak Michaela wpadnie do kościoła i będzie suszyć głowę, że Divina się tyle czasu nie odzywała :hihi:

Divina Norwood
samolocik
Rośka
nope
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Michaela Marshall pisze: 08 lut 2023, 17:49
Haha, okej. To ja w takim razie chcę to rozegrać, jak Michaela wpadnie do kościoła i będzie suszyć głowę, że Divina się tyle czasu nie odzywała :hihi:

Divina Norwood
To jak będziesz miała ochotę na tę rozgrywkę, to złap mnie na pw, a ustalimy szczegóły <3
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
Divina Norwood <3

Chcem coś z Diviną :| Myślałam o tym, że Otto urzeczony grą Norwood, wróciłby do kościoła po ceremonii pogrzebowej i długi czas siedział samotnie w ławce słuchając jej gry. Może dopiero, gdy by się już ściemniło, a sama Divina musiałaby wrócić do domu, spostrzegłaby, że nie była w świątyni sama. W sensie wiadomo, Jasper też będzie w tle, bo to bonus, ale no... Coś w ten deseń :oops:
ODPOWIEDZ