barmanka — shadow
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
have you had love for me boy? have you only love for the blue sky?
bronwyn mcinerney
Bronwyn pochodzi z Lorne i mieszkała tutaj przez większość swojego życia. Jest nieco głupiutka i naiwna, co zawdzięcza prawdopodobnie rodzicom, chowającym przed nią wszelkie problemy, z jakimi mogłaby się mierzyć w wieku dziecięcym i nastoletnim. Romantyczka, z ogromnym pechem do mężczyzn. Niespełniona artystka, która porzuciła swoje największe hobby. Na ten moment pracuje w Shadow, pomieszkuje u osoby, u której pomieszkiwać nie powinna i szuka nowego planu na siebie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
skoro mam milion postaci, to najpierw sobie wybierz kogo chcesz, a potem wymyślę nam pod to relacje :hihi: bronwyn mcinerney
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
To ja mogę podrzucić i swoich, bo Miles i Cooper to wiek zbliżony, a z Darnellem łączy nas praca <3

bronwyn mcinerney
przyjazna koala
mils
liam
rzecznik prasowy — ratusz
29 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Zawodowo odpowiada na pytania dziennikarzy i pilnuje wizerunku burmistrza. Życiowo trochę się pogubiła, więc wróciła do matki, która zakochała się w mężczyźnie z Lorne Bay, z którym planuje ślub.
Cześć, piękna <3
Wolisz się kumpelkować z Harriet L. Pemberton czy z Frankie M. Gardner? Ta pierwsza całe życie spędziła w Lorne, więc mogłyby znać się od dawna, natomiast ta druga mieszka tutaj znacznie krócej więc i relacja byłaby świeższa :hm:
bronwyn mcinerney
rzeźbiarko-farmerka — własna farma
28 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Rzeźbi, lepi garnki z gliny, a w międzyczasie stara się ogarnąć chaos, którym jest odziedziczona po dziadku farma.
przyszłam sępić jakąś miłość, bo Cemre jest przepiękna bronwyn mcinerney ;(
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Jestem najgorsza, ale no, wiesz kogo mam, więc sobie wybierz, ale na pewno musi kojarzyć Divinę, bo czasem się pojawia w Shadow i odstrasza ludzi i boi się tego miejsca i pilnują jej ochroniarze, Pearl pije na barze w Shadow na koszt szefa i pije dużo i jest niemiła, a Mari nie ma nic wspólnego z Shadow, ale musisz ją znać, żeby przyjść na jej ślub :/ Także tak <3

bronwyn mcinerney
robi dziarki — Cairns City Tattoo
25 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
mogę podrzucić Lily na jakąś fajną koleżankę, bo są w podobnym wieku i obie całe życie spędziły w Lorne, więc wypadałoby się znać :hm:

bronwyn mcinerney
powitalny kokos
nick autora
barmanka — shadow
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
have you had love for me boy? have you only love for the blue sky?
okej, jestem mistrzem, mam nadzieję, że mnie nie olejecie przez tą drobniutką obsuwę czasową.

benjamin hargrove i jak tu wybrać spośród takich pięknych i fajnych panów? :idk: leon może ją na pewno kojarzyć z moonlight, bo głupiutka, niezbyt odpowiedzialna, ograbiona przez byłego chłopaka bronwyn, spędza tam obecnie zdecydowanie zbyt dużo czasu; jude za to pracuje na komendzie, a ona na pewno często ładuje się w kłopoty — także tak luźno rzucam; wiekowo widzę, że cassius i pericles są najbliżej, więc może z którymś z nich coś? ale obie wiemy, że jesteś znacznie lepsza w wymyślaniu relacji ode mnie, więc ładnie poproszę o coś fajnego i grę *.*

Harriet L. Pemberton aż się nie mogę zdecydować, bo obie są piękne i fajne :idk: aczkolwiek może damy tutaj jakąś przyjaźń od lat szkolnych z harriet? mogła też kiedyś, w przeszłości, być w niej nieco zauroczona, ale się zapewne nie przyznała;

Gabe Flemming pozwoliłam sobie oznaczyć inną postać, skoro gayla zniknęła i tak się stało, że jak kliknęłam "g", trafiło na gabe'a — ale to dobrze, bo tu już wiemy! i na gazie też wiemy! i jakąś kumpelkę mogłabyś mi również dać, jeśli znajdziesz kogoś odpowiedniego;

Divina Norwood divina pewnie ją nieco przeraża :/ bo bronwyn nie rozumie jej zachowania, nie wie, skąd się bierze i czasem myśli, że jest jakaś z innej planety :( z mari totalnie muszą się lubić! nie mam konkretnego pomysłu skąd, jak i dlaczego, ale niech się przyjaźnią, oki? a celestine mogłaby trochę podrywać :oops:
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Pięknie! <3
Harriet może nawet dałaby się teraz poderwać, bo płacze po odejściu Nicka.
bronwyn mcinerney
barmanka — shadow
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
have you had love for me boy? have you only love for the blue sky?
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
bronwyn mcinerney Uuuu, w końcu ktoś się boi Diviny, liczyłam na to <3 Z Mari mogły się poznać kiedyś przypadkiem i od tego czasu się przyjaźnią! No i Celest też śmiało, może jej skradnie całusa ^^
aktualnie eks pilot — Emerytura
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
to ja ten pilot samolotu, źle wylądowałem i sobie co nieco zapomniałem, teraz wracam do Lorne szukać fragmentów pamięci o swojej narzeczonej.
z racji urody pani barmanki, mogę gościć często w Shadow. a że mam wyrwę w pamięci swojej z ostatnich lat to mogę wzdychać do pani w obliczu gdy po mieście gania za mną moja narzeczona, której ja z kolei nie pamiętam.

bronwyn mcinerney
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ