Architekt — lorne bay
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
You can take me all the way, anywhere you like just don't let me go. Leave all the finer things when I'm lying next to you, that's enough for me. Just don't let me go.
#3


- Serio, nie wiem po co mnie tu ciągniesz. Chcesz żeby nas tu ktoś napadł? Jakiś seryjny morderca? - Zapytała, bo nie wydawało jej się żeby coś dobrego mogło ją spotkać po środku takiej puszczy. - Dlaczego nie mogłyśmy spędzić miłego dnia na plaży z drinkiem w ręku? - Oczywiście musiała sobie pomarudzić i powoli odczuwała, że zaczynają ją boleć nogi. Nie była wielką fanką takiego łażenia bez większego celu, a przynajmniej bez celu, który ona znała, dlatego miała nadzieję, że w końcu jej przyjaciółka się z nią podzieli jakąś większą ilością informacji.
- Okej, czekaj, stój... - rzuciła w końcu i stanęła kładąc sobie ręce na biodrach. Zmierzyła kobietę spojrzeniem od stóp do głów i lekko pokręciła głową. - Słyszałam tą historię o księciu przemienionym w żabę, więc jeżeli idziemy teraz do jakiejś zapomnianej przez boga sadzawki, bo chcesz się przelizać z płazami, to muszę Cię tutaj zatrzymać... książęta są przereklamowani - to był taki żart, chociaż trochę i taki przez łzy. - Ja to chyba powinnam już spróbować umawiać się z dziewczynami, to wydaje się być o wiele łatwiejsze niż znalezienie idealnego mężczyzny - westchnęła i lekko się uśmiechnęła. Ideały oczywiście nie istniały i nawet nie było co na to czekać, ale Zoey nie zadowalała się półśrodkami. Jeżeli miała mieć byle kogo to wolała być sama. Wiele razy dostała już po pysku od miłosnego bożka, który próbował ją swatać najwyraźniej z nie tym z kim powinien. - Nie chcesz się ze mną umówić? - Zapytała wprost, ale oczywiście bardziej w ramach żartu. No chyba, że dziewczyna się zgodzi, to wtedy rzeczywiście mogłaby się z nią spotkać. Może byłybh całkiem niezła parą.
in your love spell
catlady#7921
luna - bruno - joshua - eric - cece - caitriona - judith - benedict -owen