Baristka — lorne bay
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Mama mawia, że jestem zbyt romantyczna. Ojciec z kolei nazywa to nadprogramowym rozkojarzeniem.
Aurora Waterston
Zawodowo parzy kawę. Z zamiłowania pisze kryminały, które trzyma ściśle pod kluczem. Lubi niezobowiązujące rozmowy, dyskusje w markecie na temat płatków śniadaniowych i rowerowe ucieczki przed policją.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Jadzia.
brak multikont
studentka weterynarii — ANIMAL WELLNESS CENTER
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
they lived happily ever after.
Aurora Waterston cześć, przychodzę po coś fajnego <3
Baristka — lorne bay
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Mama mawia, że jestem zbyt romantyczna. Ojciec z kolei nazywa to nadprogramowym rozkojarzeniem.
maddie flemming najfajniejsze co mogę zaproponować to przyjaźń. Aurora potrzebuje kogoś zaufanego, kogoś kto będzie doskonale znał sytuację w jej domu i wiedział, kiedy coś złego się dzieje. Wzamian proponuję to samo - pełne ciepła i zrozumienia rozmowy, bo Aurora to dobre dziecko, które jest w stanie za przyjaźń oddać wiele. <3
powitalny kokos
Jadzia.
brak multikont
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Aurora Waterston

jako naczelny podrywacz - musi Bastian ją poznać. a akcje z policją też chętnie przygarnę ^^
przyjazna koala
nick
brak multikont
Baristka — lorne bay
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Mama mawia, że jestem zbyt romantyczna. Ojciec z kolei nazywa to nadprogramowym rozkojarzeniem.
Bastian Hendrix czy to jakieś zaproszenie ? ^^ W takim razie niech się poznają, może wcześniej w przyjemniejszych okolicznościach niż ucieczka przed policją? :lol:
powitalny kokos
Jadzia.
brak multikont
studentka weterynarii — ANIMAL WELLNESS CENTER
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
they lived happily ever after.
Aurora Waterston biorę <3 Mads zawsze ją przenocuje w razie potrzeby, ugotuje coś na pocieszenie i mocno przytuli, gdy będzie źle <33
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Oo to możemy Aurora Waterston zrobić kombo nawet i z panią Maddie.
Taki diabelski trójkąt do imprezki czy ogólnie zapoznania, bez oczywiscie podtekstu na ta chwilę. ^^
Bastian urzęduje głównie w swoim klubie The Woolshed
przyjazna koala
nick
brak multikont
Baristka — lorne bay
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Mama mawia, że jestem zbyt romantyczna. Ojciec z kolei nazywa to nadprogramowym rozkojarzeniem.
To znaczy, że maddie flemming zna już Bastian Hendrix ? :hm: mi takie trio pasuje, trzeba mieć odpowiednich kompanów na imprezy :twerk:
powitalny kokos
Jadzia.
brak multikont
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Poznamy się, ale no nic nie jest wykluczone przecież ^^ Aurora Waterston
przyjazna koala
nick
brak multikont
Baristka — lorne bay
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Mama mawia, że jestem zbyt romantyczna. Ojciec z kolei nazywa to nadprogramowym rozkojarzeniem.
Bastian Hendrix bo nie wiem czy się dogadujemy we trójkę, czy na razie my sami :lol:
powitalny kokos
Jadzia.
brak multikont
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Można najpierw sami, potem razem. :D

Ja oferuje dobre imprezki jako miły gospodarz i ogólnie to pewnie i jakieś aktywności inne też mogą być. Dobra kawka to podstawa dnia. W taki sposób mogą się poznać a że urodziwą jest panią to dalej będzie w kręgu zainteresowania Bastiana. ^^

Aurora Waterston
przyjazna koala
nick
brak multikont
ratownik medyczny — lorne bay fire station
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Aurora Waterston cześć, Rorcia :milosc:
Bastian Hendrix a ty łapy precz, bo ukręcę :v
powitalny kokos
nick autora
ODPOWIEDZ