adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://www.thefashionisto.com/wp-content/uploads/2014/10/Sam-Claflin-The-Edit-Photo-Shoot-003.jpg][/telimg1]
[tel5]Benjamin
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://www.thefashionisto.com/wp-content/uploads/2014/10/Sam-Claflin-The-Edit-Photo-Shoot-003.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt][/teltxt]
[teltxt][/teltxt]
[teltxt][/teltxt]
[telodp]----[/telodp]
[teltxt][/teltxt]
[teltxt][/teltxt]
[teltxt][/teltxt]

[/tel10][/tel3]
[telozn]@[/telozn]
[/tel8][/tel0]
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
alty
odpowiedź na wiadomość
ale wiesz, że i tak już to robią?
🙈 🙈 🙈
chcę pytać? 🙈
odpowiedź na wiadomość
może znowu doprowadzę do czyjegoś zwolnienia, zobaczymy czy nadal będą tacy weseli
możesz się doczepić wstrętnej Muriel, znowu myła podłogę jak pełno ludzi chciało przejść korytarzem do innego skrzydła 😒
odpowiedź na wiadomość
a nie masz????
nie wiem, może i mam
odpowiedź na wiadomość
ej, Alty, ale serio. możemy się gdzieś spotkać i porozmawiać, powinno trochę pomóc
Ben, ja o tym myślałem i rozmawiałem, myślałem i rozmawiałem, MYŚLAŁEM I ROZMAWIAŁEM non stop przez ostatnie dwa lata
chyba nie ma już nic do dodania
odpowiedź na wiadomość
tym bardziej, że Willem coraz częściej kręci się po szpitalu
chryste, ale nie pisz z imienia
zastanawiam się czy nie zmienić miejsca stażu
nie powinno się pracować w miejscach, które nawiedzają twoi byli
TO RADA TEŻ DO CIEBIE
możemy się razem zwolnić
wysłano do benjamin hargrove
ambitny krab
lunatyk
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
alty
odpowiedź na wiadomość
poza tym kilku osobom się podobasz, więc może rozważ jednak randki albo coś INNEGO
jasne, nie mam dzisiaj urodzin, nie musisz być dla mnie kłamliwie miły
odpowiedź na wiadomość
i co w tym złego? przynajmniej ktoś mógł złamać sobie przypadkiem rękę, nogę albo coś innego... podeślę jej raczej propozycje, w którym odcinku szpitala powinna częściej tak robić
może to, że ja sam prawie wyrżnąłem ryjem w podłogę, a poza tym, jak ktoś się tam połamie, to później będzie musiał chodzić na rehabilitację 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
🙂🙂🙂🙂🙂
odpowiedź na wiadomość
szczególnie teraz
???
mam do dodania tyle, że wszechświat się na mnie mści, bo może w poprzednim życiu byłem tedem bundym
i że jak już chciał jeździć jak pierdoła z "niezidentyfikowaną przez media osobą" to mógł to robić z dala od lorne bay
wiesz, że popadam już w taką paranoję, że mam wrażenie, że mają dostęp do mojego telefonu?
więc może faktycznie lepiej będzie porozmawiać w cztery oczy
bo ty chyba potrzebujesz i tak rozmowy bardziej ode mnie
a poza tym przez nasze smski zaraz mi dingo uciekną
odpowiedź na wiadomość
więc m u s i s z zostać ze mną :)
jak chcesz, to mogę na ciebie naskarżyć dyrekcji
na przykład na to, że zamiast pracować, siedzisz w telefonie i wymieniasz się plotkami z gówniarzem
wysłano do benjamin hargrove
ambitny krab
lunatyk
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Nie zachęcasz mnie do tego siedzenia w domu... jadasz regularnie w tej pracy? Co dziś jadłeś? Wszystko po kolei, albo jutro będę w biurze!
Teraz już nie wiem, czy mówisz o Uszatanie czy o małym kwiatku :tear: W każdym razie Gacuś się cieszy z rodzeństwa!
No dobra, to w takim razie muszę ciebie zabrać na spacer i pokazać ci moje nowe dziecko! Mega fajna ta akcja! Cieszę się, że mnie stać na takie inicjatywy :oops:
No dobra, to po prostu Uszatan, ale na drugie Uszjamin :oops:
wysłano do benjamin hargrove
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — fitzgerald & hargrove
35 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Nie złamały jej dorastanie w wielodzietnej rodzinie, ciężka choroba, własna niepełnosprawność oraz śmierć obojga rodziców. Pękła, gdy zaginął młodszy z dwójki jej synów. Od czterech lat żyje nadzieją, bo wierzy, że kiedyś go odnajdzie.
Gwen
13:11
Wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia i pomyślności w nowym roku. Żeby nasze sprawy zawodowe nadal miały się dobrze <3
:xmas:
wysłano do benjamin Hargrove
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
alty
dziękuję benny słońce
vibe tych życzeń to totalnie to zdjęcie
Obrazek
tobie też wesołych świąt i mniej wódki pod nosem
wysłano do benjamin hargrove
ambitny krab
lunatyk
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Siostra
Bez brzydkich mnie rozbawiło :lol:
Bardzo dziękuję za życzenia <33 I nie martw się, nie zamierzam ich odwiedzać.
Wesołych Świąt Tobie również, braciszku! Mniej problemów, więcej szczęścia, codziennej radości i mnóstwa miłości. Co by tylko już lepiej było i rok 2024 był szczęśliwszy <3


benjamin hargrove
ODPOWIEDZ