paserka w Shadow — i konserwatorka sztuki
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
konserwatorka sztuki w galerii, która zajmuje się handlem lewym towarem. Wszystko po to, by jej kot miał dostatnie życie, a sama mogła popadać w kolejne nałogi
Makayla Wyatt no to idealnie <3 Teraz tylko umówić się na jakiś wąteczek i wprowadzić to w życie :lol:
sumienny żółwik
Arisu#1538
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
Makayla Wyatt pisze: 08 lis 2022, 14:47
Adam Brooks wypraszam sobie, to twoja żona, a moja siostra, wypełzła z piekła :/
Tak, Luke Winfield to pracownik tysiąclecia :/ Zdecydowanie stawiam na złe początki, potem Kayla poszła siedzieć i jak wróciła, to ich relacje zaczęłyby się poprawiać :hm: Pewnie pomyślała sobie, że taki Luczek nie siedział, a ona tak, więc uczy się od niego sztuki udawania, że jest trzeźwa :lol:
No dobrze, że możemy zwalić wszystko na żonkę, jestem za :lol:
On nie udaje okeeej :/ Po prostu jest wzorem godnym naśladowania :lol: To wyrwę Cię kiedyś do gry Makayla Wyatt jak się trochę ogarnę z ilością obecnych XD
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Makayla Wyatt Obrazek wbijam i chcę coś fajnego ^^
samolocik
Rośka
nope
Prowadzi sklep z cześciami — All Muscle Car Parts
37 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Były ochroniarz w Shadow i człowiek Nathaniela, który po odejściu Morrigan, rzucił czarne interesy i postanowił prowadzić prawe życie, co nie do końca mu wychodzi. Ma własny biznes ale chętnie dorabia też sobie na boku.
Makayla Wyatt skoro Nathaniel mu szefował i Bazel wykonywał dla niego brudną robotę, to i Makaylę musi znać, co? Z tego co się zorientowałam, Maka dogadała się z Harden E. Caulfield i ludzie Nathaniel Hawthorne nie wpadają już z wizyta do Rudd's, jednak ostatnimi czasy, Bazel wspiera tamtejsza barmankę i chce odpracować dług jej ojca, który wisi sumkę Nejtowi. Obecność byłego pracownika Hawthorna w okolicach Rudd's może wydawać się niedotrzymaniem słowa ze strony Shadow, więc Wyatt może przyglądać się temu bacznie i zainteresować się sprawą? Może też chce by Fernwell wrócił do pracy w klubie? ^^
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
A dzień dobry :welcome: Zdecydowanie tak, totalnie się znają :hell: Skoro tak, to Makayla na pewno będzie miała go na oku, bo chociaż sprawy Shadow > sprawy Rudd's, to jednak Harden wciąż jest dla niej ważny i nie będzie chciała, żeby Harden pomyślał sobie, że Makayla jest dla niego miła, żeby uśpić jego czujność, a tu jakichś typów mu podsyła :angry;
Pewnie, że lepiej mieć Bazela w Shadow, więc na pewno będzie namawiała go na powrót. Nikt nie zapłaci mu tyle, ile ona ^^
bazel fernwell
ODPOWIEDZ