studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#60
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Archer Brooks
Miejsce: Stoły piknikowe

- Serio? - ten jego entuzjazm był trochę podejrzany, szczególnie, że oboje znali wcześniejsze popisy kulinarne Barlowe, ale zanim cokolwiek zdążyła powiedzieć, wcisnął jej porcję do ust, trochę niechlujnie, bo jakimś cudem bitą śmietanę miała nawet na nosie, ale jak tak przeżuwała, w oczekiwaniu na jakiś zły kawałek, taki na przykład słony, bo zamiast cukru mogło się jej sypnąć soli, to nic jednak nie wyczuła. - Ejj! - sama była zaskoczona tym, że coś z kuchennych rzeczy się jej udało. Jej, Raine Barlowe. - Może ja jednak zostanę kucharką, co ty na to? - dość odważne stwierdzenie jak na kogoś, kto zaledwie kilka dni wcześniej wietrzył całe mieszkanie, bo przypalił jajko na śniadanie, ale wszyscy zawsze powtarzali, że trzeba mieć duże marzenia!
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#61
TRWA

Rozegrana z: Freddie Prescott
Miejsce: Sapphire River 347

- Siemkaa, ratujesz mi trochę tyłek! - szybko pokonała schodki z tarasu na trawnik i podchodząc do chłopaka, zbiła z nim jakąś pionę, a potem poprawiła jeszcze mokrym buziakiem w policzek, jakby go tak chciała wywitać na zapas. - Ogólnie wszystko mam, ale nie wszytko jestem w stanie sama podnieść i potrzymać, mam za małe rączki do tej roboty - pomachała w powietrzu swoimi dłońmi, które może i nie były najmniejsze, bo Raine paluchy miała całkiem długie, ale siły w niech już mniej, średni był z niej strongman.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#62
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Eden Goldwirth
Miejsce: LB Hardware

- Ktoś mi kiedyś powiedział, że z kuchnią najlepiej jest trochę pożyć i zobaczyć czego brakuje. No wiesz, bo chcesz sobie na przykład kupić nowe akcesoria, a potem kończysz z masą szpatułek, których w gruncie rzeczy wcale nie potrzebujesz. U mnie się sprawdziło. Kupiłam na początku tylko jakiś ostry nóż, bo ten mój był do niczego, a wszystkie suszarki, wieszaki, nowe pojemniki, okazały się zbędne, bo i tak ich nie używałam, więc pytanie czy patrzyłaś na to pod tym kątem? - aż jej zaschło w ustach od przemowy, więc odchrząknęła. - Ze mną nie musisz się bać, ze za dużo wydasz, będę cię pilnować - puściła jej oczko.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#63
TRWA

Rozegrana z: Ephraim Burnett
Miejsce: Targ Rybny

- C-co?
- To znaczy, ja mam pieniądze, mam gdzieś portfel, odkładałam go tutaj, tutaj na te... żaglice - jęknęła, pokazując palcem na miejsce, w którym, jak jej się wydawało, odłożyła swoje rzeczy. Nie znosiła przyjmować pomocy finansowej od kogokolwiek. Uparcie chciała być samodzielna i odrzucała wszelkie prezenty, które zdawały się jej być zbyt drogie, chociaż jeździła Jaguarem, a w kieszeni miała najnowszy model iPhone'a, a te również były prezentami, choć to akurat było bardziej skomplikowane. - Nie trzeba, naprawdę - zaprotestowała ponownie. - Pan powinien to jakoś... sprawdzić - wypaliła po chwili w stronę sprzedawcy, jakby jego winą było, że portfel Raine znalazł się głęboko w jej kieszeni, albo ktoś z kręcących się wokół ludzi go zawinął.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#64
TRWA

Rozegrana z: Ollie Mytes
Miejsce: Lorne Beach

- Co? Aaa, no ja też jakoś długo nie posiedziałam - wzruszyła ramionami, zajmując miejsce obok niego. - Imprezy mają to do siebie, że czasem wystarczy jeden moment, żeby wszystko się po prostu posypało - a to wkurzony sąsiad zapuka do drzwi, a to zadzieje się jakaś drama, różne rzeczy. - Ja to już potem tylko chodzilam od ludzi do ludzi i zbierałam pieniądze za zakupy na stacji - zaśmiała się, otwierając swoje piwo. Trochę jej było wtedy głupio, bo kwoty nie były jakieś ogromne, ale jak się je zsumowało, już znacząco obciążały portfel.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#65
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Harper Callaway
Miejsce: Kuranda Cycle Hire

- Jakoś wydaje mi się to zbyt piękne, żeby było prawdziwe - chociaż jakby Brooks teraz nawet spod ziemi przed nią wyrósł i zapytał czy chce się już tylko z nim całować, tak oficjalnie, to z miejsca by mu powiedziała, że tak, tak i jeszcze raz tak. - Dobra, ale w sumie i tak nic teraz nie wygdybamy, aaa chyba musimy jechać, bo nie wiem czy mam tyle monet, żeby wynająć więcej godzin - trochę oprzytomniała i z jednej strony poczuła się lżej, że w końcu komuś opowiedziała o całej sytuacji, a z drugiej to jednak dalej nie wiedziała na czym stoi.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#66
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Eve Paxton
Miejsce: Farma Paxton

- To nie moja sprawa, ale, no wiesz, kiedyś naprawdę może być martwa - a wtedy będzie za późno na cokolwiek i jedyne co pozostanie Paxton to myślenie, co mogłoby się stać. Chociaż Raine nie była blisko z siostrami i czuła do nich żal, z tego samego powodu nie chciałaby nigdy zerwać z nimi zupełnie kontaktu, ale to musiał być wspólny wysiłek. - Chyba się trochę przyzwyczaiłam, po prostu. Poza tym Prim miała ciężki okres, ten cały rozwód i próba samobójcza, nie mogę jej winić za to, że chciała się wyrwać. Audrey też, to znaczy, przecież nie jest tu nigdzie uwiązana - siostry po prostu wybrały mniej rodzinną przyszłość.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#67
PORZUCONA

Rozegrana z: Padma Stewart
Miejsce: Stacja benzynowa

- Teraz! - wykrzyknęła, równocześnie zrywając się do krótkiego biegu i zamachnęła kluczem na oślep przed siebie, a że mężczyzna odruchowo się odwrócił, trafiła mu prosto w nos. Może nie szczególnie mocno, nie tak, żeby stracił przytomność, ale krew trysnęła, a nos, jako niezwykle wrażliwe miejsce, musiał mocno zaboleć. - BIERZ TEN PISTOLET! - wrzasnęła jeszcze, choć kto wie, może dziewczyna już go trzymała. - LINA! - wydała drugą komendę, bo trzeba go przecież jakoś unieruchomić a na stacji paliw powinni mieć cały arsenał potrzebnych linek do holowania.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#68
TRWA

Rozegrana z: Blair Emerson
Miejsce: Mokradła

- Jesteś tego pewna? - wcale nie wyglądała, jakby wszystko miało być w najlepszym porządku, ale w sumie co takiego mogłaby jej odpowiedzieć? Przynajmniej żadna pijawka nie przyczepiła się jej do nogi, a krokodyle chyba wolały czystsze okolice, taką przynajmniej Raine miała nadzieję, bo nie chciałaby zostać pożarta przez jakiegoś stwora, nie tutaj. Sapphire River nie było najprzyjemniejszą okolicą do mieszkania właśnie przez zwierzęcych sąsiadów, którzy czasem potrafili czekać w wysokiej trawie, albo na bezczela - przed drzwiami wejściowymi do domu, ale akurat spotkania z ostrymi zębami krokodyla udało się jej uniknąć. Na razie. - A może da się ją jakoś odholować? Nie masz żadnej liny?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#69
TRWA

Rozegrana z: Archer Brooks
Miejsce: Most, Sapphire River

- A co, boisz się, że się zgubisz? - zapytała ze śmiechem. - Daj rękę, to nie zginiesz. Co ty jesteś taki mokry? - wolną ręką świeciła latarką gdzieś w drugą stronę, a coś, co złapała swoją dłonią było śliskie, wilgotne i chyba... - Aaa, dotknęłam czegoś! - jęknęła z obrzydzeniem, zaraz dłoń wycierając o swoją koszulkę, bo doskonale znała ciepło jego ciała i to, jak naturalnie się czuła, splatając palce z tymi archerowymi. Nawet jak było tak okropnie gorąco, że nikogo nie chciała dotykać, bo czuła, że jej ciało dosłownie płonie - jak przez większość kilku ostatnich miesięcy. - Co to było? Fuu, widzisz coś?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#70
TRWA

Rozegrana z: Eden Goldwirth
Miejsce: Miejsce na ognisko, Gahdun Island

- Nawet nie wiem jak się ta potoczy, kto jest zaproszony i czy czegoś nie wymyślili, ale pewnie ktoś załatwił głośniki, więc może trafimy po muzyce - letnie imprezy miały to do siebie, że czasem pomimo kompletnego braku organizacji, były mocno zorganizowane i naprawdę dawały radę, a ich przebieg był dość ciężki do przewidzenia. - Ostatnio jak byłam na domówce z Archiem, znaleźliśmy zapas chipsów, to akurat największy plus domówek - całowali się też potem na balkonie i postanowili, że ten drobny element dodają do funkcjonowania swojej przyjacielskiej (!) relacji, ale to już mniejsza! - Za to w plenerze jest jakoś łatwiej się otworzyć na ludzi dookoła - z tym jednak Raine i tak nie miała problemu, dziarsko więc ruszyła w kierunku, wskazywanym przez nawigację.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#71
PORZUCONA

Rozegrana z: Noah Crawford
Miejsce: Shopping Centre, Cairns

Nie lubiła nigdy robić zakupów, łazić po sklepach, mierzyć ubrań - to nie było dla niej. Zwykle nosiła te same buty, aż nie zdarła w nich podeszwy, ulubione spodenki kupiła w każdym odcieniu jeansu, a nazwy zespołów z lat osiemdziesiątych z jej obszernych koszulek, stanowiły sporą zagadkę dla niej i większości rówieśników. Zbliżał się jednak jej planowany wyjazd do Nowej Zelandii, na który była kompletnie nieprzygotowana, więc uznała, że skorzysta z okazji i się rozejrzy, z plastikowym kubkiem mrożonej kawy (i papierową słomką - fu!) powoli spacerując po alejkach. Zapatrzona w witrynę nie zauważyła, jak ktoś z naprzeciwka trącił ją ramieniem, o mało co nie wytrącając z dłoni kubka, ale najwyraźniej jej koordynacja ruchowa nie była jeszcze w tak złym stanie. - Ej! Może trochę uważaj z tym telefonem... Noah? - skarciła przechodnia, strzepując niewidzialny pyłek z ramienia, jednak rozpoznała w nim chłopaka z Hungry Hearts i nawet zrobiło się jej trochę głupio.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ