plecie głupoty i wiklinę — fall at magnolia market
23 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Please picture me
in the weeds
before I learned civility
I used to scream
any time I wanted
[intro...3,2,1]
Cześć kochani, witam was serdecznie na moim kanale, tym razem w nieco innej odsłonie. Jak wiecie całkiem niedawno pyknęło nam 100 tysięcy subskrypcji i z tej okazji postanowiłam przerwać na ten jeden raz formę naszych leśnych przygód i odpowiedzieć na kilka z waszych często zadawanych pytań. Poprosiłam o nie na instagramie, więc jeśli jeszcze mnie tam nie obserwujecie to zapraszam serdecznie. Gniotę kubki z gliny i plotę o plotach, koszykach i nie tylko. Dobra, przejdźmy do pierwszego pytania.

MOŻESZ COŚ WIĘCEJ POWIEDZIEĆ O SWOJEJ RODZINIE?
Tak, więc niektórzy z was może kojarzą z niektórych filmików, mam dwie wspaniałe starsze siostry - Bowie i Ryan. Nie pojawiają się zbyt często, podobnie zresztą jak nasi rodzice, ale rodzina Hillbury jest naprawdę całkiem zgrana. Pochodzimy z Lorne Bay i tutaj właśnie się wychowałam, co jednocześnie prowadzi do drugiego pytania...

CZY STUDIUJESZ COŚ? TYLKO PRACUJESZ? JEŚLI TAK TO GDZIE?
Odpowiedź to tak, dla obu tych pytań... Oj dobra, cięcie. Flip, co ty tu robisz? Moi drodzy odwiedziła nas jedna z dwóch moich papużek falistych. Druga nazywa się Flap i jest, o tam za moimi plecami i rabatką z kwiatami. Także pytania o zwierzęta mamy w domu. Wracając... Studiuję Rzeźbę na James Cook Cairns University ze specjalizacją w małych formach rzeźbiarskich. Swój sklep wikliniarski - Fall At Magnolia Market (@famm) założyłam niecałe pół roku temu po powrocie z wymiany studenckiej do Meksyku.


CO CIĘ SKŁONIŁO DO ZAŁOŻENIA KANAŁU I INSTAGRAMA?
Jak pewnie niektórzy z was wiedzą, mieszkam w Carnelian Land i tam prowadzę też działalność niewielkiej farmy agroturystycznej! Od zawsze lubiłam bliskość natury, a manualne zdolności, które odkryłam chyba zaplatając siostrom warkocze na specjalne okazje, okazały się sposobem na unikanie stresów w młodości. Byłam dość nieśmiała, wciąż zresztą jestem w niektórych sytuacjach, ale przede wszystkim chciałam pokazać wszystkim urok okolicy, z której wyjątkowego czaru wielu ludzi nie zdaje sobie sprawę!

CZY MOGĘ GDZIEŚ ZAMÓWIĆ RZEŹBĘ ALBO WIKLINĘ TWOJEGO AUTORSTWA?
Obecnie przyjmuję ograniczoną liczbę zamówień indywidualnych i wszystkie z nich realizuje za pośrednictwem FAMM, więc proszę kochani, nie piszcie w prywatnych wiadomościach. Zostawmy je sobie na nasze pogawędki! I widzę, że nie mamy już zbyt wiele czasu, więc ostatnie pytanko, a potem opowiem wam o sponsorze dzisiejszego filmiku, czyli Lorne Bay Wildlife Sanctuary, gdzie jestem wolontariuszką! Dobra, ostatnie pytanko...

JESTEŚ W ZWIĄZKU? MASZ CHŁOPAKA, DZIEWCZYNĘ?WIDZIAŁAM XYZ NA TWOIM ZDJĘCIU NA INSTAGRAMIE.
Wiem, że kilka osób było ciekawych, więc zaspokajam popyt potwierdzeniem, że obecnie nie jestem z nikim w związku, a najprawdopodobniej ktokolwiek kogo widzieliście na moim story, czy zdjęciu to znajomy, albo znajoma. Najprawdopodobniej. A teraz porozmawiajmy chwilę o Wildlife Sanctuary! Czy kiedyś brakowało wam zewu natury, a mieszkanie w buszu to wciąż trochę za dużo? Wildlife przychodzi na ratunek z ofer....
Andromeda "Romy" Hillbury
1998.06.16
Lorne Bay
wikliniarz / influencerka
Fall at Magnolia Market
Carnelian Land
Panna,biseksualna
Środek transportu
Stara motorówka, rower i furgonetka na specjalne okazje

Związek ze społecznością Aborygenów
Nie posiada korzeni Aborygeńskich, ale przez wzgląd na swoje wykształcenie i pracę wolontariuszki orientuje się dość dobrze w kulturze (szczególnie sztuce) i historii rdzennych mieszkańców.

Najczęściej spotkasz mnie w:
Fall At Mangolia Market - FAMM.
Okolice Tingaree
Stara farma w Carnelian Land, którą powoli wydobywa z ruiny
James Cook Univeristy

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Ryan Hillbury
Bowie Hillbury

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak.
andromeda "romy" hillbury
Victoria Bronova
powitalny kokos
daisy
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany