20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Bastian Hendrix , z chęcią skorzystam więc zaczynaj śmiało.
ambitny krab
Y.
36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Mówisz fake narzeczoną, zgłaszam się...co prawda starsza jest Cece, ale no
🤣

Bastian Hendrix
powitalny kokos
nick
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.
Bastian Hendrix, wprawdzie próbowałeś namówić mnie do pracy w klubie ale ja mogę zaproponować Ci coś zupełnie innego! Bastian, jak to bogaty dzieciak, zapewne ma gosposię i jakąś sprzątaczkę, która ogarnia mu dom. Co Ty na to aby Lorry raz zastąpiła panią od sprzątania gdy ta się niespodziewanie rozchorowała? Wprawdzie Bastian mógłby być powiadomiony o zastępstwie, jednak spodziewał się raczej jakiejś pani po pięćdziesiątce. Zupełnie jak Lorka, przekonana, że czyści chatę jakiegoś starego zgreda, przy niespodziewanym spotkaniu zaatakowałaby Bastiana mopem albo innym płynem do mycia podłóg? ^^
ambitny krab
jonas
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Lorry Irving no nie ładnie Pani, prace chcieli dać a ty co xD ale ok, jeśli chcesz i tak coś zagrać to wybaczam i tak.
Wiek ich łączy jeszcze więc może być ciekawie, Bastian będzie chętny aby częściej się zmieniała ^^
przyjazna koala
nick
brak multikont
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.
No przecież będę pracowała Bastian Hendrix! Wypoleruję podłogi jak mało kto, na pewno lepiej niż zrobiłabym drinka. :evil: Także jak masz chęć na grę teraz lub w przyszłości - zapraszam zawsze na pw.
ambitny krab
jonas
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Lorry Irving można nie tylko podłogi ^^ spokojnie możemy coś grać, chatę ma zrobioną, także może jutro coś możemy działać
przyjazna koala
nick
brak multikont
24 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią
I jeśli będzie miała dalej, diabeł to jej dziecko
Kto zapłaci jak za studia, jak za ciuchy
Wiesz o co chodzi, dwa tysiące za buty
Chodzę tak jakbym miał skrzydła na sobie
Rozumiem wasz ból, bo też byłem na dole
I to co zrozumiałem, trzeba pracować ciągle
Bo sukces w żaden sposób nigdy nie istniał w szkole"
Bastian Hendrix , hej szefie. to kiedy miksujemy driny? ^^
I nawet kiedy Ciebie nie chcę
I nawet kiedy już nie mogę
Obrazek
To zawsze idę w Twoją stronę
Uzależniłem się, to chore
Wiem to chore
powitalny kokos
Costa
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Emmanuel Costa haha, sorry za orient. możemy coś pyknąć w klubikuu.
przyjazna koala
nick
brak multikont
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Bastian Hendrix zakumplujmy się ^^
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Striptizerka — Shadow
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters
Adonis Brooks pisze: 07 paź 2021, 19:12
Bastian Hendrix zakumplujmy się ^^
:faint: well, to będzie niezręczne :lol:
przyjazna koala
Bunny
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Lola Kenzington pisze: 07 paź 2021, 19:35
Adonis Brooks pisze: 07 paź 2021, 19:12
Bastian Hendrix zakumplujmy się ^^
:faint: well, to będzie niezręczne :lol:
Odkryłaś mój niecny plan :haha:
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Cooo jest tutaj grane ;>


Lola Kenzington Adonis Brooks
przyjazna koala
nick
brak multikont
ODPOWIEDZ