Striptizerka — Shadow
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters
Lucy "Lola" Kenzington
Jeśli znasz ją jeszcze z czasów szkoły, to najpewniej znasz ją jako Lucy. Trochę chłopczycę, trzymającą się raczej z chłopakami. Niezbyt modne ubrania, najlepsza w angielskim. Jeśli jednak w przeciągu ostatnich dwóch lat wybrałeś się do Shadow i przyglądałeś się raczej twarzy niż innym częściom ciała, to mogłeś w przedstawionej Loli, poznać właśnie tamtą dziewczynę.

Tancerka i Striptizerka w klubie Shadow. Uwielbia swoją pracę. Szukam wszelkiej maści znajomości — od tych starszych, które nie mają pojęcia, czym obecnie zajmuje się dziewczyna. Także tych, którzy jakimś sposobem się dowiedzieli. Mile widziani również klienci, którzy być może oczekują dyskrecji, albo i ci, którzy nie wstydzą się tego, gdzie się poznali. ^^

Kusić, obracać, przed końcem poddusić
łączyć, spawać, chwili się oddawać
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

przyjazna koala
Bunny
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
Lola Kenzington

Chris stary ale jary hahha, nie wiem co może chcieć od młodej pani ale no ^ ^
ambitny krab
nick
brak multikont
Striptizerka — Shadow
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters
Chris Davies pisze: 20 lip 2021, 14:31
Lola Kenzington

Chris stary ale jary hahha, nie wiem co może chcieć od młodej pani ale no ^ ^
wiek nie jest przeszkodą, jeśli Chris wpadał do klubu, np na kawalerski. Jeśli jednak nie, to Lola jest chodzącym magnesem na kłopoty, więc z miłą chęcią przyjmę znajomość np z portalu randkowego, gdzie ona podała się nie tylko za starszą, ale też nie zdradziła czym się zajmuje ^^
przyjazna koala
Bunny
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
Lola Kenzington

Oj tam, może młoda ale nie lubi starszych xd :hahaha: :hahaha:
w sumie to mogła tanczyć nawet dla niego, bo ostatnio Chris wolny strzelec to lubi się pobawić, a nawet jeśli nie to zawsze co innego możemy wymyslić
ambitny krab
nick
brak multikont
Striptizerka — Shadow
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters
Chris Davies pisze: 20 lip 2021, 14:51
Lola Kenzington

Oj tam, może młoda ale nie lubi starszych xd :hahaha: :hahaha:
w sumie to mogła tanczyć nawet dla niego, bo ostatnio Chris wolny strzelec to lubi się pobawić, a nawet jeśli nie to zawsze co innego możemy wymyslić
No to zapraszam znów do Shadow, jeśli ci się podobało... Z miłą chęcią pokaże Ci czego nowego się nauczyłam ^^
przyjazna koala
Bunny
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Witam szanowną pannę :welcome:
Andrew w sumie nie jest z tych, którzy przychodzą do Shadow i patrzą na panie, ALE może czasem zawodowo gdzieś zajrzy, klienta przyprowadzi, z bratem.szwagrem wyskoczy, więc tak, znajmy się, podawaj ładnie, tańcz ładnie, a napiwek na pewno wpadnie ^^ Lola Kenzington
ambitny krab
pan Finnigan
Striptizerka — Shadow
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters
Andrew Finnigan pisze: 20 lip 2021, 19:27
Witam szanowną pannę :welcome:
Andrew w sumie nie jest z tych, którzy przychodzą do Shadow i patrzą na panie, ALE może czasem zawodowo gdzieś zajrzy, klienta przyprowadzi, z bratem.szwagrem wyskoczy, więc tak, znajmy się, podawaj ładnie, tańcz ładnie, a napiwek na pewno wpadnie ^^ Lola Kenzington
Dobry wieczór szanownemu Panu :hihihi:
Ja absolutnie nie będę się za bardzo interesować, w jakim celu przyszedł pan do Shadow. Gdyby nie to, że już wybrałam inny pseudonim, to Dyskrecja byłaby moim drugiem imieniem. Podajemy ostatecznie całkiem dobre drinki, a zacienione loże mogą zapewnić odpowiednią dyskrecję w sprawie rozmów z klientami. Albo w czasie zwykłego męskiego wieczoru.
Ja to dla pana mogę tańczyć pięknie... Uśmiechać się przy tym zawstydzenie... Sprawiać, żeby wzrok było trudniej oderwać...
Pan tylko płaci za drinki, a ja tylko tańczę. W pracy nie ma nic hańbiącego. Ostatecznie nie oceniam, nie muszę również być oceniana, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi... Prawda? ^^
przyjazna koala
Bunny
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Hehe, pięknie to panienka ujęła, wręcz idealnie ^^ Lola Kenzington
ambitny krab
pan Finnigan
21 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Sprawia problemy i jest zawsze tam gdzie nie powinien, to nic że ma wrażliwą duszę.
Pracownik w wypożyczalni sprzętu wodnego oraz surfer na wysokich falach.
Lola Kenzington, dzień dobry moja droga. My to chyba to co ustalałyśmy co nie? Jonah będzie próbował wyciągnąć ją z tego bagna w które wpadła, więc się szykuj :*
powitalny kokos
Zła Królowa
Striptizerka — Shadow
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters
Andrew Finnigan pisze: 20 lip 2021, 20:15
Hehe, pięknie to panienka ujęła, wręcz idealnie ^^ Lola Kenzington
To ja zapraszam w wolnej chwili do Shadow. Z chęcią pokaże jakie inne rzeczy robię idealnie ^^
Jonah Sheppard pisze: 20 lip 2021, 20:45
Lola Kenzington, dzień dobry moja droga. My to chyba to co ustalałyśmy co nie? Jonah będzie próbował wyciągnąć ją z tego bagna w które wpadła, więc się szykuj :*
Kochany przyjacielu! Tu nie ma co ratować. Przeklętych nie warto...
przyjazna koala
Bunny
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Everyone that tried to fix me knows that I can't change a bit. I've got no shame, got no pride, only skeletons to hide. And if you try to talk to someone, well then someone has to die.
Lola Kenzington, obydwie laski pracują w Shadow, chociaż w trochę innych rolach, ale muszą się znać. Tylko czy przepadają za sobą, czy raczej sobą gardzą? :hm:
ambitny krab
Kayleigh
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Lola Kenzington pani Lol może taniec jakiś na spięcie Bastiana, że mu kurek chcą zakręcić z hajsem ^^
przyjazna koala
nick
brak multikont
ODPOWIEDZ