33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo przywłaszcza sobie cudzą własność i chyba zaczyna porządkować swoje życie, wreszcie dostrzegając, że być może on również zasługuje na coś dobrego, co zyskiwał wiążąc się z Nevą
Elvis Layton
Urodzony i wychowany w Monterey, skąd nigdy na dłużej nie wyjechał i prawdopodobnie tu doczeka się swojej śmierci. Wśród jego przyjaciół nie jest sekretem to, że nie wiedzie prawego życia. Poza tym to ten typ człowieka, który zawsze innym pomoże, jeśli ktoś z kręgu jego znajomych tej pomocy potrzebuje. I choć niestety jest kiepski w sprawach związkowych, przynajmniej przez tę chwilę kiedy jest dobrze, można liczyć na dobrą zabawę w jego towarzystwie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Neva Ebenhart
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
nie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Elvis Layton lubię, gdy moje postacie wpadają w kłopoty, więc może któregoś razu Gaia wpadnie w jakieś przez Elvisa? Może go z jakiegoś powodu kryć, a może Elvis ściągnie je na nią bez jej wiedzy? :hm:
ambitny krab
nonsens#5543
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
dlaczego jeszcze mnie tu nie ma? :/
Ebenhartowie
Magda
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo przywłaszcza sobie cudzą własność i chyba zaczyna porządkować swoje życie, wreszcie dostrzegając, że być może on również zasługuje na coś dobrego, co zyskiwał wiążąc się z Nevą
Gaia Hammond: ok, w takim razie od początku - widzę, że Gaia pracuje w barze, w którym Elvis jest stałym bywalcem, więc z pewnością to stamtąd się znają i na pewno mieli okazję dobrze się poznać i zakolegować, skoro on spędza tam niemal cały wolny czas i potrzebuje kogoś, do kogo mógłby w każdej chwili otworzyć gębę. A skoro kolegowaliby się to myślę, że nic nie stałoby na przeszkodzie temu, żeby Elvis poprosił ją o przysługę i wciągnął w jedną ze swoich przygód, na którą nawet mam pewien pomysł, ale to już możemy obgadać sobie prywatnie przed grą :hm:

Neva Ebenhart : nie wystarczy ci, że jesteś w karcie? :/
sumienny żółwik
nie
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
chcę być wszędzie Elvis Layton :oops:
Ebenhartowie
Magda
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo przywłaszcza sobie cudzą własność i chyba zaczyna porządkować swoje życie, wreszcie dostrzegając, że być może on również zasługuje na coś dobrego, co zyskiwał wiążąc się z Nevą
Ech, niech ci będzie Neva Ebenhart, ale na opis musisz sobie zasłużyć ^^
sumienny żółwik
nie
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Elvis Layton ale wiesz, że matka twojego dziecka to już rodzina? :/
Ebenhartowie
Magda
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Elvis Layton bardzo mi się to podoba! I jestem ciekawa tego pomysłu, więc zapraszam na PW, bo od razu z chęcią też zagram <33
ambitny krab
nonsens#5543
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo przywłaszcza sobie cudzą własność i chyba zaczyna porządkować swoje życie, wreszcie dostrzegając, że być może on również zasługuje na coś dobrego, co zyskiwał wiążąc się z Nevą
Neva Ebenhart, ale nie taka, która nie powiedziała o dziecku :/
sumienny żółwik
nie
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Elvis Layton, ja tu nie chcę nic mówić, ale Elvis i Presley to ELVIS PRESLEY i koniecznie chcę tutaj jakąś fajną relkę! Może zaczęło się od tego, że Elvis chciał bezczelnie okraść Pres, ale ta w porę przewidziała jego zamiary i kiedy ten próbował zakosić jej portfel, ta obróciła się na pięcie i przywaliła mu pięścią prosto w nos? A że lewy sierpowy ma jak żyleta, to pewnie nieco zabolało. Jak to widzisz? :hm:
Obrazek
towarzyska meduza
.
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo przywłaszcza sobie cudzą własność i chyba zaczyna porządkować swoje życie, wreszcie dostrzegając, że być może on również zasługuje na coś dobrego, co zyskiwał wiążąc się z Nevą
Presley Prescott: Elvisem Presleyem mnie kupiłaś, ale do samego pomysłu muszę wtrącić kilka poprawek. On raczej taką drobnicą jak portfele się nie zajmuje, ale na pewno niechlubna legenda się za nim ciągnie, więc kiedy znalazł się zbyt blisko torebki Presley i mogło to wyglądać tak, jakby próbował coś przy niej majstrować, chociaż tak naprawdę to po prostu próbował przecisnąć się obok, to mogła faktycznie się przestraszyć i mu przydzwonić w nos. I w sumie byłabym za tym, żeby zostawić tę sytuację do rozegrania, bo to mogłoby być ciekawe :hm:
sumienny żółwik
nie
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Elvis Layton pisze: 08 lip 2021, 21:51
Presley Prescott: Elvisem Presleyem mnie kupiłaś, ale do samego pomysłu muszę wtrącić kilka poprawek. On raczej taką drobnicą jak portfele się nie zajmuje, ale na pewno niechlubna legenda się za nim ciągnie, więc kiedy znalazł się zbyt blisko torebki Presley i mogło to wyglądać tak, jakby próbował coś przy niej majstrować, chociaż tak naprawdę to po prostu próbował przecisnąć się obok, to mogła faktycznie się przestraszyć i mu przydzwonić w nos. I w sumie byłabym za tym, żeby zostawić tę sytuację do rozegrania, bo to mogłoby być ciekawe :hm:
Elvis Layton, oj, to pradone, faktycznie drobne z portfela brzmią żałośnie, ale Presley mogła tak pomyśleć, bo jakoś PODEJRZANIE blisko przy niej się kręcił w tłumie, a nawet nie próbował zagadać i poderwać, no co za dziwny typ :idk: rozegrajmy to i zapoznajmy ich ze sobą, będzie super fun! :dinosaur:
towarzyska meduza
.
ODPOWIEDZ