sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/128Ov83.png][/telimg1]
[tel5]Jude
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/128Ov83.png][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
Danny
02:12
Czść
Jes już puźno a ty muzisz być jesce w samolocie wic i tak tego nie zbczysz
Ni wiem jk ci to powieźieć słowami więc:
Czekam na ciebie
jude westbrook
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
Hej Jude...
Zerwałam z Remigiusem. Nie mów rodzicom. Jest spoko, to była moja decyzja. Wiesz, rodzice mieli rację, to nie miało sensu.
Wszystko jest ok, po prostu uznałam, że Ci napiszę, żebyś nie dowiedział się z innych źródeł, czy coś.
jude westbrook
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Najlepsza bratanica ever
Wujkuuuu?
Myślisz, że za ile tatuaży mama mnie wydziedziczy? Bo mam pomysł na następny...
A tak serio, choć pomysł też mam na serio, to możemy pogadać? Wiesz, tak od serca? Jak zakochana nastolatka z matką, tylko że mamita to by mnie do klasztoru w Szaolin wysłała...
wysłano do jude westbrook
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Najlepsza bratanica ever
No tak, tak. Odkąd skończyłam 16 lat, mam do Ciebie mówić po imieniu, bo inaczej czujesz się staro, zapomniałam :lol:
Wiedzieć pewnie nie musi, ale w którymś momencie na pewno się dowie, jak z obecnymi.. Choć ten na nadgarstku to trudno było przeoczyć, ale chwilę jej zajęło zanim dowiedziała się, że mam tramp stamp :lol:
Jude! Czy ty musisz zawsze ze mnie śmieszkować, mimo że przychodzę tutaj z poważnymi tematami? I nie chodzi o biednego faceta z marginesu społecznego a o dobrą partię, pochodzącą z dobrej, szanowanej rodziny... Choć mama pewnie wolałaby abym była zainteresowana JEJ bratem. Choć Bruno akurat nie jest dobrą partią :hm:
No co Ty, to nie było wcale babskie zagranie. A ja nie podejrzewałam, że tak się dajesz naszej rodzince!
A także chyba rozumiesz, czemu oni wiele o mnie nie wiedzą :hihi:
wysłano do jude westbrook
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Najlepsza bratanica ever
Dla mnie jesteś stary, gustuje w nieco młodszych :lol:
Sam jej powiedz kowboju, Ciebie nie wydziedziczy, a mnie jeszcze może! A wolałabym tego uniknąć, serio... W małych dawkach, raz na jakiś czas chyba to przeżyje. Oby.
Piękna jest, choć to nie na tyłek poleciałam. Znam ją od... zawsze. Od przedszkola, aż nie wyjechała na studia i o mnie zapomniała.
Wiesz no, jak się żony nie bije, to jej wątroba gnije, nie można do tego dopuścić. Może dobrze, że nie musisz się o coś takiego bać, nie? Facetom chyba nic nie gnije. Choć nie wnikam, czy się okładacie w ramach gry wstępnej i nie chce tego wiedzieć. WCALE
Będę mogła sypać wam kwiatki? *.*
wysłano do jude westbrook
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Najlepsza bratanica ever
Jeśli miałby mieć 40 lat, to musiałby to być mężczyzna, tak mi się wydaje :hm: Ale wtedy zrobiłabym tylko dla spadku, w końcu to nie mogłoby długo trwać! Żartuje, wujku, nie jesteś jeszcze taki stary!
Nie! Totalnie chcę przy tym być i mieć pięciolitrowe wiadro popcornu serowego. Tego mi chyba nie odmówisz? *.*
Mamy właśnie, spotkałyśmy się na pokładzie samolotu. A potem zaczęło się, smsy, komentarze na instagramie... Nie wiem, nie byłam chyba na to gotowa. No, ale nie odmówię jej, bo wyjdzie że wciąż jestem obrażona na nią za tamto, nie?
Jak dla mnie, to 24h. Ewentualnie 150 kilometrów czasoprzestrzeni. Nie wiem, nie znam się. Nigdy nie byłam w związku dłużej niż dwa miesiące :lol:
wysłano do jude westbrook
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bianca
17:34
Wujciu!!!
A nie, źle zaczęłam, na takie smsa na pewno mi nie odpowiesz :lol:
Jude, kojarzysz może taką czarną, bakelitową wazę, która zawsze stała u ojca na konsoli przy wejściu?
Powiedz mi, że to nie jest jakaś wasza rodzinna pamiątka, przeszmuglowana przez jakiegoś przodka sto lat temu...
Bo jeśli tak jest, to czekają mnie puzzle, 100000 kawałków, 3d...
wysłano do jude westbrook
ODPOWIEDZ