chirurg urazowy/kardiochirurg — cairns hospital
36 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
chirurg urazowy, który świetnie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych... ale najwyraźniej nieco mniej w życiowych. Rozwodnik, który nie ma czasu na związki przecież.
boyd zimmerman
Jeden z klanu Zimmermanów, rozwodnik, chirurg, pracoholik. Gra na saksofonie, no i ma jeszcze trochę innych fajnych talentów.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
cami, nico, rowan, wolfie
autor książeczek dla dzieci — znanych w Niemczech
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Znany w Niemczech autor serii książeczek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat". Artysta, literat, po godzinach dopisujący filozofię do absolutnie wszystkiego. Planuje wkroczyć na tutejszy rynek dlatego aby stać się obywatelem Australii wziął fikcyjny ślub z Sarah, ale mimo zmiany stanu cywilnego wciąż nie stroni od innych kobiet.
Witam rodzinny głos rozsądku :welcome: :lol: Oprócz Bjorna mogę dać ci jeszcze Cosmo Hargreeves, który sobie stażuje w szpitalu - do nauczania albo do pomiatania, jak wolisz :lol:
boyd zimmerman
animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
Kłaniam się niziutko. Z Gaią mogę Ci dać rodzinę. Najlepiej by pasowało rodzeństwo, bo i tak mają to same nazwisko, więc wiesz...
Sadie, tak jak były wstępne, bardzo wstępne, bo muszę to jeszcze rozpisać, ustalenia - niech będzie Callie dla Twojego McSteamy'ego, ale pamiętając, że Callie ma w domu Arizonę (Benedict).
Mogę ci ofiarować Ronana na psiapsia męskiego, bo wiadomo, że BFF numer jeden będzie Sadie.
boyd zimmerman
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
boyd zimmerman jako piąty z zacnej rodziny Zimmermannów, wpadam po piąte relacje w tej rodzinie, którą Bianca zna od zawsze! Choć pewnie Bianca zawsze była jakimś jednym z młodocianych kręcących się po ich domu. Czy się może mylę? :hihi:
chirurg urazowy/kardiochirurg — cairns hospital
36 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
chirurg urazowy, który świetnie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych... ale najwyraźniej nieco mniej w życiowych. Rozwodnik, który nie ma czasu na związki przecież.
Björn Zimmerman pisze: 16 kwie 2024, 08:51
Witam rodzinny głos rozsądku :welcome: :lol: Oprócz Bjorna mogę dać ci jeszcze Cosmo Hargreeves, który sobie stażuje w szpitalu - do nauczania albo do pomiatania, jak wolisz :lol:
boyd zimmerman
no tak tak Boyd was tam wszystkich musi ogarniać :lol: Lepiej żeby przez to najlepsze prezenty na święta, pf :lol: Z Cosmo mamy ustalone, z Pati też, a Jeremy albo Kieran nie chcą może psiapsia? Będą do siebie pasować, jak ten parmezan do makaronu, który Harps tak zachwala :lol: :lol:
gaia zimmerman pisze: 17 kwie 2024, 21:18
Kłaniam się niziutko. Z Gaią mogę Ci dać rodzinę. Najlepiej by pasowało rodzeństwo, bo i tak mają to same nazwisko, więc wiesz...
Sadie, tak jak były wstępne, bardzo wstępne, bo muszę to jeszcze rozpisać, ustalenia - niech będzie Callie dla Twojego McSteamy'ego, ale pamiętając, że Callie ma w domu Arizonę (Benedict).
Mogę ci ofiarować Ronana na psiapsia męskiego, bo wiadomo, że BFF numer jeden będzie Sadie.
boyd zimmerman
No owszem, wyrażam aprobatę nazwiskową. Sądzę również, że Gaia zyska miano ulubionej siostry w rodzeństwie.
Sadie ma się rozumieć również bierzemy pod uwagę.
A Ronan jak najbardziej może się spodziewać pisemnej akceptacji takiego rozwiązania, moja sekretarka skontaktuje się z panią do siedmiu dni roboczych.

Bianca Rochester-Cho pisze: 21 kwie 2024, 20:15
boyd zimmerman jako piąty z zacnej rodziny Zimmermannów, wpadam po piąte relacje w tej rodzinie, którą Bianca zna od zawsze! Choć pewnie Bianca zawsze była jakimś jednym z młodocianych kręcących się po ich domu. Czy się może mylę? :hihi:
Hola hola, pierwszy z pięciu :lol: :lol: No i pewnie było sporo tych dzieciaków tak, ale spoko, na pewno ją kojarzy, Gaia mu o niej opowiadała :hm:
powitalny kokos
-
cami, nico, rowan, wolfie
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
boyd zimmerman odwróć tabelę Boyd będzie na czele? :lol: kiedyś się zgłoszę po jakaś grę ^^
chirurg urazowy/kardiochirurg — cairns hospital
36 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
chirurg urazowy, który świetnie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych... ale najwyraźniej nieco mniej w życiowych. Rozwodnik, który nie ma czasu na związki przecież.
okeeej :lol:
powitalny kokos
-
cami, nico, rowan, wolfie
ODPOWIEDZ