prawnik, CEO Neelsen Group Cairns — Neelsen Group Cairns
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik z Sydney, który większość swojego dzieciństwa i tak spędził w Lorne Bay, ponieważ ma tutaj rodzinę. Zakłada kancelarię w Cairns i niedawno został mężem Este, aby ją chronić.
Birdie Silverstone pisze: 08 mar 2024, 10:23
Ryder U. Hayes pisze: 08 mar 2024, 10:19
Hejka!
Nie mogę się tu nie zjawić z Sawyer Fitzgerald! Jest neonatologiem na oddziale, a jednocześnie zastepca dyrektora szpitala. To dość specyficzna postac, ale może jednak nasza dwójka się lubi? ^^ i dodatkowo mogę dać Rea K. Chamberlein na najlepszą przyjaciółkę, bo są w tym samym wieku I obie pochodzą z Lorne :hihi: Birdie Silverstone


Heeej! <3 Myślę że Birdie mimo wszystko zobaczyłaby coś "dobrego" w Sawyer Fitzgerald i jakoś się lubią. Na swój sposób. Oczywiście, nie zawsze musza się zgadzać bo przecież to jednak dość silne osobowości (wbrew pozorom, Birdie nie da sobą rządzić w pracy, a jak się tylko pozbiera to znowu pokaże na co ją stać). Jeśli chodzi o Rea K. Chamberlein to ja bardzo chętnie przytulę najlepszą przyjaciółkę dla niej! Musi mieć kogoś z kim będzie mogła skonsumować całe pudełko lodów :lol:


Sawyer jest bardzo oddany swojej pracy, więc tutaj to jest ta jego dobra cecha, ale nienawidzi ludzi, którzy są niekompetentni lub nie wiedzą po co pracują, więc pewnie co nieco czasem do niej o Diable z Neonatologi docierało :lol: to Rea na najlepszą przyjaciółkę sprzedana! Lody i narzekanie o tym, że będzie sie grubym po ich zjedzeniu to coś cudownego :lol:
Architekt — lorne bay
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
You can take me all the way, anywhere you like just don't let me go. Leave all the finer things when I'm lying next to you, that's enough for me. Just don't let me go.
Hejka! Ja przychodzę do Ciebie z Erickiem, który jest lekarzem więc pewnie mogą się znać na spokojnie z pracy! Poza tym to mogę też podrzucić Caitrione albo Zoey na jakiejś koleżanki jeżeli będziesz chciała <33

Birdie Silverstone
in your love spell
catlady#7921
luna - bruno - joshua - eric - cece - caitriona - judith - benedict -owen
ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
Zoey McTavish pisze: 08 mar 2024, 12:06
Hejka! Ja przychodzę do Ciebie z Erickiem, który jest lekarzem więc pewnie mogą się znać na spokojnie z pracy! Poza tym to mogę też podrzucić Caitrione albo Zoey na jakiejś koleżanki jeżeli będziesz chciała <33

Birdie Silverstone

Hej Zoey McTavish <3 Z Erikiem, mogą się znać bardzo dobrze i jak chyba z większością osób, od czasu do czasu zdarzało jej się pracować. Szczególnie jak na oddziale ratunkowym znajdzie się jakaś ciężarna z wypadku albo innej niebezpiecznej sytuacji, zagrażającej dziecku i matce. Przyjaciółek nigdy za wiele, w ogóle myślałam sobie że Zoey mogła w jakiś sposób pomagać w budowie/przebudowie jej domu, który w chwili obecnej już dawno jest sprzedany ale w tamtym czasie mogły nawiązać jakąś znajomość.
onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
Hej, podrzucam ci Desi, bo myślę, że obie panie łączy dość dramatyczna historia i nie wiem jak Birdie będzie sobie radzić z żałobą, ale chętnie bym odegrała jakiś wątek spotkania na grupowej terapii albo grupie wsparcia, jeśli miałabyś ochotę
Birdie Silverstone
ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
Desiree Riseborough pisze: 08 mar 2024, 18:12
Hej, podrzucam ci Desi, bo myślę, że obie panie łączy dość dramatyczna historia i nie wiem jak Birdie będzie sobie radzić z żałobą, ale chętnie bym odegrała jakiś wątek spotkania na grupowej terapii albo grupie wsparcia, jeśli miałabyś ochotę
Birdie Silverstone

Hej <3 Wspólne dramaty tak bardzo zbliżają do siebie. Ja tutaj widzę to w taki sposób, że po tym jak Birdie po raz pierwszy pojawiła się na terapii grupowej, nie do końca wiedziała czy to jednak miejsce dla niej i wtedy wkracza Desiree Riseborough, która w jakiś sposób ją zagadała i przekonała, że to jednak pomaga albo, że powinny spróbować razem a jak im nie wyjdzie to zrobią sobie wspólną "terapię" przy kawie w jakiejś pobliskiej kawiarence. Mogą też wypić coś mocniejszego.
onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
Birdie Silverstone pisze: 08 mar 2024, 18:28
Desiree Riseborough pisze: 08 mar 2024, 18:12
Hej, podrzucam ci Desi, bo myślę, że obie panie łączy dość dramatyczna historia i nie wiem jak Birdie będzie sobie radzić z żałobą, ale chętnie bym odegrała jakiś wątek spotkania na grupowej terapii albo grupie wsparcia, jeśli miałabyś ochotę
Birdie Silverstone

Hej <3 Wspólne dramaty tak bardzo zbliżają do siebie. Ja tutaj widzę to w taki sposób, że po tym jak Birdie po raz pierwszy pojawiła się na terapii grupowej, nie do końca wiedziała czy to jednak miejsce dla niej i wtedy wkracza Desiree Riseborough, która w jakiś sposób ją zagadała i przekonała, że to jednak pomaga albo, że powinny spróbować razem a jak im nie wyjdzie to zrobią sobie wspólną "terapię" przy kawie w jakiejś pobliskiej kawiarence. Mogą też wypić coś mocniejszego.
bardzo mi się podoba ten pomysł, napiszę posty i rozszerzę ustalanie na pw, okej? <3
ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
Desiree Riseborough Jasne, nie ma najmniejszego problemu! <3
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
:welcome: No to i ja podrzucę lekarza do szpitalnej znajomości. Przez pewien czas Charlotte była za granica, ale niedawno wróciła do miasta oraz na swoje stanowisko i zdecydowanie będzie liczyła na udaną zawodową współpracę. Byłoby też fajnie, gdyby panie dogadywały się nie tylko jako lekarze, ale też ordynatorzy, bo kto poprze postulaty jednej kobiety, która chce zrobić coś nowego na swoim oddziale, niż druga pani? :sneaky:
Gdyby ktoś z mojej gromadki wpadł ci jeszcze w oko, to polecam wszystkich :hihihi:
Birdie Silverstone
ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
Charlotte Hargreeves pisze: 08 mar 2024, 20:18
:welcome: No to i ja podrzucę lekarza do szpitalnej znajomości. Przez pewien czas Charlotte była za granica, ale niedawno wróciła do miasta oraz na swoje stanowisko i zdecydowanie będzie liczyła na udaną zawodową współpracę. Byłoby też fajnie, gdyby panie dogadywały się nie tylko jako lekarze, ale też ordynatorzy, bo kto poprze postulaty jednej kobiety, która chce zrobić coś nowego na swoim oddziale, niż druga pani? :sneaky:
Gdyby ktoś z mojej gromadki wpadł ci jeszcze w oko, to polecam wszystkich :hihihi:
Birdie Silverstone

Znają się z Charlotte Hargreeves, pewnie miały ze sobą całkiem fajną relację, a po tym jak wróciła trochę się to mogło rozwinąć. Tym bardziej, że obie muszą walczyć przeciwko złemu zarządowi szpitala, jak chce forsować jakieś ważne zmiany albo decyzje.
ODPOWIEDZ